Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hayal mi gerçek mi? (1 Kullanıcı)

Witch_35

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cadi-kazani.com
merhabalar herkese size kendi başımdan geçen olayları anlatmak istiyorum acaba bunlar bi işaret olabilir mi?
1.si yaklasık 2 yıl önce öss ye hazırlandıgım bır dönemde,Ramazan ayında geçiyor bu olay.Oruçlu oldugum günlerden birinde okuldan yorgun bir biçimde gelip okuyabıldıgım kadar duamı okuyup orucumu bozdum.Buarada güzel bir okulu kazanmak için dua ettim.O akşam uyudugumda ruyamda kucagımda Hz. Muhammed(A.S) oldugunu zannettıgım mavı kıyafetlı ama yuzunu göremedıgım bır bebek tasıyordum.Benden onu Mekkeye götürmemi,Onu düşmanlarından kaçırmamı istedi.Sizlere yemin ederim ki o bebegın nefesını boynumda hıssettım ve uyandıgımda da etkısınden kurtulamdım.Ben bebeği götürmek için yola çıktıgımda bır mezarlıgın önünden geçtim,geceydi,başları olmayan kendılerının sehıt oldugunu dusundum sülietler bana kızarak yol gösterdi.Bu şekilde yol aldıktan sonra Mekkeye vardıgımda bomboş bir alanda sadece cami vardı ve orda bizi bekliyorlardı.Ben bebeği teslim ettikten sonra boş alanda yanı çölde annem ve yengemle karsılastım.Yanlarında bır cıcekcı ve yerde ufak bır sepet duruyordu.Doğum günüm için bana hediye alacaklarını ve o sepetten bir çiçek seçmemi istediler.Ben çiçek seçmek için elimi sepete daldırdım bir çiçek seçtim onu begenmedım,bir cicek daha sectım,cıceklerın herbırı bırbırındrn guzel ve degısık olmasına ragmen o kucucuk sepetten okadar cıcegın nasıl cıktıgını anlayamdım ve bır tane daha cıcek sectım... beyaz bir gül... işte bunu seçiyorum dediğim anda herkes kayboldu ve ben beyazlara büründüm.

bunu anneme anlattıgım ıcın sızlerle de paylasmak ıstedım .aslında anlatmamak gerekıyormus ama anlatmıs bulundum bır kere.Daha da ilginç olanı ben o sene peyzaj bölümünu kazandım.Peyzaj bahce tasarımı ,çiçeklerle ilgili ve istedıgım okul ıstedıgım bölüm... sizce de bu bır ısaret mı yoksa benım hayal dunyam mı?

2.si 2 hafta once basıma geldı.Kutlu dogum haftası nedenıyle salavat cekmıstım
onları o gün için hedıye etmeyı unuttum ama Allah ıcımden gecenlerı bılıyor ya sabah baktıgımda koltugun ustunde duran sayac sıfırlanmıstı ve onu benden baska sıfırlayacak kımse yok ewde...

sadece paylasmak istedim hayal mıydı gercek mıydı bı karar veremdım. bi kusrum olduysa affola...

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
s.a şimdi ne desek yanlş olur ama rüyanız çok güzelmiş allah size nasip etmiş böyle bi rüya görmeyi doğru yoldan şaşmayınız heralde bukadar ayrıntlı yalan olmaz ben size inanıyorum ve ianancınızın daim olmasını diliyorum tesbihmatik kullanıyosn galiba benimde var ondan sıfırladığını unutmuş olabilirsin yada bazen biyere değincede sıfırlanıyo sonuç olarak inşallah hep allah yolunda ve samimi olrsunuz slm ve dua ile

Witch_35

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cadi-kazani.com
İnandıgınız için teşekkürler ve yorum yazdıgınız içinde... tesbihmatiğe gelice,sıfırlamadan koltuga koyduguma emınım hatta sıfırlandıgında pili bıtmıs olabılır mı dıye dusundum ve suan hala calısır durumda...

Yürekli57

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm ve rahmetullah
allah her müslümana böyle rüyalar görmeyi nasip etsin
sormak istedim bisey var ama bu tesbihmatik dediginiz tam olarak ne oluyor daha önce hic duymadim
hayirli geceler a.e.o.

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar herkese size kendi başımdan geçen olayları anlatmak istiyorum acaba bunlar bi işaret olabilir mi?
1.si yaklasık 2 yıl önce öss ye hazırlandıgım bır dönemde,Ramazan ayında geçiyor bu olay.Oruçlu oldugum günlerden birinde okuldan yorgun bir biçimde gelip okuyabıldıgım kadar duamı okuyup orucumu bozdum.Buarada güzel bir okulu kazanmak için dua ettim.O akşam uyudugumda ruyamda kucagımda Hz. Muhammed(A.S) oldugunu zannettıgım mavı kıyafetlı ama yuzunu göremedıgım bır bebek tasıyordum.Benden onu Mekkeye götürmemi,Onu düşmanlarından kaçırmamı istedi.Sizlere yemin ederim ki o bebegın nefesını boynumda hıssettım ve uyandıgımda da etkısınden kurtulamdım.Ben bebeği götürmek için yola çıktıgımda bır mezarlıgın önünden geçtim,geceydi,başları olmayan kendılerının sehıt oldugunu dusundum sülietler bana kızarak yol gösterdi.Bu şekilde yol aldıktan sonra Mekkeye vardıgımda bomboş bir alanda sadece cami vardı ve orda bizi bekliyorlardı.Ben bebeği teslim ettikten sonra boş alanda yanı çölde annem ve yengemle karsılastım.Yanlarında bır cıcekcı ve yerde ufak bır sepet duruyordu.Doğum günüm için bana hediye alacaklarını ve o sepetten bir çiçek seçmemi istediler.Ben çiçek seçmek için elimi sepete daldırdım bir çiçek seçtim onu begenmedım,bir cicek daha sectım,cıceklerın herbırı bırbırındrn guzel ve degısık olmasına ragmen o kucucuk sepetten okadar cıcegın nasıl cıktıgını anlayamdım ve bır tane daha cıcek sectım... beyaz bir gül... işte bunu seçiyorum dediğim anda herkes kayboldu ve ben beyazlara büründüm.

bunu anneme anlattıgım ıcın sızlerle de paylasmak ıstedım .aslında anlatmamak gerekıyormus ama anlatmıs bulundum bır kere.Daha da ilginç olanı ben o sene peyzaj bölümünu kazandım.Peyzaj bahce tasarımı ,çiçeklerle ilgili ve istedıgım okul ıstedıgım bölüm... sizce de bu bır ısaret mı yoksa benım hayal dunyam mı?

2.si 2 hafta once basıma geldı.Kutlu dogum haftası nedenıyle salavat cekmıstım
onları o gün için hedıye etmeyı unuttum ama Allah ıcımden gecenlerı bılıyor ya sabah baktıgımda koltugun ustunde duran sayac sıfırlanmıstı ve onu benden baska sıfırlayacak kımse yok ewde...

sadece paylasmak istedim hayal mıydı gercek mıydı bı karar veremdım. bi kusrum olduysa affola...

Çok güzel bir rüya heralde insan bu rüyanın etkisini ömür boyu taşır.İnşallah mesleğin hakkında hayırlı olur.Rabbim peygamber efendimizin şefaatine nail etsin sizi ve cümlemizi.Tesbih olayna gelince belki peygamberimiz almıştır o gece emanetini.Rabbim kabul etsin.

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm çok güzel bir rüya görmüşsün kardeşim ALLAH CC okuldada iştede hayattada sana en güzel ve hayırlı olanı versin inşallah

hakaNet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm...gerçekten güzel bir rüya..Allah cümlemize böyle rüyalar nasip etsin..bide bu tesbihmatik sayaç ne oluyo ilk defa duydum ben...selametle

gitarro

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun rüyanı bizle paylaştığın için rüya işte...
tesbih olayı ise sen sıfırlamışsındır merak etme dostum işi gizemli bi havaya sokmaya gerek yok

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt