Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Güzel Söz... (1 Kullanıcı)

salih_43

Kayıtlı Kullanıcı
Akıllı kimse, kendisini sorguya çeken ve ölümden sonrası için çalışandır. Aciz kimse, nefsini hevasına tabi kılar ve Allah (c.c)’tan, olmayacak şeyler bekler.

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
GENELDE ÇOĞUMUZ AKILIYIZ DİYE GEÇİNİP AKILSIZ Bİ ŞEKİLDE YAŞAMIYOMUYUZ BUNU KABUL EDELİM LÜTFEN.AHİRETİ DÜŞÜNÜYORUZ AMA NE KADARIYLA BUNU HAYATTA UYGULUYORUZ.BEN CEVAP VERİYİM:GENELDE ÇOĞU ZAMAN MALESEFKİ SADECE DÜŞÜNMEK YETMİYO UYGULAMAKTA GEREKİYO.EN AZINDAN BUNUN İÇİN Bİ ÇABA GÖSTERELİM VE UĞRAŞALIM RABBİM MUTLAKAKİ BİZLERE YARDIM EDİCEKTİR.RABBİM EMEK SARF EDENLERE YARDIM ELİNİ UZATIR.

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
Ayıp arayan göz,
Hüner görmez,
Rıza gözü kördür,
Kusur görmez.
SADİ

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Sabır; Bir işi bir dakika önce alma aceleciliğinden, bir dakika sonraya bırakma tembelliğinden kaçınma ve korunma iradesi demektir.
Sakın kendini Eşkiyalarla (günahkâr) mukayese etme, kendini evliya sanırsın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt