Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hayırlı kandiller.ben de aranızda yeniyim... (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan LEPİSKA
  • Başlangıç tarihi
L

LEPİSKA

Selam arkadaşlar öncelikle Hepinizin Kandili mübarek olsun.Hayrlara vesile olsun inşallah.ben de aranıza yeni katıldım.dün bi arkadaşımın önerisiyle buraya üye oldum.Öyle güzel bişeye vesile oldu kii Allah ondan ve sizlerden Razı olsun...

aşure

Kayıtlı Kullanıcı
amın canım ALLAH cumlemızden razı olsun..senınde kandılın mubarek olsun aramıza hoşgeldın...

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm.Aramıza hoş geldin.Sitemize üye olmanı sağlayan arkadaşın,danda,senden de Allah razı olsun.Sizlerinde Kandili mubarek olsun.Sizleri her daim aramızda görmek ümidiyle.Allaha Emanet Olun.

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Maşaallah, İslamiyet.gen.tr ailesi ne çabuk büyüyor ve ne güzel insanlar katılıyor her gün aramıza...

Allah üyeliğini hayırlı etsin, paylaşımların bol ve bereketli olsun...

Allah'a emanet ol...

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim
hoş geldin
üyeliğin hayırlı olsun
miraç kandiliniz mübarek olsun
selametle

gokcennur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim uyelığin hayırlı olsun hoşgeldın kandılınız mubarek olsun

gullere-vurgun

Kayıtlı Kullanıcı
a.s hoşgeldin kardeşim aramıza...sizin de kandiliniz mübarek olsun...siteye üye olmak kaderimizde varmış...ama bu tür siteler diğer saçma sitelerden daha faydalı daha öğretici...böyle islami bir sitede bu kadar çok insanın üye olması,yorumlar yapması Allah'ın bize bir lutfu olsa gerek...sanki Rabbimiz bizim ahirete azık toplayabilmemiz için bize lutufta bulunuyor...sende hem öğrenip hem eğleneceksin unutma...:a12:

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam üyeliğin hayırlı olsun
umarım sitemizde daim olursun

hoşgeldin...

DOĞRU YOL

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın lepiska

İslamiyet ailesine hoş geldiniz....güzel paylaşımlarınızı, yorumlarınızı bekliyoruz....

Leyla_Ebedi

Kayıtlı Kullanıcı
Amin cümlemizden inşallah hoşgeldiniz aramıza hayırlı olsun inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt