Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hacerül Esved Taşı (1 Kullanıcı)

EZHAFA

Kayıtlı Kullanıcı
18 mart 2010 günü ALLAH bana kutsal topraklara ümre yapmayı nasip etti.Benim oraya gidişim ve artık kendimi tamamen İSLAMA adamam zaten benim için bir mucize idi.Herşey muharrem ayının 1, günü başladı ve hamd olsun ALLAH beni kendi yoluna kattı.Sonsuz şükürler olsun.Ümreye gittim dedim ya belki oraya gidipte Hacerül Esved taşını karşıdan görmüşsünüzdür.Yanına yaklaşmak sadece samimi bir dua ve ALLAH istemedikten sonra öpmek nerdeyse imkansızdır.Ama ALLAH benim duamı kabul etti ve o mübarek taşı öpmeyi bana nasip etti.Anlatayım;ülkemize dönmeye 2 gün kalmıştı ve her tavaf yaptığımda taşın oraya bakarak içimden onu öpemeyeceğim diye üzülüyordum.Yine birgün tavaf yaparken ALLAH ım dedim bana bu mübarek taşı kul hakkı yedirmeden öpmeyi nasip et dedim ve dua ettim samimi bir şekilde.Gecenin saat 2 sinde yatağımdam kalkıp kabeye gittim.Hacerül Esved taşının yaklaşık 4 metre yanına geldim.Yine ana baba günü ayılanlar bayılanlar ezilenler.Dedim ki ALLAH bana yol gösterecek dedim ve beklemeye başladım.Derken Hacerül Esved taşının orda iri kıyım bir adam taşı öptü ve gerileme bana doğru geldi.Birde baktım o kalabalık ikiye yarıldı ve önümde bir yol oluştu.Hiç kimseye deymeden taşının önüne kadar geldim ve kafamı içerisine sokarak defalarca öptüm öptüm.Ve hiç kimse beni ordan belimi tutup çekmedi bile.Yani sanki orda hiç kimse yokmuş gibi bana ALLAH orda durmamı sağladı.ALLAH ıma şükürler olsun ki ben onu kimseye dokunmadan yani kul hakkı yemeden öpmeyi nasip etti.ALLAH benim samimi duamı kabul etti.İşte arkadaşlar bu benim yaşadığım kısa ama samimi bir anlatımdır.ALLAH a samimi ve kalbinizle dua edin ki gerçekleşsin.Kabede ne dua ettiysem kime dua ettiysem orda ve ülkemize geldiğim zaman teker teker gerçekleşmeye başladı.ALLAH IMA HAMD OLSUN...

seda1985

Kayıtlı Kullanıcı
ezhafa kardeşim ne kadar güzel yazını okuduğumda gözlerim dolu dolu oldu rabbim inş banada nasip eder ama benim hiç bir işim yolunda gitmiyor neden bilmiyorum ama hiç bir şeyim olmuyor :(:( ama adına gerçekten kendi başımdan geçmiş gibi sevindim kalbinizden ne geçerse olsun ...sağlıkla duayla kalınn..

EZHAFA

Kayıtlı Kullanıcı
seda1985 kardeşim selamün aleyküm.İnşallah kardeşim sende oralara gider ve oralarda ibadet eder ve ALLAH ta senin dularını kabul eder.Derdi veren ALLAH dermanıda ALLAH.KURAN da ne diyor rabbim sabredenlerden olun.Sabırla bekle ve birgün seninde işlerin rast gider inşallah.Bence şunu düşün çevrende senden daha kötü durumda olanlar vardır ve onları kendine örnek ol ki ALLAH ın sabreden ve şükreden kullarından ol.Şunu unutma öyle bir ALLAH ki firavunun duasını Hz.Musanın duasından önce kabul etmiştir.ALLAH a emanet ol ve sağlıkla dua ile kal kardeşim...

seda1985

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun rabbimdenherzamn sabır isitiyor ve sabırla herşeyi bekliyorum rabbim büyüktür elbet bir gün benimde kalbime göre vericek duayla kalın

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Ay inanamıyorum süper müthiş harika güzelliğini anlatmaya kelimeler yetmez ne güzel bir şey bu :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt