Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hat karışımı,kalem işi(kendi çalışmalarım) (1 Kullanıcı)

umit_c

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.umitcoskunsu.com
selamın aleyküm arkadaşlar yeni çalışmalarım umarım beyenirsiniz inşallah :)

yeni1ka8.png

yeni2mk8.png

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim...
ellerine emeğine sağlık,çok güzel olmuşlar..

selametle,rabbime emanetsiniz...

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ...
ellerine sağlık gercekten cok guzel olmus..
dua ile...

gul tanem

Kayıtlı Kullanıcı
a.s. arkadaşım
gerçekten çok güzel olmuş hat sanatı büyük bir emek istiyor bende çok seviyorum başlamıştımda ama devam ettiremedim
selametle...

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
ellerinize saglık çok güzel çalışmalar güzel bir hobi

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm Ve Rahmetullahi ve Berekatuhu Ebeden Daimen Kesiren Kesira..

Maşallah Barekallah..Elinize emeğinize sağlık olsun...çok güzel bi çalışma...okuldayken bizimde küçük çaplı çalışmalarımız olmuştu..çok ince bi sanat..bu arada tezhip çalışmamda olmuştu fakat okul bitince onuda bitirdim..şimdilerde keşke devam etseydim diyorum...bu çalışmalarınız tezhiple birleşince muhteşem bi çalışmaya dönüşür..onunlada süsleyin inşaallah..Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin...inşaallah hattat olarakta görürüz sizi...selam ve dua ile...

umit_c

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.umitcoskunsu.com
Aleykümselam..

Bu paylaşımlar sizemi ait. Maşallah paylaştığınız için teşekkür ederim emeğinize sağlık..
Devamını beklerim inşallah zaman zaman bende katkıda bulunmak isterim ;)
Selam ve dua ile

evet kardeşim ben teşekkür ederim sağolun inşallah hayırlısı ile rabbim razı olsun..

umit_c

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.umitcoskunsu.com
Esselamu Aleyküm Ve Rahmetullahi ve Berekatuhu Ebeden Daimen Kesiren Kesira..

Maşallah Barekallah..Elinize emeğinize sağlık olsun...çok güzel bi çalışma...okuldayken bizimde küçük çaplı çalışmalarımız olmuştu..çok ince bi sanat..bu arada tezhip çalışmamda olmuştu fakat okul bitince onuda bitirdim..şimdilerde keşke devam etseydim diyorum...bu çalışmalarınız tezhiple birleşince muhteşem bi çalışmaya dönüşür..onunlada süsleyin inşaallah..Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin...inşaallah hattat olarakta görürüz sizi...selam ve dua ile...

çok teşekkür ederim ALLAH(c.c)razı olsun..ne güzel maşallah isteseniz devam edersiniz ediniz bence bundan daha güzel daha keyifli bir şey yok..tezhipde çok güzel..ama ben kumaş üzeri hat karışımı kalem işi yapıyorum,yani kamış falan kullanmıyorum biraz farklı oluyor benimki..tezhipi çok severim inşallah oda olucak..rabbim razı olsun inşallah aminn selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt