Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Günahlarımız için hemen tevbe etmeliyiz (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Bir gün Hz. Muaviye’yi şeytan namaza kaldırır. Hz. Muaviye şaşkınlıkla neden kaldırıldığını sorar: Şeytan ona şu ibretli cevabı verir: “Ben şeytanım. Geçen gün birisi sabah namazını kaçırdı. Kalktığında öyle bir “of” etti ki, onun pişmanlığı yüzü suyu hürmetine Allah pek çok kimseyi bağışladı.

Seninki de öyle olur diye korktum ve onun için seni namaza kaldırdım.” Evet, aksi takdirde açılan gayyalar her zaman bizi içine çekip yutabilir. Bundan dolayıdır ki, çok dikkatli yaşama mecburiyetindeyiz. Çünkü, insan hayatında sıkıntılı ve rahat anlar olur ve onu hep boşlukların etrafında gezdirirler. Bir an günaha girme gafletinde bulunulduğunda, derhal bir kenara çekilip tevbe edilmeli.. zira, unutulursa kalır, kalır ve katmerleşir. Zamanla da Rabb ile irtibat kesilir ve o günahzede kendini sapılık ve günah vadilerinde bulur.

cigdem

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Günahlarımız için hemen tevbe etmeliyiz

PAYLAŞIMIN İÇİN SAĞOL KARDEŞİM.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

rabbim cümlemizden razı olsun kardeşler hepinize ben tşk ederim dualarınız için allaha emanet olun

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

ABLA BU COK ETKILEYICI BIR YAZI OLMU$ ELLERINE SAGLIK!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt