Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Halk yargılanmamı isterse, beklemem intihar ederim" (1 Kullanıcı)

kaniirfan

Kayıtlı Kullanıcı
"Halk yargılanmamı isterse, beklemem intihar ederim" KENAN EVREN

o zaman alsana anket :
Sizce Kenan Evren yargılanmalı mı?

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
bence hiç durmasın intihar etsin halk onun ne olduğunu i biliyor
benim için en önemli olanı muhsin yazıcıoğluna yaptıklarıdır

isterseniz kamer gençin kenan evrenin intiharla ilgili sözlerin paylaşmak istedim

Tunceli Bağımsız Milletvekili ve 12 Eylül Döneminin Danışma Meclisi Üyesi Kamer Genç, "Halk Yargılansın Derse İntihar Ederim" Diyen Kenan Evren'e, "Bugünden Tezi Yok, İntihar Etsin" Sözleriyle Yanıt Verdi.

Tunceli Bağımsız Milletvekili ve 12 Eylül döneminin Danışma Meclisi üyesi Kamer Genç, "Halk yargılansın derse intihar ederim" diyen Kenan Evren’e, "Bugünden tezi yok, intihar etsin" sözleriyle yanıt verdi.
Genç, "12 Eylül, birçok masum inanın ölümüne, işkence görmesine, işinden ve aşından olmasına neden olmuştur. Türkiye’de şeriat düzeninin gelip oturması için çok büyük zemin hazırlamıştır. Geçici 15. Madde’nin çıkarılması konusunda getirirlerse ben de imza atarım. Ama bunu göze alamazlar. Eğer birileri ’Kanunu beklemeyeyim, cezamı kendim çekerim’ derse kendisini tebrik ederiz. Kenan Evren de öyle kahramanlık yapmasın. Kendisi büyük bir suçludur. Tavsiye ediyorum, bugünden tezi yok intihar etsin" dedi.

kenan evren halkın ne diyeceği belli ister ip ister silah seçim senin DURMA

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Halk yargılanmamı isterse, beklemem intihar ederim" KENAN EVREN

bunu yaşayan bir insan söylermi ..
zaten ölmüş aglayanı yok ....
gündemi boşuna meşkul edip duruyorlar..

sulu şaka bunlar sulu ;)
hayırlı günler

kaniirfan

Kayıtlı Kullanıcı
kenan evren halkın ne diyeceği belli ister ip ister silah seçim senin DURMA [/QUOTE]

CEHENNEMİN DİBİNE KADAR YOLUN VAR EVREN PAŞA !!! GEÇ BİLE KALDIN SEN!!!!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt