Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülmek isteyenler buraya (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Kamer Genç'ten İçki Fetvası(!)
Kamer Genç'ten İçki Fetvası(!)
Meclis'teki her olayın içinde bulunan Kamer Genç, şimdi de İslam hukuku ile alay etmeye başladı.Kamer Genç, içkinin haram olmadığını söyledi ve alaycı yorumlarda bulundu.

TBMM'nin renkli ismi, “Tek kişilik muhalefet'' Kamer Genç, “İçki fetvası'' verdi. Meclis'teki linç girişimi sonrası günün adamı olan Tunceli Bağımsız milletvekili Kamer Genç, dün gece Ankara'da katıldığı bir kokteylde, “İçki ve haram'' ilişkisini anlattı.

"İÇKİ HARAM DEĞİL"
Genç viskisini içerken “Bir de haram diyorlar. Nesi haram olacak '' yorumu yaptı. DYP milletvekili olduğu dönemde göz önünde içki içmediğini anlatan Kamer Genç, “O zamanlar parti yöneticilerinin ricaları vardı. Göz önünde içme, tabanımız muhafazakar diyorlardı. Ben de DYP döneminde, böyle ortalarda pek içki içmedim. Şimdi bağımsızım, kimseden de çekinmem. Taban maban da kalmadı zaten'' dedi.

İçki hakkında ilginç haram yorumları yapan Genç,
“Onlara göre içki haram. Haram veya değil, ben içiyorum. Zaten haram ise, o zaman içkinin yok edilmesi gerekir. Ben de içerek yok ediyorum. Haram şeyleri içip ortadan kaldırıyorum. Büyük bir hizmet veriyorum, daha ne olsun''

çünkü buna sadece gülünür
kihhq9.gif
:a04:

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bu ne alaycı konuşmadır böyle ya, resmen dinle dalga geçmiş. Şiddetle bu açıklamasını kınıyorum. Taban maban kalmadı demiş, sana oy veren, seni buralara getirenlerinde ne oldukları ortada.. Zavallı adam..

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hafize annem artık içkiyi okadar sıradan normal bir şeymiş gibi gösteriyorlarki insan utanıyor keşke bide çıkıpta içkinin dağıttığı yuvaları parçaladığı hayatların istatislik raporlarını açıklasalar teşfik ediyorlar ama sonuçlarını konuşmaktan kaçınıyorlar ALLAH CC kimsenin ciyerini o pis yola düşürmesin bide keşke benim yanımda söylesede bende afedersin tükürsem suratının ortasına kirli geçmişleri unutmak için içilir içki demekki onun hayatıda pek düzgün deyil ALLAH CC ıslah etsin inşallah

tamer genç çok popiler biraz medyadan uzaklaşsa hemen gündeme oturmak için çıkıp şov yapıyor onun gibi ahmaklarda onu canı gönülden dinliyorlar

_-yolcu-_

Kayıtlı Kullanıcı
insanların görünüşşüne göre hüküm vermek pek doğru değildir ama adamın tipinde bile meymenet yok zaten

böyle şahsiyetsiz insanları kale alıp yorum bile gereksiz ama...

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
kamer ne oluyor solun sağın oynuyor...sanamı düştü fetva vermek.

réyhæn

Kayıtlı Kullanıcı
hayy sen beni güldürdün allah ta seni güldürsün emi kardeşim! :D sağol.

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
ben birtek çiçek sulamaya gittiğini biliyordum

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt