Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hakkınızı helal edin... (2 Kullanıcı)

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlarım nezamandan beri düşündüğüm ama bir türlü yazmaya elimin varmadığı birşeyi ensonunda yapmaya karar verdim ....
Sitemizde takip ettiğim bir konunun dışında( esmanul hüsna ezberi konusu) artk katılımlarda bulunmayacağım İnşallah bu şekilde benimiçin daha hayırlı olacaktır bu şekilde tamamen gitme surecini kendim için kolaylaştıracağım
bu konuyu acmadan sessizcede yapmakistedğimi yapabilirdim bunu söyeleyn arkadaşlarımız olacaktır elbette ...Ama hak konusuna cok önem verdiğim için sizlerden helallik almadan yapamadım
ueyelğim cok kısa oldu 5 ay kadar ama biz o 5 aya hepbirllikte cok şeyi sıgdırdık Rabbim sizlerden binlercek kez razı olsun benim hakkım sizlere sonuna kadar helaldir sizde edin olurmu
Rabbimbusitedeki büütün arkadaşlarımızın ne dileği varsa bu mubarek gunu hurmetine kabul eylesin Amin

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
belki içinizden biri helal eder diye güncelledim .........

mektubat

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.caglarnetwork.com
Hakkımız yoktur diye düşündük ablacım ama yine de helalleşmek iyidir.Biz gelmiş geçmiş cümle haklarımıza istisnasız herkese helal ettik sizde helal edin İnşallahü teala.

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Allahcc yar ve yardımcınız olsun..Hakkım yok..Allahcc rızası için paylaşımlarda bulundun...Allahcc e emanet ol...SELAM VE DUA...

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm burcum
hayırdır inşallah.sen nereye gidiyosun?hakkım yokdur ama varsada ebeden ve daimen helaldir.ayrıca gitme:a45:selametle rahmana emanet

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
helal olsun kardeşim..

Kaan Erdem

Yönetici
Hakkımız var ise helal olsun inşaALLAH;

Bu gidiş umar ve ümid ederim ki hayırlara vesile olacak bir adımın başlangıcıdr.Selametle kalınız kardeşim....

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
Hakkımız yoktur kardeş , varsada helal olsun.

Aldığın karar hakkında hayırlı olur inşaAllah.

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm burcum
hayırdır inşallah.sen nereye gidiyosun?hakkım yokdur ama varsada ebeden ve daimen helaldir.ayrıca gitme:a45:selametle rahmana emanet

Aleykum selam ablacım birkac haftandan beri düşündüğüm birşeyd sende Rabbime emanetsin hayırlı günler

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
hakkımız varsa helal olsun kardeşim. eminim kendin için bunun hayırlı olacağını düşündüğün için gidiyorsundur ama gitmen taraftarı değilim yinede rabbim hakkımızda hayırlı olanları versin inşallah selametle sende hakkını helal et

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
aa bak şimdi olmadı burcu göndermem seni bi yere. :) bak esmaları ezberleriz ve mesaj yazmasan bile diğer konuları da okursun. çok güzel konular var. dualara da dediğim gibi ya katılma ya da çok az al sayıyı. tamamen gitmektense böyle bi çözüm üretmek daha iyi. ama gitmesen bile helalleşebilirz. hakkımız varsa helal olsun sende helal et.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Burcum,
Canım,Ben çok güzel bir yerde olduğumu düşünerek,oturmakta bile güçlük çekerken sizlerle olabilmek için,hiç bilgisayarım kapanmıyor.Yoksa ben farkında mı değilim,yanılıyormuyum.Neler olur niye kaçan kaçana gerçekten anlamadığım için soruyorum.Biliyorsunuz,ben ileri derecede depresyon tedavisi görüyorum ilaçlar nedeniyle algılayamıyor olabilirim.Canım msn mi yazıyorum.Canım Seni seviyorum.Ben siteye girince hemen kimler var diye bakıyorum.Birinizeksk olunca huzursuz oluyorum ,hepten yokluğunuz nasıl olur bilmiyorum.
Hakkım varsa helal olsun ,sende helal et.Ama gerçekten çok üzüldüm.

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
hanife ablacım varsa hakkımsonunla kadar helaldir ablacım

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim gidişin hayırmıdır ?? düzeltilecek bişeyler varsa düzeltmeye çalışalım hep birlikte

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
aa bak şimdi olmadı burcu göndermem seni bi yere. :) bak esmaları ezberleriz ve mesaj yazmasan bile diğer konuları da okursun. çok güzel konular var. dualara da dediğim gibi ya katılma ya da çok az al sayıyı. tamamen gitmektense böyle bi çözüm üretmek daha iyi. ama gitmesen bile helalleşebilirz. hakkımız varsa helal olsun sende helal et.

canım benim bu siteyle tanışmam senin sayende oldu Rabbim razıolsun senden
bende esmanul husna dersleri için birkez ugrayacağım artık onları bırakamam :(
dersler devam ettikce okonu dışında katılım ım olmayacak.
Rabbiminseni cennetiyle mukafatlandıracağı kullarından eylesin (AMİN) hayırlı gunler

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Burcum,
Canım,Ben çok güzel bir yerde olduğumu düşünerek,oturmakta bile güçlük çekerken sizlerle olabilmek için,hiç bilgisayarım kapanmıyor.Yoksa ben farkında mı değilim,yanılıyormuyum.Neler olur niye kaçan kaçana gerçekten anlamadığım için soruyorum.Biliyorsunuz,ben ileri derecede depresyon tedavisi görüyorum ilaçlar nedeniyle algılayamıyor olabilirim.Canım msn mi yazıyorum.Canım Seni seviyorum.Ben siteye girince hemen kimler var diye bakıyorum.Birinizeksk olunca huzursuz oluyorum ,hepten yokluğunuz nasıl olur bilmiyorum.
hanife ablacım bende alabilir miyim :a03:

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
canım benim bu siteyle tanışmam senin sayende oldu Rabbim razıolsun senden
bende esmanul husna dersleri için birkez ugrayacağım artık onları bırakamam :(
dersler devam ettikce okonu dışında katılım ım olmayacak.
Rabbiminseni cennetiyle mukafatlandıracağı kullarından eylesin (AMİN) hayırlı gunler
canım cümlemizden de inşallah tamam derslerde görüşürüz. :)

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Burcum,
Canım,Ben çok güzel bir yerde olduğumu düşünerek,oturmakta bile güçlük çekerken sizlerle olabilmek için,hiç bilgisayarım kapanmıyor.Yoksa ben farkında mı değilim,yanılıyormuyum.Neler olur niye kaçan kaçana gerçekten anlamadığım için soruyorum.Biliyorsunuz,ben ileri derecede depresyon tedavisi görüyorum ilaçlar nedeniyle algılayamıyor olabilirim..Canım Seni seviyorum.Ben siteye girince hemen kimler var diye bakıyorum.Birinizeksk olunca huzursuz oluyorum ,hepten yokluğunuz nasıl olur bilmiyorum.
Aleykum selam canım ablam bende seini cok seviyorum

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Canım Benim tabi alabilirsin Sılam ,Sakın sende byapma olurmu,öksüz bırakmayın bizleri

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Canım Benim tabi alabilirsin Sılam ,Sakın sende byapma olurmu,öksüz bırakmayın bizleri

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.
tamam ablacım pek açamıyorum biliyorsun vaktimi burda konularımla geçiriyorum hamd olsun ama tanışırız inşallah. yok canım ben buranın müdavimi gediklisiyim. kovarlarsa öyle giderim. :) burcuyuda bırakmıyoruz bu arada arka arkaya konu açarım ben de :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt