Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Görüşlerinizi bekliyorum!!! (1 Kullanıcı)

mavideniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm. Benim oruçla ilgili bir sorum olacaktı. Birgün gece sahura kalktıp yemeğimi yedim ve niyet edip yattım. Sabaha karşı biraz rahatsızlandım ve kustum.(Ağız dolusundan fazla) Sonra tekrar yattım ve öğleyedoğru uyandım. Orucumun bozulduğunu düşündüm çünkü öyle biliyordum. Bir arkadaşımı da sordum ve oda bozulduğun söyledi ve yiyip içebileceğimi söyledi. Bende yedim. Ama sonra internette bi araştırma yaptım ve orucumun bozulmadığını öğrendim. Bu doğru mu? Hatta birde kusmanın orucu bozmayacağına dair hadis okudum. Orucum bozulmadıysa ben yiyip içtim. Şimdi benim durumum ne olacak? Bire bir kazamı yoksa 61 gün mü? Yardımlarınızı bekliyorum...

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Görüşlerinizi bekliyorum!!!

S.A DAHA SAGLIKLI BİLGİ EDİNMENİZ İÇİN LÜTFEN Sorularinizi "Sorularla İslamiyet" bölümünde bulunan "Soru Sorun" kısmına yöneltiniz. SORULARINIZ DEGERLİ MÜFTÜLERVE HOCALARIMIZ TARAFINDAN CEVAPLANDIRILACAKTIR İNŞ.ALLAH RAZI OLSUN

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

değerli kardeşim fatma kardeşiminde yazdığı gibi butür fetva gerektiren soruaları soru sorun bölümüne yazarsanız daha net bilgler alacaksınız forma yazında bu konularla ilgili bilgisi olanda yorum yazıyor olmayanda böyle olunca yanlışlık olma olasıılığı yüksek daha kesin bir bilgi için soru sorun bölümünü tavsiye ediyorum

mavideniz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Pardon

RE: Pardon

Evet haklısınız. Siteye yeni üye oldum ve daha neyin nerede olduğunu bilmiyordum. Öneriniz için teşekkür ederim.

ORBE

Kayıtlı Kullanıcı

FETVA VERMEK BANA DÜŞMEZ AMA BİLMEDİGİMİZ SEYLERDEN SORULU DEGİLİZ DİYE BİLİYORUM BEN HAYIRLI GECELER..

duslerparki

Kayıtlı Kullanıcı

sevgili kardesim hasta oldugun halde kusursan orucun bozulmaz.niyetın yeterliancak hasta olmadıgın halde ıstıfra edersen o zaman bozulur.

yıne de bılgı ıcın dıyanete danısmalısın.

saygılarımla

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt