Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Havuçlu tatlı(çok pratik) (1 Kullanıcı)

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
havuclu_tatli_1.jpg

yarım kg. havucu soyup rendeliyorsunuz ve bir tencereye koyuyorsunuz. 1 su bardağı toz şekeri ekleyip havuçlar iyice yumuşayana kadar pişiriyorsunuz. havuçlar biraz soğurken yarım paket pötibör bisküviyi un haline getiriyor, soğuyan havuçların suyunu süzüp bisküvilerle karıştırıyorsunuz. karışımdan ufak parçalar alıp, yuvarlıyor ve hindistan cevizine batırıyorsunuz. annem yaptıktan sonra içine dövülmüş ceviz de ekleyebileceğimi söyledi ama bu haliyle de çok güzeldi...

bu arada içine kakoda ekleyebilirsiniz...Eminim çok seviceksiniz..özellikle çocuklar...:a07:

ALINTI

papatyalı

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten çok güzel ve pratik.emeğine sağlık.

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
sağolasın kardeşimm

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Bilnur hanım, siteye yazdığınız tariflerin çoğu portakal agacı.com sitesinden alıntıdır..

Üzerlerine ALINTI diye yazarsanız, portakalagaci.com sitesinin sahibi Hatice Hanım ın emekleri de kendi adına boşa gitmemiş olur..

Portakal agacı nın sıkı bir takipçisi olarak söyleme gereği duydum..

Anlayışınız için teşekkürler..

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilnur kardeşim tarifini verdiginiz havuçlu tatlı gerçekten çok güzel oluyor.ama ben içine annenizin yaptıgı gibi cevizli çok seviyorum.bu tarifimi kaybetmiştim. görünce sevindim hemen yemek defterime kaydedecegim.çok sagol.A.E.O.

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
afiyet olsun efendim..yapanın emeğine sağlık:a22:

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
güzel ve pratik bişeye benziyo denemek lazım

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
canım bunu cok sevıyorum ya cok hafıf oluyor coıkda guzel hadı bize gelde bi yapıver marifetlısın maşALLAH bu arada merve senı araya araya bi hal oldu kızacaza pasta sözu verdın gittin olmas ki :)

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
canım bunu cok sevıyorum ya cok hafıf oluyor coıkda guzel hadı bize gelde bi yapıver marifetlısın maşALLAH bu arada merve senı araya araya bi hal oldu kızacaza pasta sözu verdın gittin olmas ki :)

aylin gülüm yapim olur...zaten erzine gelicem nasipse..arkadaşım orda öğretmenlik yapıyor geçerken uğrayabilirimgelirken geitrrim ben aylincik..yaa hiç sorma merveyi göremiyroum...nereye yazmış merve bulsam..okuldan dolayı giremiyorum...merveyede ayıp oldu..cidden..:a11:mervecim pastayı unutmadım...yicez:D..sizleri çoks eviyorum..öpüyorum....:a29:

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
aylin gülüm yapim olur...zaten erzine gelicem nasipse..arkadaşım orda öğretmenlik yapıyor geçerken uğrayabilirimgelirken geitrrim ben aylincik..yaa hiç sorma merveyi göremiyroum...nereye yazmış merve bulsam..okuldan dolayı giremiyorum...merveyede ayıp oldu..cidden..:a11:mervecim pastayı unutmadım...yicez:D..sizleri çoks eviyorum..öpüyorum....:a29:

kız benn erzınde degilim dörtyoldayım ya
gel gel ben sana yerı tarıf ederım hemcık bulursun benı :)

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
kız benn erzınde degilim dörtyoldayım ya
gel gel ben sana yerı tarıf ederım hemcık bulursun benı :)

aylin:)bende geçerken uğrarım dedim ya..önünüzden geçiyorum..ama cidden birgün görüşelim..inşallah..misafirimiz olun...tanışmak isterim nasip olursa kardeşim...:a22:

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
aylin:)bende geçerken uğrarım dedim ya..önünüzden geçiyorum..ama cidden birgün görüşelim..inşallah..misafirimiz olun...tanışmak isterim nasip olursa kardeşim...:a22:

ayy bazen cok saf oluyorum yaa :)
he iyi kıs zaten hemen yol ustu canım valla bak beklerim cok guzel olur.
kısmet olursa bende gelmeye calişirim aamaaa önce sen gel :)

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
ayy bazen cok saf oluyorum yaa :)
he iyi kıs zaten hemen yol ustu canım valla bak beklerim cok guzel olur.
kısmet olursa bende gelmeye calişirim aamaaa önce sen gel :)

estf.aylincim inşallah sözde kalmaz birgün tanışmak nasip olur inşallah..hangimizin yolu düşerse ilk o uğrasın olurmu...çok sevindim senle tanıştığıma :a07:

ecrin02

Kayıtlı Kullanıcı
Havuçlu tatli çok güzel olyr gerçekten.bende yapyrm üzerine kürdan da batirabilirsiniz...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt