Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hac Için Sabir (1 Kullanıcı)

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com
Arkadaşlar Dualarinizi Bekliyorum Iki Yildir Iki Gözüm Iki çeşme Ağliyorum
Niyet Ediyorum Ve Her Defasinda O Mübarek Yerlere Gidemiyorum.
Büyük Bir Sinav Veriyorum
Allah Rizasi Için Benim Için Dua Edin Edinki Hem Sabredim Bu Duruma Hem Gidin Oralar
Allah Razi Olsun

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Rizasi Için Benim Için Dua Edin Edinki Hem Sabredim Bu Duruma Hem Gidin Oralar
Allah Razi Olsun
EsSelamunAleyküm ;
Rabbim size Beyt'ine sarılabilmeyi nasib etsin inşaAllah.Hiç üzülmeyin, gönle düşmüş ya..aşk içe işlemiş ya..Namaz kılarken kıble ayan beyan göze geldi mi ?..Sabır ve dua aşkınızı büyütecek ve inşaAllah haccınız bir başka lezzete vesile olacaktır..bir de bu yönüyle düşünün..belki de sabrınızın ecrini vermek istiyordur Mevla..Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz.

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun
S.A KARDEŞİM SİZE BİRŞEY SÖYLİYEYİM AYNI DERT HEPİMİZDE VAR ÖNEMLİ OLAN O DERDİ VERENE ŞİKAYET DEĞİL KARŞILIĞINDA SABIR GÖSTERMEK RABBİM NASİP ETTİ ANNE VE BABAM ŞUAN O KUTSAL TOPRAKLARDA AMA BEN DEĞİLİM RABBİM NASİP ETMEDİ AMA BİLİYORUMKİ DAHA DOĞRUSU DÜŞÜNÜYORUMKİ BELKİ BEN SABREDİNCE RABBİM BANA EN KISA ZAMANDA DOYA DOYA GÖEMEK NASİP EDECEKTE O YÜZDEN SABRIMI DENİYOR AMA YİNEDE RABBİM TEZ ZAMANDA GİTMENİZİ NASİP EYLESİN DUA İLE:gulegule

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com
S.A KARDEŞİM SİZE BİRŞEY SÖYLİYEYİM AYNI DERT HEPİMİZDE VAR ÖNEMLİ OLAN O DERDİ VERENE ŞİKAYET DEĞİL KARŞILIĞINDA SABIR GÖSTERMEK RABBİM NASİP ETTİ ANNE VE BABAM ŞUAN O KUTSAL TOPRAKLARDA AMA BEN DEĞİLİM RABBİM NASİP ETMEDİ AMA BİLİYORUMKİ DAHA DOĞRUSU DÜŞÜNÜYORUMKİ BELKİ BEN SABREDİNCE RABBİM BANA EN KISA ZAMANDA DOYA DOYA GÖEMEK NASİP EDECEKTE O YÜZDEN SABRIMI DENİYOR AMA YİNEDE RABBİM TEZ ZAMANDA GİTMENİZİ NASİP EYLESİN DUA İLE:gulegule
ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH TEZ ZAMNDA GİDERİM ZİRA BUSEVDA GİDEREK DAHADA BÜYÜYOR İÇİMDE...

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com
EsSelamunAleyküm ;
Rabbim size Beyt'ine sarılabilmeyi nasib etsin inşaAllah.Hiç üzülmeyin, gönle düşmüş ya..aşk içe işlemiş ya..Namaz kılarken kıble ayan beyan göze geldi mi ?..Sabır ve dua aşkınızı büyütecek ve inşaAllah haccınız bir başka lezzete vesile olacaktır..bir de bu yönüyle düşünün..belki de sabrınızın ecrini vermek istiyordur Mevla..Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz.
İNŞALLAH KARDEŞİM İNŞALLAH... İNANIN BUNU O KADAR ÇOK İSTİYORUM Kİ ANLATAMAM... ARTIK HER HACCA GİDENİ BAŞKA TÜRLÜ UĞURLUYOR GELENİ BİRBAŞKA TÜRLÜ KARŞILIYORUM ALLAHA EMANET OLNUZ ALLAH RAZI OLSUN

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
İnşallah Rabbim büyüktür nasip ederde o mubarek yerlere gideriz bizlerde çok istiyoruz oralara gitmeyi (bizlerde derken sitediki herkes için yazdım eminim onlarda isterler) İnşallah gideriz kardeşim

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com
Selamün Aleyküm
İnşallah Rabbim büyüktür nasip ederde o mubarek yerlere gideriz bizlerde çok istiyoruz oralara gitmeyi (bizlerde derken sitediki herkes için yazdım eminim onlarda isterler) İnşallah gideriz kardeşim

Allah razı olsun kardeşim.İnşallah bir gün hepimize nasib olur. Ama diyorum ya artık gözlerim şişti . SAbır diye dua

havva362

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samsundayasamak.tr.gg
canım bacım benim inşallah duaların kabul olur ve çok istediğin kutsal topraklara kavuşursun. emin ol bu sitedeki dostların ve ben bunu canı yürekten isteriz..ama dua ederken ablam yanımda olsa çok daha iyi olur diye de eklersen hani belki diyorum... ne bileyim belki beni de yanında sürüklersin... urfa gibi antep gibi malatya gezileri gibi ... üşenme be bacım ekle benide hazır elin kalkmışken kat beni de duaya... belki bir davetiye bana da çıkar ne dersin ...İNNNŞALLLAH GİDERSİN BENLE YADA BENSİZ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL AMA HAYATTA SENİ İLK DEFA ACAYİP KISKANIRIM BUNU DA BİL...

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com
canım bacım benim inşallah duaların kabul olur ve çok istediğin kutsal topraklara kavuşursun. emin ol bu sitedeki dostların ve ben bunu canı yürekten isteriz..ama dua ederken ablam yanımda olsa çok daha iyi olur diye de eklersen hani belki diyorum... ne bileyim belki beni de yanında sürüklersin... urfa gibi antep gibi malatya gezileri gibi ... üşenme be bacım ekle benide hazır elin kalkmışken kat beni de duaya... belki bir davetiye bana da çıkar ne dersin ...İNNNŞALLLAH GİDERSİN BENLE YADA BENSİZ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL AMA HAYATTA SENİ İLK DEFA ACAYİP KISKANIRIM BUNU DA BİL...

Allah razı olsun bacım
Rabbim inşallah hepimize nasib eder o kutsal toprakları....
Ben malesef daha diyecek bişey bulamıyorum ve..............

Neyse Allaha emanet ol.....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt