Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

HAYDİ ABBAS ;"VAKİT TAMAM" (1 Kullanıcı)

ikraa

Kayıtlı Kullanıcı
BU ŞEHRİN BETİMLEMESİ HEP EKSİK HEP YARIM;, ILK GELDGIMDE NEFRET ETTIGIM AMA ŞİMDİ TUM SEVDIKLERIMI BIRAKIP GITMEYE KIYAMADGIM, KORKTGUM,UZULDGM ŞEHİR:MUĞLA..
SENI BIRAKIP GITMEK NEDEN BU KADAR ZOR OLUYOR KI.. MEKANIN YABANCI OLMASINA RAGMEN VE İNCİTMŞKEN TUM RUHUMU..NEDEN ZOR OLUYOR KI BIRAKIP GITMEK!!AMA ÜSTÜNE ALINMA BEN SENI HİÇ SEVMEDİM ..
BUGUN ABBAS YOLCU …HERSEYIN BIR SONU OLDUGU GIBI BU YILDA OKULUMUZU SONLADIK AMA SADECE BU YILINI, YANII DAHA BURDAYIZ…
BAKMA GÖZLERİME ÖYLE ÇARESİZ, Bİ'TAP..GERİ DÖNECEĞM,HERSEYE RAĞMEN GERİ DÖNECEĞİM…BU KADAR KÜSKUN DURMA YAKLAŞ YANIMA DERDIMI ANLATAYIM SANA, BUGUN GIDIYORM...
EVET MUĞLA KOCA HEYBETLI, YABANCI ŞEHİR.. BENI BURDA BEKLEYENLER VAR, GERİ DONECEGIM(VE OKULUM İÇİN) AMA HERSEYIN SENIN OLSUN MUĞLA, SERT RUZGARLARIN DA…KIYILARIN DA…SICAGIN DA…SADECE SEVDİĞİM İNSANLARDAN AYRILMANIN VERDİGİ BİR HÜZÜN BENİMKİSİ,,, ÜSTÜNE ALINMA SEN DEĞİLSİN SEVDİĞİM MEKANLARIN DEGIL .. .
EVET HER BAŞLANGICIN BIR SONU VAR DEGIL MI?ASLINDA BUNU ANLATMAK İSTEMİŞTİM..İLK GELDGIMDE BITMEZ SANDGIM GUNLER BITTI..TUKETTIK ZAMANII, ERİTTİK..YANII BIR YILI..BU GUZEL KANALDA GURBET ARKADAŞIM OLDU...ALLAH SZLERDEN RAZII OLSUN.. KANALDAKI TUM KARDESLERIME HAYIRLI TATILLER DİLİYORM..OZELLIKLE UZAKTA OLUPTA EVINE DONECEK OLAN ARKADASLARA ...

"SADECE İÇİMİ DÖKMEK İSTEMİŞTİM…"
"TUM SONLARIMIZ GUZEL OLUR İNŞALLAH…"

“HAYDİ ABBAS AKŞAM DİYORDUN İŞTE OLDU AKŞAM…”

remi7781

Kayıtlı Kullanıcı
RE: HAYDİ ABBAS ;"VAKİT TAMAM"

Allah yar ve yardımcın olsun. Yolun açık olsun kardeşimmm :) Muğlayı geçici müddetle bırakmışın ama bizleri sakın bırakma emiiiiiii :)

ikraa

Kayıtlı Kullanıcı
RE: HAYDİ ABBAS ;"VAKİT TAMAM"

remi7781 yazdı:
Allah yar ve yardımcın olsun. Yolun açık olsun kardeşimmm :) Muğlayı geçici müddetle bırakmışın ama bizleri sakın bırakma emiiiiiii :)

allah razıı olsun kardes..allah herksın yokunu acık eylesın inşllah.. bu kanalı bırakmaya nıyetım yok allahın ıznıyle..:)

ALLAH YAR VE YARDMCIMIZ OLSUN
DUALARDASINIZ

SELAMETLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt