Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

günahkar kul (1 Kullanıcı)

ondansonra19

Kayıtlı Kullanıcı
Musa As. Zamaninda ,tevbsinde Sebat Etmeyen ,her Tevbeden Sonra Tevbesini Bozan Biri Vardi.böylece Yirmi Yil Geçirir.sonra Allah Teala Cc.musa As'a şöyle Vahyeder:
_falan Kuluma Söyle,kendisine Gazaplandim!
Bu Adam Haber üzerine çöllere Düşer Veşöyle Der:
-allahim!senin Rahmetin Mi Tükendi,yoksa Işlediğim Günahlar Sana Bir Zarar Mi Verdi?yoksa Af Hazinelerin Mi Bitti?yoksa Kullarina Karşi Cimri Davranmaya Mi Başladin?hangi Günah Senin Affindan Daha Büyük Olabilir?kullarina Lütufla Bulunmak Senin Kadim Sifatindir!günahlarla Kirlenmek Ise Benim Için Sonradan Oluşmuş Bir Sifat!benim Sonradan Edinilmiş Olan Sifatim Senin Kadim Sifatina üstünlük Sağlayabilir Mi?sen Kullarina Kapini Kaparsan, Onlar Kimden Dilekte Bulunabilirler?sen Onlari Kapindan Kovarsan Hangi Kapiya Gidebilirler?allahim!eğer Bana Karşi Rahmetin Sona Ermiş Ve Beni Mutlaka Azabina çarptiracaksan ,bütün Kullarinin Azabini Benim üzerime Yükle.ben Kendimi Onlara Feda Ediyorum!
Bu Yaaakariş üzerine Cenabi-i Hak Cc.musa As.'a''ey Musa!o Kuluma Git Ve <benim Kudretimi ,affimi Ve Rahmetimi Tam Manasiyla Tanidiğina Göre;günahlarin Yeryüzünü Doldursa Bile Onlari Bağişliyorum!>de!''diye Vahyeder.

Allah Tevbemizi Nasuh Tevbesi Etsin Inşallah

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Musa As. Zamaninda ,tevbsinde Sebat Etmeyen ,her Tevbeden Sonra Tevbesini Bozan Biri Vardi.böylece Yirmi Yil Geçirir.sonra Allah Teala Cc.musa As'a şöyle Vahyeder:
-allahim!senin Rahmetin Mi Tükendi,yoksa Işlediğim Günahlar Sana Bir Zarar Mi Verdi?yoksa Af Hazinelerin Mi Bitti?yoksa Kullarina Karşi Cimri Davranmaya Mi Başladin?hangi Günah Senin Affindan Daha Büyük Olabilir?kullarina Lütufla Bulunmak Senin Kadim Sifatindir!günahlarla Kirlenmek Ise Benim Için Sonradan Oluşmuş Bir Sifat!benim Sonradan Edinilmiş Olan Sifatim Senin Kadim Sifatina üstünlük Sağlayabilir Mi?sen Kullarina Kapini Kaparsan, Onlar Kimden Dilekte Bulunabilirler?sen Onlari Kapindan Kovarsan Hangi Kapiya Gidebilirler?allahim!eğer Bana Karşi Rahmetin Sona Ermiş Ve Beni Mutlaka Azabina çarptiracaksan ,bütün Kullarinin Azabini Benim üzerime Yükle.ben Kendimi Onlara Feda Ediyorum!
Bu Yaaakariş üzerine Cenabi-i Hak Cc.musa As.'a''ey Musa!o Kuluma Git Ve <benim Kudretimi ,affimi Ve Rahmetimi Tam Manasiyla Tanidiğina Göre;günahlarin Yeryüzünü Doldursa Bile Onlari Bağişliyorum!>de!''diye Vahyeder.

AMİN İNŞALLAH BİZLERİ GÜNAHKAR KULLARININ ARASINA KOYMASIN

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı

AMİN AMİN AMİN İNŞAALLAH KARDEŞİM....

RABBİM TEVBELERİMİZİ KABUL ETSİN İNŞAALLAH...

RABBİM RAZI OLSUN...

HAYIRLI AKŞAMLAR..

nilgun

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbimin Kudreti Ne Büyüktür. Herşeyi O Görür O Bilir. Bütün Herkese Doğru Yolu Göstersin Yolundan çikanlari Islah Eylesin. Tövbelerimizi Kabul Etsin. şeytanin şerrinden Korusun. Allahim Bizi Sana Layik Kullardan Eyle.aminn

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
Amin amin kardeşim, rabbim nasuh tevbesiyle tevbe etmeyi nasib etsin tevbelerimizi de kabul etsin inş.
Allah(c.c)senden de razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt