Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Görmediğine Inanmayana Cevap (1 Kullanıcı)

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us

Matematik hocası, "görülen" şekilleri tahtaya çizerken bir yandan da "aranızda görmediğine inananlar da var herhalde" demiş, bir öğrenci;
- Tabiî, diye cevap vermişti. Bunun üzerine hoca:
- Bak evlâdım, insan şöyle orta yere koyamadığı, eliyle gösteremediği şeylerin varlığından bahsetmemeli, diye devam edince, hak ettiği cevabı alıvermişti:
- Hocam, siz çocuğunuzu severken şefkatinizi elinizle gösterebiliyor, bir fakire sadaka verirken acıma hissinizi masanın üzerine koyabiliyor musunuz?

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
:) güzel bir cevap olmuş ama bence görmediğine inanmayan bi insana söylenilecek en büyük şey baktıklarını görmesidir.baktıklarını görürse görmediğine anında ağlaya ağlaya iman eder zaten.uzun söze ne hacet...görmediğine inanmayan ilk önce bedenini bi incelesin.sonra da şu muazzam kainatı...selamün aleyküm...

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
:) güzel bir cevap olmuş ama bence görmediğine inanmayan bi insana söylenilecek en büyük şey baktıklarını görmesidir.baktıklarını görürse görmediğine anında ağlaya ağlaya iman eder zaten.uzun söze ne hacet...görmediğine inanmayan ilk önce bedenini bi incelesin.sonra da şu muazzam kainatı...selamün aleyküm...

Aleyküm selam
Allah (c.c.) razı olsun.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ellerinize saglık anlamlı bir paylaşım çok zeki oldugunu düşünen insanlar ne yazıkki çok degerli bilgilerin duyguların farkında bile degil böyle insanlar var tabi ne yazıkki hatta benim bir öğretmenim bile yazılıya girerken dua eden arkadaşlarımızı alaycı bir şekilde eleştiridi okumus ama boş

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sa .bundan daha iyi cevap olamazdı.tubacım çok haklısın.ortaokulda hocamız ,oruçlu olduğumuz için su içirmişti.allah hidayet versin.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçekten çok Güzel Cevap Vermiş Allah Razi Olsuyn

imported_ebru_

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel bir cevap vermiş. Benimde ilkokul 4 yada 5 teydim. Öğretmenimiz maymundan geldiğimizi söylediğinde kafam bihayli karışmıştı. Çünkü babamın bana öğrettikleri ile hiç uyuşmuyordu. Rabbim hidayet versin onlara. Aile de verilen eğitim çok önemli. Temel taş rolü görüyor. Öğretmenlerimize de ne diyeceğimi bilemiyorum.

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
Aleyküm selam
Ekmediğimiz tohumdan, sahip çıkmadığımız bağdan ne çıkar. Çıksa çıksa dikenli ve zehirli otlar hatta pıtıraklar çıkar. Bu da her canlıyı zehirler...
Gönülleri kalpleri karartanlarla değil “Gönlü dinlendiren” sevgili dilarlarla olmamız dileğiyle.
Muhabbet fedailerine destek olup, onlardan olmaya çalışalım inşallah.
Değerli katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Allah (c.c.) razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt