Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gönül dostlarina selam olsun (2 Kullanıcı)

EFECE

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efece.tr.cx
esselamun aleyküm
yeni yeni dine isiniyorum bana yardimci olurmusunuz ???

Dini bilgimi geliştirmek için buraya geldim.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküme selam kardeşim.islam yuvasına hoşgeldiniz.üyeliğiniz hayırlı olsun.sema ve dua ile .......

çay gülü

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin kardeşi allahım yar ve yardımcın olsun

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam

Kardeşim hoş geldin üyeliğin hayırlı olur inşaAllah...Hayırlı Cumalar...Öğrenmek istediğin herşeyi hakkıyla öğrenirsin inşaAllah...

EFECE

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efece.tr.cx
Allah razi olsunn kardeşleriim şu 15 dakikada bile o kadar çok şey ögrendim ki allahin izniyle artik burdayim inşaallah :A:A çok güzel bu site

ÖMEREFE

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsunn kardeşleriim şu 15 dakikada bile o kadar çok şey ögrendim ki allahin izniyle artik burdayim inşaallah :A:A çok güzel bu site

hoşgeldin kardeşim üyeliğin hayırlı olsun hayatta hep öğrenmekle geçmiyormu zaten önemli olan öğrendiğin iyi şeyleri ne kadar uygulayabiliyorsun yoksa sadece öğrenmeklemi kalıyor demi allah hepimize ilim ve irfan versin inşallah bunun yanı sıra onları yaşamayıda tekrar hoşgeldin

garip_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz ,üyeliğiniz hayırlı olsun,bu sitede istediğiniz bilgiyi bulacağınızı düşünüyorum ve burda kardeşlik var dostluk var...:)

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam .
bana yazdıgın cevaba bakılırsa pekte hoş gelmişe benzemiyorsun.

medine21

Kayıtlı Kullanıcı
yüce ALLAH FAZL-I KEREM SAHİBİDİR BİR İNSAN ONA ELLERİNİ AÇTIMI ONU BOŞ ÇEVİRMEKTEN UTANIR.her insan hata eder hata edenlerin en hayırlısı TÖVBE edenlerdir.

ALLAH'IN RAHMETİ VE BEREKETİ İNDİRDİĞİ YAĞMUR DAMLALARINDANDA ÇOKTUR.EĞER İSTERSE İNSAN ALLAH ONU RAHMETİYLE YIKAR, MERHAMETİYLE AFFEDER..

İSLAM DOSDOĞRU BİR YOLDUR KENDİSİNDE ASLA ŞÜPHE YOKRUR. BÜTÜN GÜZELLİKLERİ İÇİNDE BARINDIRIR.

HOŞ GELDİN DİNİMİZİ YAŞAMAYA KARDEŞİM

EFECE

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efece.tr.cx
yüce allah fazl-i kerem sahibidir bir insan ona ellerini açtimi onu boş çevirmekten utanir.her insan hata eder hata edenlerin en hayırlısı tövbe edenlerdir.

allah'in rahmeti ve bereketi indirdiği yağmur damlalarindanda çoktur.eğer isterse insan allah onu rahmetiyle yikar, merhametiyle affeder..

Islam dosdoğru bir yoldur kendisinde asla şüphe yokrur. Bütün güzellikleri içinde barindirir.

Hoş geldin dinimizi yaşamaya kardeşim

allah razi olsun kardeşim

estagfirullah

garip_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim hogeldiniz,burada istiyorsanız gerçekten dine ısınırsınz ne arasanız var ee bizde varız...:D

Bi_iznillah

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldiniz gerçekten çok çok güzel paylaşımlar yapılıyor...

yüceler yücesi rabbim vakit ayırıp emek verenlerden ve okuyanlardan razı olsun....

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin kardeşim rabbim gönlümüze aşkını tesir ettirsin inşallah siteyi sık sık ziyaret edersen bilgilenirsin inşallah

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşim bugün çok mübarek bi gün tüm duaların kabul edildi bi akşamdayız besmele ile 100 ihlas oku ve günahlarının affını dile rabbimden

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt