Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gönül Sohbetleri (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ogrenci

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Gönül Sohbetleri

MERHABA BEN YENİ ÜYE OLDUM
İSLAMİYET HAKKINDA PEK BİR BİLGİM YOK
GERÇEK CEVAPLAR ARIYORUM
LÜTFEN BENİ AYDINLATIN
KAFAM ÇOK KARIŞIK

metfamu

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. Allah razı olsun .Rabbim cümle hatunlara hatice validemiz gibi olmak onun gibi erdemli ,onun gibi akıllı olmak nasip etsin.cennette komşu olmayı nasip etsin.
sizede hz.hatice gibi eşe sahip olmayı nasip etsin muhammed kardeşim.Allaha emanet olun

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

Allah Razi Olsun abi paylasimin icin

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

ogrenci yazdı:
MERHABA BEN YENİ ÜYE OLDUM
İSLAMİYET HAKKINDA PEK BİR BİLGİM YOK
GERÇEK CEVAPLAR ARIYORUM
LÜTFEN BENİ AYDINLATIN
KAFAM ÇOK KARIŞIK

Selamünaleyküm kardeşim Hoşgeldiniz. İslamiyet hakkında öğrenmek istediklerinizi Soru Sorun bölümümüze yönelte bilir. değerli hocalarımızdan sorularınıza cevaplar alabilirsiniz. yada bilgi@islamiyet.gen.tr adresine mail atabilirsiniz selametle

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

metfamu yazdı:
s.a. Allah razı olsun .Rabbim cümle hatunlara hatice validemiz gibi olmak onun gibi erdemli ,onun gibi akıllı olmak nasip etsin.cennette komşu olmayı nasip etsin.
sizede hz.hatice gibi eşe sahip olmayı nasip etsin muhammed kardeşim.Allaha emanet olun

Aleykümselam;

Allah razı olsun kardeşim, Dualarında unutma inşAllah bu acizide bu duanızla pek mükerref oldum Allahta sizi bahtiyar eylesin inşAllah, onlar gibi zevceler evlatlat yetiştirmeyi, sahip olmayı Rabbim herkese nasip eylesin inşAllah Dualarınızda unutmayın inşAllah Allah yar ve yardımcınız olsun selametle Selamünaleyküm

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeşim.inşallah biz hanımlar daha dikkat ederiz başörtüsüne ve diğer Rabbimin emirlerine.bilgilerin için yeniden sağol.gerçekten güzel konulara değiniyorsunuz.Allah a emanet olun.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

derya_derya yazdı:
Allah razı olsun kardeşim.inşallah biz hanımlar daha dikkat ederiz başörtüsüne ve diğer Rabbimin emirlerine.bilgilerin için yeniden sağol.gerçekten güzel konulara değiniyorsunuz.Allah a emanet olun.

Allah senden de razı olsun inşAllah kardeşim, Teşekkür ederim Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşAllah selametle

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
derya_derya yazdı:

Allah senden de razı olsun inşAllah kardeşim, Teşekkür ederim Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşAllah selametle
Amin abim.Bişey değil ne demek.cehenneme kimse girmese keşke.herkes iyi olsa.belki herşey çok sıkıcı olurdu ama yinede kimsenin kötü olmasını istemiyorum...

derya_gulu

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. kardeşim Allahc.c. razı olsun Rabbim benim oğlumada siz bekar kardeşlerimede inşAllah huyu hatice annemize benzeyen eşler nasip etsin sizlerede cennete girecek sebepler nasip eylesin.Amiiiiiiiin

mneccar

Kayıtlı Kullanıcı

Bu güzel şeyleri yazanlardan, bize bunları okumak için vesile olanlardan ALLAH(cc) razı olsun... inanın ben 9eylülden bu yana hayatımda bir sürü değişiklik oldu... bu siteyle tanıştıktan sonra hayatım daha da güzelleşti... teşekkürler

arsoy

Kayıtlı Kullanıcı

B) selamünaleyküm kardeşlerim busiteye yeni üye oldum busiteyi cok begendim calışanlar dan allah cc razı olsunB)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

mneccar yazdı:
Bu güzel şeyleri yazanlardan, bize bunları okumak için vesile olanlardan ALLAH(cc) razı olsun... inanın ben 9eylülden bu yana hayatımda bir sürü değişiklik oldu... bu siteyle tanıştıktan sonra hayatım daha da güzelleşti... teşekkürler

AMİN ECMAİN MAŞALLAH NE GÜZEL ALLAH'A EMANET OLUN SELAMETLE

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

arsoy yazdı:
B) selamünaleyküm kardeşlerim busiteye yeni üye oldum busiteyi cok begendim calışanlar dan allah cc razı olsunB)

Aleykümselam;

Hoşgeldiniz kardeşim Rabbim hayırlara vesile kılsın inşAllah selametle

ummansultan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a herkese hayırlı cumalar.. site gerçekten güzel.. bizleri aydınlattığınız için allah razı olsun allahın selameti üzerimize olsun inşallah.. aeo

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

[big]Kıyamet Yecüc Ve Mecüc ne zaman nerede?[/big]

[flash=425:350]http://www.youtube.com/v/3FTu86MQ8fQ[/flash]

XXL

Kayıtlı Kullanıcı

paylaşım için saolun allah razı olsun allahın rahmeti üzerinize olsun... s.a

energy

Kayıtlı Kullanıcı

Her iki konudan da çok etkilendim.Hiç birşey boş yere yaratılmadı ve de bizlerde hakkı tanımak ona şükür ve tövbe için yaratıldık.Rabbim sen affet bizleri.Paylaşım için teşekkür ederim.Allah razı olsun devamını dilerim.a.e.o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt