Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hatim okumak isteyenler!!!! (1 Kullanıcı)

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim inş mevlam nasib ederse ramazana umredeyim.1 hatim okudum 2.istiyorum.cüz almak isteyen yada selavat gözdermek isteyen varsa memnuniyetle rasulullaha iletirim.2.hatim 10.cüze kadar okundu.ister yada istemezsiniz size kalmış.selam ve dua ile....

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
yaw ben yanlış yeremi açtım konuyu.yoksa kimse bakmıyor mu?kimse okumak istemiyor mu?yani rasullullaha bir cüz yada salavat göndermiycek misniz siz şimdi:D:D

heartbroken

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
hayırlı olur inşallah kardeşim
İlk önce cüz almayı düşünmüştüm ama sitedeki dua bölümünden cüzümü tamamlayamadım henüz. Ben de 1000 tane salavat çekmek istiyorum inşallah, Allah ın razı olduğu kullardan olmayı dilerim Rabbimden. Allah razı olsun çok güzel bir konu açmışsın.
selametle...
heartbroken (büşra)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim RABBİM CC hayırla gidip gelmeyi nasibetsin inşallah bizlerde hayırla gideriz yüz süreriz o topraklara ramazanda daha farklıdır oralar kardeşim ben kuran okumayı bilmiyorum 1000 tane salavat çeksem bide selamımı götürsen benim adım nilüfer öyle sıkıntılarım varki taşıyamıyorum artık bide dua etsen ALLAH CC rızası için RABBİM CC kolaylık versin inşallah kabul buyursun hacım YARADANA emanet olun inşallah

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
canlarım benim inş rabim hatırlatsın.zaten kendim için degil daha çok ümmeti muhammed için dua edecem inş.bilmiyorum ümmeti muhammed zor durumda.inş rabbim en güzel şekilde feyizli bir şekilde umre yapıp gelmemi nasib eder.ve inş sizlerde nasib olsun.allah razı olsun.
ayrıca nilüfer kardeşim.rabbim taşıyamayacagı derdi kuluna vermez.o zulmedici degildir.inş sıkıntıların sonundaki hikmete bak.ben öyle yapıyor vede rahatlıyorum.dertsiz bir kul vermıdır şu dünya yüzünde?rabbim yar ve yardımcınız olsun.selam ve dua ile....

heartbroken

Kayıtlı Kullanıcı
canlarım benim inş rabim hatırlatsın.zaten kendim için degil daha çok ümmeti muhammed için dua edecem inş.bilmiyorum ümmeti muhammed zor durumda.inş rabbim en güzel şekilde feyizli bir şekilde umre yapıp gelmemi nasib eder.ve inş sizlerde nasib olsun.allah razı olsun.
ayrıca nilüfer kardeşim.rabbim taşıyamayacagı derdi kuluna vermez.o zulmedici degildir.inş sıkıntıların sonundaki hikmete bak.ben öyle yapıyor vede rahatlıyorum.dertsiz bir kul vermıdır şu dünya yüzünde?rabbim yar ve yardımcınız olsun.selam ve dua ile....

canım Allah razı olsun. İnşallah tüm müslümanlara da nasip olur oraları görmek, oraların değerini bilmek. Ben 1000 tane salavatı okudum.

İnşallah hayırlısıyla gider gelirsin, duaların için şimdiden bin katları senin olsun. Allah a emanet ol. :)

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı

canım Allah razı olsun. İnşallah tüm müslümanlara da nasip olur oraları görmek, oraların değerini bilmek. Ben 1000 tane salavatı okudum.

İnşallah hayırlısıyla gider gelirsin, duaların için şimdiden bin katları senin olsun. Allah a emanet ol. :)

allah razı olsun.inş sizlere nasib olur.

fuyuzat

Kayıtlı Kullanıcı
sa kardesim bizim 3300 tane salavat hatmimiz var bunları iletirmisin kardeşim efendimize ALLAH kabul etsin RABBİM bize de nasip etsin inşallah bize de dua eder misin

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
ben de 7 tane Yasin-i şerif okumak istiyorum aziz ruhlarına...selamımla birlikte iletir misin,Peygamberimize...

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
inş 1 ay okuyanlardanda okumayanlardan da allah razı olsun....

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hacım ben 1000 tane salavat okudum bide selamımı söylersen sevinirim ALLAH CC kabul etsin hayırlısıyla git gel inşallah amin

bayramcicek

Kayıtlı Kullanıcı
ben de o mübarek topraklara annemi ve babamı göndermeyi düşünüyorum rabbim bana inş. bu durumu bana nasip eder ALLAH CC yar ve yardımcımız olur inş.

bayramcicek

Kayıtlı Kullanıcı
dua edin arkadaşlar ALLAH hepinizden razı olsun

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
kardesım ben de 1000 tane salavat alıyorum.
Allah razı olsun.
Bu arada bu gozler senın mı? :) maşşşaalllaahh
Bu gece okuyacagım ınsalllaahh
A.e.o.'un

batan güneş

Kayıtlı Kullanıcı
bende 1000 tane salavat alıyorum cüz de alırım ama kaçıncı cüz oldugunu siz söyleyin okunacak cüzler hangisi bilmediğim için

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt