Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Güllerin Efendisi(sav)'ne (2 Kullanıcı)

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
[FONT=Bookman Old Style, serif]GÜLLERİN EFENDİSİNE (SAV)[/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif]Öksüz-yetimsin,ailen Abdullah-Amine..[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Dünyaya teşrif ettiğin yer,seçilen belde..[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Sendin,bir başkalığın görebildiği gözde[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Manayı hissedebildiği,eşsiz hazine..[/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif]Alemlerin sebebisin,Adem'in evveli[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Dualarda istenensin,Mekke'nin özlemi[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Dinmeyecek hasretle,doyasıya bakılsın[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Alnından yansıyan nurla,parlayan yüzüne..[/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif]Yaşlar döken nice gönül,inledi “Ah! keşke..”[/FONT]
“[FONT=Bookman Old Style, serif]Ne olurdu..ah! Seninle erişsem vaktine..”[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Diyar diyar,Mecnun'un hali,kavuşmak ister, [/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]En öncesinden başlayan,aşk işli mazine..[/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif]Sana aşık,yıldızın-bulutun,dağ-taş-ağaç,[/FONT]
“[FONT=Bookman Old Style, serif]Gel!” dediğinde sökülüp gelen,”git!” de giden,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Hurma kütüğün,hani Sensizliğe ağlayan,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Güvercin,örümcek,yılan..tutkundu gözüne..[/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif]Çocukluğunun,gençliğinin geçtiği yerler,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Sokaklarındaki kokun,Senden yoksun evler,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Peşinde hüznün yalnızlığı,beklenir haber,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Kopup gelecek,binerek,hicretin izine..[/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif]Tevhidin ardında Cehil'in eğlence alayı,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Varır,yanarken kızgın güneş altında Bedir,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Şaşınca sayı,sanmışlardı ki bitecektir,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Görse..erebilseler..Meleklerin gizine..[/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif]Gül kokularına büründü,mutlu Medine,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Sıddık-Ömer,Osman-Ali..Anamız Fatıma[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Ashabın saadette nice..mescid,minberin,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Hasan'la Hüseyin,yapışırlardı dizine.. [/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif]Ömrün,sonsuzluğun çilesine vakfedilen,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Diken serilen yollar,Taif'te yağan taşlar,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Uhud'da şehid dişin..hala ümmet deyişin,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Ey Güller Gül'ü;vasiyet ve nasihat ettin,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Ya Rab ! şehadet ederiz,şahid ol sözüne..[/FONT]

“[FONT=Bookman Old Style, serif]ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED[/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif](19 MART 2008)[/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif]Kutlu Doğum'un vesilesiyle [/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Rabbimizin Rahmetini,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]umarak..[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Mevlid Kandilinizi Tebrik Eder,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Alemlerin Rabbinden,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Habibi,Edibi,Resul'ü-Zişan Efendimizin [/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]yüzü suyu hürmetine,bu GÜL vaktin[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]İnsanlığa,hasseten Ümmet-i Muhammed için,[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]hayırlara vesile kılınmasını niyaz ederim...[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]Selam ve baki dua ile..[/FONT]
[FONT=Bookman Old Style, serif]EsSelamuAleykümVeRahmetullahiVeBerekatuhu[/FONT]

* * *

O (SAV) GELİYOR BAKIN !..

Seher ; gecenin son demi, güne yakın,

Hoş bir seda, göğe yükseliyor bakın..

Nur yağıyor, Mekke 'nin üstüne yakın,

" Yıldızı doğdu ! ", Ahmed geliyor, bakın !..

* * *

Bezm-i alemden işler, İlahi sanat,

Bekler dağ-taş, ayağa kalkmış kainat,

İnşirah düşer, zor zamana o saat,

" Makamın nuru ! ", Mahmud geliyor, bakın !..

* * *

Tevhidin pak nesli,İbrahim soyunun,

Abd-i Menaf 'dır aslı, Kureyş boyunun,

Biricik Rabbe Yar, yok emsali huyunun,

" Alem duysun ! ", Muhammed geliyor, bakın !..

* * *

ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA

MUHAMMEDİN

VE ALA

ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED (SAV)

talipamca

28 ARALIK 2007
progress.gif

Kaan Erdem

Yönetici
[FONT=Bookman Old Style, serif]VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED[/FONT]​

selamünaleyküm değerli abim.paylaşıma söylenecek anlatılacak kelime yok sevgili Peygemberimizi anlatıyor.mevlam sizden kat kat razı olsun abim.selam ve dua ile kalın.mevlid kandiliniz sizinde kutlu olsun.selametle......abim....

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
Selamünaleyküm ...Talip abi ALLAH c.c. razı olsun emeğinize sağlık...
ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...selametle İNŞALLAH
Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. Kandiliniz mübarek olsun.

berat05

Yönetici
[FONT=Bookman Old Style, serif]GÜLLERİN EFENDİSİNE (SAV)[/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif][/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif]VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED[/FONT]

[FONT=Bookman Old Style, serif][/FONT]

SELAMÜN ALEYKÜM TALİM AMCA

YİNE NE GÜZEL YAZMIŞSINIZ..ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN..
TÜM İNSANLIĞIN MEVLİD KANDİLİNİ KUTLUYORUM

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
f8ae0f7d6e569vq.gif

ve aleyna aleyküm selam ve rahmetullahi ve berakatühu ve mağfiretühu ebeden daimen kesira inşaAllah

Mevla Teala sizden ebeden razı olsun Can Talip Amcam.. Gül Sultan sav' e olan aşkınızın tezahürü olan bu güzel şiiri yazan ellerinize, değerli yüreğinize sağlık olsun inşaAllah..Site açılmadığı için geç oldu amcam, geçmiş Mevlid kandiliniz mübarek olsun. Rabbimiz c.c bu gece yapmış olduğunuz tüm ibadet ve dualarınızı hayırlısıyla makbul eylesin, bu mübarek gecenin değerini bilip, bihakkın ihya edebilenlerden eylesin bizleri inşaAllah..

Bu vesileyle tüm Alemi İslamın Kutlu Doğum Haftası hayırlı ve mübarek olsun.. bu kutlu zaman diliminde acizane yapılanları, Rasulullahın sav. şefaatlerine vesile eylesin Rabbimiz inşaAllah..

acizane dualarımdasınız amcam..Selam, baki dua ve sevgilerimle..Fii emanillah..

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel Bir Paylaşim Kandiliniz Mübarek Olsun Allah Razi Olsun Selam Ve Dua Ile Kalin

berat05

Yönetici
VE ALEYKÜM SELAM...

Sevgili TALİM AMCA
DAHA ÖĞRENECEĞİM NE ÇOK ŞEY VAR.
KAÇ HATAMI BULUYORUM KENDİ KENDİME..VE ÜZÜLÜYORUM.
ÖNCELİKLE SELAMINI ALMADAN MESAJ YAZDIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM..KÖRMÜ OLMUŞUM BİLMİYORUM.AFEDERSİN.CEHALETİME VER.
AMA ÖĞRENİYORUM TALİP AMCA.SEVEREK VE İSTEYEREK ÖĞRENİYORUM.NASIL SELAM VERİLİR VE ALINIR ÖNCE ONDAN BAŞLAYAYIM DEĞİLMİ :(
SİZLER BAŞIMIZDAN EKSİK OMAYIN OLUR MU..O GÜZEL DUALARINIZDAN, SELAM VERİP ALIŞLARINIZDAN,KARŞILIKLI HOŞ SOHBETLERİNİZDEN BENİM GİBİ KARA CAHİLLERİ MAHRUM BIRAKMAYINIZ...(SİZ,KAAN KARDEŞİM,NİĞDELİ KARDEŞİM,HAFİZE ANNEMİZ,ALİYE-ALİYE KARDEŞİMİZ VE ADINI HATIRLAYAMADIĞIM DİĞER KARDEŞLERİM..)
TEKRAR OKUYUNCA ANLIYORUM..ANLADIKÇA ÖĞRENİYORUM VE ALLAH'IN İZNİYLE UYGULAMAYA GEÇECEĞİM.

ALLAH'A EMANET OLUNUZ

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür Ederim..

Teşekkür Ederim..

BERAT05

SELAMÜN ALEYKÜM TALİM AMCA

YİNE NE GÜZEL YAZMIŞSINIZ..ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN..
TÜM İNSANLIĞIN MEVLİD KANDİLİNİ KUTLUYORUM

VE ALEYKÜM SELAM...

Sevgili TALİM AMCA
DAHA ÖĞRENECEĞİM NE ÇOK ŞEY VAR.
KAÇ HATAMI BULUYORUM KENDİ KENDİME..VE ÜZÜLÜYORUM.
ÖNCELİKLE SELAMINI ALMADAN MESAJ YAZDIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM..KÖRMÜ OLMUŞUM BİLMİYORUM.AFEDERSİN.CEHALETİME VER.
AMA ÖĞRENİYORUM TALİP AMCA.SEVEREK VE İSTEYEREK ÖĞRENİYORUM.NASIL SELAM VERİLİR VE ALINIR ÖNCE ONDAN BAŞLAYAYIM DEĞİLMİ :(
SİZLER BAŞIMIZDAN EKSİK OMAYIN OLUR MU..O GÜZEL DUALARINIZDAN, SELAM VERİP ALIŞLARINIZDAN,KARŞILIKLI HOŞ SOHBETLERİNİZDEN BENİM GİBİ KARA CAHİLLERİ MAHRUM BIRAKMAYINIZ...(SİZ,KAAN KARDEŞİM,NİĞDELİ KARDEŞİM,HAFİZE ANNEMİZ,ALİYE-ALİYE KARDEŞİMİZ VE ADINI HATIRLAYAMADIĞIM DİĞER KARDEŞLERİM..)
TEKRAR OKUYUNCA ANLIYORUM..ANLADIKÇA ÖĞRENİYORUM VE ALLAH'IN İZNİYLE UYGULAMAYA GEÇECEĞİM.

ALLAH'A EMANET OLUNUZ​

VEALEYNAALEYKÜMSELAMVERAHMETULLAHİVEBEREKATUHU
DEĞERLİ..SAMİMİ KARDEŞİM..

Estağfirullah..Sizin gönül zenginliği ve güzelliğinizdir beğeniniz Kardeşim..
İnanınız ki bizler..hepimiz de yeni ve faydalı bir çok şeyi Sizin de söylediğiniz gibi bütün değerli Kardeşlerimizin katkıları ile buradan öğreniyoruz..öğrenmeye de devam edeceğiz inşaAllah..
Kendinize haksızlık yapmayınız lütfen..Sizdeki samimiyet inşaAllah olduğu sürece öğrendiklerinizi(..mizi) uygulamak çok daha kolay ve üzerine yepyeni şeyler koyarak pekişecektir..Ve Rabbim Sizi samimi içten haliniz üzere sabit ve daim kılsın inşaAllah..iman yolundan ayırmasın değerli Kardeşim..Teşekkür ederim ilginiz için..

Selam ve baki dualarım ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

(yazı seçimi..büyüklüğü..renk kutusu işler değil..o nedenle bu renk oldu..kusura bakmayınız..)

berat05

Yönetici
VEALEYNAALEYKÜMSELAMVERAHMETULLAHİVEBEREKATUHU
DEĞERLİ..SAMİMİ KARDEŞİM..

Estağfirullah..Sizin gönül zenginliği ve güzelliğinizdir beğeniniz Kardeşim..
İnanınız ki bizler..hepimiz de yeni ve faydalı bir çok şeyi Sizin de söylediğiniz gibi bütün değerli Kardeşlerimizin katkıları ile buradan öğreniyoruz..öğrenmeye de devam edeceğiz inşaAllah..
Kendinize haksızlık yapmayınız lütfen..Sizdeki samimiyet inşaAllah olduğu sürece öğrendiklerinizi(..mizi) uygulamak çok daha kolay ve üzerine yepyeni şeyler koyarak pekişecektir..Ve Rabbim Sizi samimi içten haliniz üzere sabit ve daim kılsın inşaAllah..iman yolundan ayırmasın değerli Kardeşim..Teşekkür ederim ilginiz için..

(yazı seçimi..büyüklüğü..renk kutusu işler değil..o nedenle bu renk oldu..kusura bakmayınız..)

Selamün Aleyküm

Yazdıklarında yine utandırdın beni..gönlünden geçen bu güzellikler için Allah Razı Olsun.Yazacak kelime bulamıyorum.Ben size teşekkür ederim

Allah Korusun ve sizleri başımızdan eksik etmesin.

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Allah(CC) Mü'min Kullarını Korusun..

Allah(CC) Mü'min Kullarını Korusun..

Yazdıklarında yine utandırdın beni..gönlünden geçen bu güzellikler için Allah Razı Olsun.Yazacak kelime bulamıyorum.Ben size teşekkür ederim

Allah Korusun ve sizleri başımızdan eksik etmesin.

VeAleynaAleykümSelam Değerli Kardeşim..

Estağfirullah..İnanınız samimiyetinizi (hissede..) bildiğim içindir yazılanlar..hayırlı sabahlar Kardeşim..Cum'a nız mübarek olsun..
Rabbim bu yuvadaki cümle Kardeşi birbirinden mahrum etmesin inşaAllah..

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür Ederim..

Teşekkür Ederim..

[FONT=Bookman Old Style, serif]VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED[/FONT]​

selamünaleyküm değerli abim.paylaşıma söylenecek anlatılacak kelime yok sevgili Peygemberimizi anlatıyor.mevlam sizden kat kat razı olsun abim.selam ve dua ile kalın.mevlid kandiliniz sizinde kutlu olsun.selametle......abim....

VeAleynaAleykümSelam KAAN-Can Kardeşim..
Amin..cümlemizden inşaAllah..Teşekkür ederim Kardeşim..
(bir tek bu sayfada kutular çalışmıyor..neyse sizin renkleri kullandık bizde..sağolun..)

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür Ederim..

Teşekkür Ederim..

Selamünaleyküm ...Talip abi ALLAH c.c. razı olsun emeğinize sağlık...

ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...selametle İNŞALLAH
Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. Kandiliniz mübarek olsun.

VeAleynaAleykümSelam Kıymetli NİHAL Kardeşim..

Amin..Sizden de razı olsun inşaAllah..Bu vesileyle Kutlu Doğum haftasında (her zaman..) Meleklerin taşıdığı ,her bir Salat-u Selam..Salavat-ı Şerifeler sunarak-Peygamber Efendimiz(SAV)'i anarak geçirdiğimiz bu günlerdeki dualarımızı Rabbim kabul buyursun, kolaylıklar ihsan eylesin inşaAllah..

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİNİDE MUHAMMED.

Selamün Aleyküm Talip abim.kandil mesajı için biraz geç oldu ama Efendimizin dünyayı şereflendirdiği bu kutlu doğum ayının hayırlara ve Efendimizin hayatıyla hayatlanmamıza vesile olması dua ve temennilerimi dile getirmek isterim. selam ve dua ile Yaradan'a emanet olun...

Yıllar geçiyor ki, yâ Muhammed,
Aylar bize hep Muharrem oldu!
Akşam ne güneşli geceydi;
Eyvah o da leyl-i mâtem oldu!
………………
Allah için ey Nebî-yi Mâsum,
İslâm’ı bırakma böyle bîkes,
Bizleri bırakma böyle mazlum. (M. Akif)

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
Ey güzeller güzeli Sevgili gel, bir kere daha misafirimiz ol.. tahtını sinelerimize kur ve bize buyurabildiğin her şeyi buyur. Gel, gönüllerimizdeki karanlıkları kov, bütün benliğimize ruhunun ilhamlarını duyur ve bize yeniden diriliş yollarını göster. Gel, her gün biraz daha azgınlaşan şu zulmetleri ışığınla dağıt ve herkesi inleten zulüm ve adaletsizlik ateşini söndürüver. Gel, her şekliyle kine, nefrete, düşmanlığa kilitlenmiş şu zavallı ruhların boyunlarındaki zincirleri çöz; sevgiye, merhamete, şefkate hasret giden sinelerimizi muhabbetle, hoşgörüyle coştur; gel, ruhlarımızı aklın aydınlığı, gönüllerimizi de mantık ve muhakeme enginliğiyle buluştur ve bizi kendi içimizdeki kopukluklardan kurtar.

Ey şefkati, adaletini aşkın gönüller sultanı, Seni unuttuğumuzun, Sana saygısızlıkta bulunduğumuzun farkındayız; ama Sen, şimdiye kadar bundan daha acılarını da gördün; incinsen de küsmedin, vefasızlık görsen de alâkanı kesmedin. Başını yaranlar, dişini kıranlar karşısında bile ellerini açıp dua dua yalvardın. Seni bilmemelerini mazeret sayarak, lânet ve bedduada bulunmadın, lânet ve bedduaya “âmin” de demedin. Sineni, Ebû Cehil'leri bile ümitlendirecek ölçüde açabildiğin kadar açtın ve her sözünü, her davranışını Hakk'ın rahmetinin enginliğine bağladın. Beklediklerimiz hakkımız olmasa da, bütün bu yaptıklarının karakterinin gereği olduğunda şüphemiz yok.

Ey dost, kaç bahar gelip geçti biz hep hazandayız ama, düşe-kalka olsa da hep izinde yürüme gayretindeyiz. Gel bizi bir kere daha sevindir. Sevindir ki; bağının taptaze fidanlarıyla nâmını âleme tam duyuracak demdeyiz. Bu dünya ışığa hasret gidiyor. Bizler o kırık azimlerimiz ve o çatlamış ümitlerimizle, yolların hakkını veremesek de hep yollardayız. Sadece hislerimizle de olsa, aradığımız sevgili Sensin; gel son kez içimize doğ ki gönüllerimiz ışıkla dolsun, ufuklarımızı saran şu upuzun geceler yerlerini gündüzlere bıraksın ve viladetin hakiki bayramımız olsun.. gel ki; (Yağmur şairinin ifadesiyle)

Nefesinle yeniden çizilecek desenler
Çehreler yepyeni bir değişim geçirecek
Aydınlığa nurunla kavuşacak mahzenler
Anneler çocuklara hep Seni içirecek
Yağmur, Seninle biter susuzluğu evrenin
Sana mü'mindir sema; Sana muhtaçtır zemin.

ALINTI

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH(cc) RAZI OLSUN..

ALLAH(cc) RAZI OLSUN..

f8ae0f7d6e569vq.gif

ve aleyna aleyküm selam ve rahmetullahi ve berakatühu ve mağfiretühu ebeden daimen kesira inşaAllah

Mevla Teala sizden ebeden razı olsun Can Talip Amcam.. Gül Sultan sav' e olan aşkınızın tezahürü olan bu güzel şiiri yazan ellerinize, değerli yüreğinize sağlık olsun inşaAllah..Site açılmadığı için geç oldu amcam, geçmiş Mevlid kandiliniz mübarek olsun. Rabbimiz c.c bu gece yapmış olduğunuz tüm ibadet ve dualarınızı hayırlısıyla makbul eylesin, bu mübarek gecenin değerini bilip, bihakkın ihya edebilenlerden eylesin bizleri inşaAllah..

Bu vesileyle tüm Alemi İslamın Kutlu Doğum Haftası hayırlı ve mübarek olsun.. bu kutlu zaman diliminde acizane yapılanları, Rasulullahın sav. şefaatlerine vesile eylesin Rabbimiz inşaAllah..

acizane dualarımdasınız amcam..Selam, baki dua ve sevgilerimle..Fii emanillah..

EsSelamuAleykümVeRahmetullahiVeBerekatuhu..Candan Can..
Varlığı'da Can'a huzur Kızım..
Rabbim rızası yolundaki gayretini..iman davasına vakfeden Siz ve
Sizler gibi,can-ı gönülden..ilmini..edebini..vaktini fisebilillah harcayan
Başta Yeğenlerim..tüm kardeşlerimden RAZI olsun inşaAllah..
Hani işte bu acizin de "çorbada tuzu" olsun bir fiskede olsa..Mevlam rahmet ve mağfiretini ihsan buyursun cümlemize..
Sizin..Sizlerinde inşaAllah..Amin..amin..Can Yeğenim..

Sizde duaların en güzeliyle Alemlerin rabbine emanet olunuz..
Selam..sevgi ve daim muhabbetle inşaAllah-u Teala..

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
selamü Aleyküm
dava Sancaktari Olan Rasulümün ümmetinden
rabbimin Habibini Tanitmaya Vesile Olan Değerli Talip Amca
rasulullah S.a.v Mi Nede Güzel Anlatmişsiniz Rabbim Habibinin Hürmetine Bu Güzel Ayda Af Olunmayi Nasip Etsin Cümlemize Rabbim Sizden Ebeden Razi Olsun
hak Habibinin Sevgisini Gönüllere Tane Tane Nakşatmenize Vesile Etsin Affiniza Siğinarak Yeğeniniz Olarak Sizin Sitedeki Varliğinizi Hak Davada Cepheye Katilan Erlerin En ön Safta Cennet Için Değilde Riza Için çarpişan Mücahitlerimize Benzetiyorum
paylaşiminiz Rasulümü Bir Nebzede Olsa Hayellende Olsa Hatirlamaya Vesile Oldu Rabbim Razi Olsun Ecrinizi Kat Kat Versin Evlatlarinizida Bu Riza Safindan Ayirmasin Davamizi Genç Nesillere Emanet Edebilecek Hafiz Bir Evladiniz Var Davayi Hakkiyla Biraka Blecek Evlatlariniz La Daima Hayirla Geçirebileceğiniz Hayirli Uzun ömürler Versin Rabbim Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile Kalin

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH(cc) RAZI OLSUN..

ALLAH(cc) RAZI OLSUN..

selamü Aleyküm

dava Sancaktari Olan Rasulümün ümmetinden
rabbimin Habibini Tanitmaya Vesile Olan Değerli Talip Amca
rasulullah S.a.v Mi Nede Güzel Anlatmişsiniz Rabbim Habibinin Hürmetine Bu Güzel Ayda Af Olunmayi Nasip Etsin Cümlemize Rabbim Sizden Ebeden Razi Olsun
hak Habibinin Sevgisini Gönüllere Tane Tane Nakşatmenize Vesile Etsin Affiniza Siğinarak Yeğeniniz Olarak Sizin Sitedeki Varliğinizi Hak Davada Cepheye Katilan Erlerin En ön Safta Cennet Için Değilde Riza Için çarpişan Mücahitlerimize Benzetiyorum

paylaşiminiz Rasulümü Bir Nebzede Olsa Hayellende Olsa Hatirlamaya Vesile Oldu Rabbim Razi Olsun Ecrinizi Kat Kat Versin Evlatlarinizida Bu Riza Safindan Ayirmasin Davamizi Genç Nesillere Emanet Edebilecek Hafiz Bir Evladiniz Var Davayi Hakkiyla Biraka Blecek Evlatlariniz La Daima Hayirla Geçirebileceğiniz Hayirli Uzun ömürler Versin Rabbim Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile Kalin

VeAleynaAleykümSelamVeRahmetullahiVeBerekatuhu
Kıymetli Cennet Yeğenim..
Estağfirullah..Can Yeğen..Rabbimin Lütfettiği iman ve ihlasla sürsün yaşamınız ve yolunuzun hitamı "Cennet" olsun inşaAllah... Cümlemizden razı ve hoşnut olsun..iman selameti nasib eylesin can bedende ve ruh kabzedilirken de inşaAllah..(amin..)
Siz Yeğenlerimin birer "mücahide" olarak..mücahadeye kendinizi vakfetmeniz her şeyin üzerindedir..Rabbim bizlere de nasib eylesin inşaAllah..Dualarınızı Allah(CC) rızası için eksik etmeyiniz bu aciz ve iyalinden..Sizlerde Rabbim kabul buyursun dualarımızdasınız.. hep olduğunuz gibi,eksilmeyecek..Hacı Amca ve Teyzemize de hürmet ve selamlarımızı iletirseniz seviniriz Yeğenim..Allah(CC) razı olsun..

Selam..sevgi..baki dualarım ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH(cc) RAZI OLSUN..

ALLAH(cc) RAZI OLSUN..

Güzel Bir Paylaşim Kandiliniz Mübarek Olsun Allah Razi Olsun Selam Ve Dua Ile Kalin

EsSelamuAleyküm T.NUR Kardeşim..
Amin..cümlemizden inşaAllah..Sizin de geçmiş kandiliniz mübarek olsun..Kutlu doğum haftası sebebiyle..Resulullah(SAV) Efendimizin doğumu hürmetine binaen bu ayın ve sair zamanların da hakkımızda hayırlara vesile kılınmasını Rabbimizden niyaz ederim..
Siz de Selam ve baki dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt