Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

GÜL'e vurgunum♥ (1 Kullanıcı)

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
GÜL'e vurgunum
[FLASH]http://s10.directupload.net/images/090402/td9wzp2p.swf[/FLASH]

Ey Yolcular Yol Muhammed(s.a.v.)'in yoludur

Allah`ın yarattığı en güzel kul, iki cihanın gözbebeği, en büyük aşk, sevmenin büyük şeref verdiği, on sekiz bin alemin derdinin dermanı, kainatın tek önderi, tek lideri, en güzel sevgili, en güzel dost, en güzel komutan, siyaset insanı, devlet adamı, en şefkatli baba, en şefkatli dede, en güzel insanlık örneği, mü`minin gözünün nuru, şefaatin ve Makamul Mahmud`un sahibi, salat ve selam kendisine mahsus olduğu yar, gönüllerin sultanı, insanlığın yaratılış sebebi, olmasaydın Rabbımın yaratmayacağı dünyanın varoluş sebebi, SULTANIM, AŞK`ım salat ve selam O`na olsun ve Allah`ın selamı da O`nun ümmeti olmakla şerefli siz mü`min kardeşlerime, Peygamber goncalarına, aşıklarına ve bu yolun sevdalılarının üzerine olsun.

Evet dünyanın tüm kem gözleri Müslüman milletlerin üzerinde.. Adeta bir hedef tahtası haline getirilmişiz.. Yeni bir bomba, yeni bir silah üzerimizde deneniyor ve feryatlar duyulmuyor. Peki Müslüman böyle miydi, böyle mi olması gerekiyorı Bir mü`min kardeşimizin aç olması bizi hiç ilgilendirmiyor muı Şu hadis beynimizde şimşekler çaktırmıyor muı `KOMŞUSU AÇ İKEN KENDİ TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİR.` Kainatın Sultanı bizden değildir diyor.. Peki kimdendir, kimden olmuşturı Bu nemelazımcılık, bu vurdumduymazlıkla nereye gideceğizı Ruzi mahşerde Efendimiz`den hangi yüzle şefaat isteyeceğizı Senin ümmetinden bazıları acı çekerken, ben zevk içinde günümü gün ettim mi diyeceğizı Cehennemin ateşi bizi eritirken, Şefaat Ya Resulullah dediğimiz de, ya bizim yüzümüze bakmazsa, o anı bi hayal edelim kardeşlerim.. Ana evladını görmediği günü hayal edin.. Ama bir el uzatsak, bir aç doyursak, bir yetimi doyursak, bir yetimin başını okşasak, yetimler SULTANI o zaman ne yapar biliyormusunuzı İşte o gün haklıya hakkının verildiği, haksızlığa kimsenin uğramadığı o gün, tam cehenneme götürülürken biri koşsa ve bizi tutsa, o benim ümmetim dese, onu bırakın, onun yeri benim yanım dese, bir de bu anı hayal edin kardeşlerim.. O`nun elinin teninize değmesini Kainatın Gülü, İki Cihan Güneşi`nin, Hz.MUHAMMED MUSTAFA`yı, O`nun yanında bulunmayı, O`na hizmet etmeyi bir hayal edin.. Bu şimdilik sadece bir hayal, ama şimdilik.. Bunun gerçeğe dönüşmesi ise, ahiretin tarlası olan dünyada mümkün.. Evet mümkün, yani imkansız değil kardeşlerim.. Ebedi bir saadet mi, yoksa geçici bir heves mi, karar sizin kardeşlerim.. Bir mü`minin cehenneme gitmesi, Allah Rasulü`nü nasıl üzer bir düşünün. Hayatı boyu hep ümmetim dedi, gelmiş geçmiş tüm günahları bağışlanmışken, ümmeti için yalvardı, affet onları, onları affet diye ağladı.. Gülmedi, göz yaşlarıyla yıkadı kainatı. Davandan vazgeç denildi, servetler vaad edildi. Yok dedi.. Başına pislikler atıldı, boğazı sıkıldı, kem gözler çevrildi, ama yılmadı. Çünkü O, kainatın affıydı.. Evet kardeşlerim, şu kısacık hayatlarımızda, can bedendeyken oturalım, bir muhasebemizi yapalım. Ne yaptık, ne yapmadık, ne yapmamız gerekirı.. Geç olmadan, yarınları beklemeden, yarın diyenlerin helak olduğunu unutmayalım ve yolumuza çıkan her engeli sabırla aşalım.. Çünkü bu yol sonu gül bahçesine, Gül`ün bahçesine çıkan yol.. Kur`an-ı pusula bilip, yolumuzu onunla bulalım. Hadisler ışığında yaşayalım ki yolumuz Cennete çıksın.. Ya Ebu Leheb`e, Ebu Cehil`e komşu olmak, ya da KAİNATIN GÜLÜ sallallahü aleyhi vesellem Efendimiz`e ve güzide ashabına komşu olmak. Karar sizin.. ALLAH`a emanet olun kardeşlerim. Rabb`ımın rahmeti, merhameti üzerinize ve üzerimize olsun.

SONSUZLARCA SALAT VE SELAM SENİN ÜZERİNE OLSUN YA RESULULLAH

SONSUZLARCA SALAT VE SELAM SENİN ÜZERİNE OLSUN YA NEBİULLAH

SONSUZLARCA SALAT VE SELAM SENİN ÜZERİNE OLSUN YA KERİMULLAH

SONSUZLARCA SALAT VE SELAM SENİN ÜZERİNE OLSUN YA HABİBULLAH

SONSUZLARCA SALAT VE SELAM SENİN ÜZERİNE OLSUN YA KAİNATIN GÜLÜ

KAİNATIN GÜL'ÜNÜN YÜZÜ SUYU HURMETİNE
AFFEYLE YA RAB! SIĞINDIK MERHAMETİNE ...

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
................................

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt