Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gökyüzünde Muhteşem An! (2 Kullanıcı)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
127930.jpg

Ay-Yıldız gökyüzünde işte böyle yan yana geldi. Türk Bayrağı adeta yeniden doğdu.

Adana'da akşam saatlerinde, güneşin batmasına yakın saatlerde gökyüzünde ortaya çıkan ay ve yıldızın görüntüsü, Türk bayrağını hatırlattı. Bu akşam saatlerinde, güneşin batmasına yakın saatlerde görünmeye başlayan ay ve yıldız, birbirine çok yakın şekilde görüntülendi. Birbirlerine yaklaşımı nedeniyle, görenler “Gökteki bayrak” yorumunu yaptı. Vatandaşlar, “Ay ve yıldızın bu kadar birbirine yakın olması, bayrağımızı anımsattı. Muhteşem bir görüntü” dedi. Gazete bürolarını arayan birçok kişi bu muhteşem görüntüyü haber verirken, ilk kez bu manzaraya şahit olduğunu belirten bir kişi de “Ben 70 yaşındayım. Böyle bir manzaraya ilk kez şahit oldum. Çok duygulandım” yorumu yaptı. DHA

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm kardeşim;

görüntü muhteşem birden puslandı gökyüzü ve net resim alamadım yoksa bu paylaşım benden sizlere gelecekti,nasip sizeymiş.Şu an bahçeden bakıyoruz havada güzel olunca gökyüzüne bakakaldık.....

selametle kalınız kardeşim.....emeğinize sağlık.......

not:ay yıldızdan uzaklaşıyor.........

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
yeni bir haber değil sanırım kardeşim.Ben herzaaman bakıyorum ve sürekli görüyorum bu manzarayı..hatta şimdide dışarı baktım yine ay ve yıldız bir arada

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşim;

görüntü muhteşem birden puslandı gökyüzü ve net resim alamadım yoksa bu paylaşım benden sizlere gelecekti,nasip sizeymiş.Şu an bahçeden bakıyoruz havada güzel olunca gökyüzüne bakakaldık.....

Aleyküm Selam..
Bende çıplak gözle görmek isterdim.. Kısmetliymişsiniz:)

Selametle inşallah.. Rabbime emanetsiniz..

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
evet bende gördüm çok güzel duruyo...saolasin kardesim...

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşim;

not:ay yıldızdan uzaklaşıyor.........

kaan kardeşim siz söyleyince baktım da şu an bir uzaklaşma değilde,yıldız ay a yaklaşmış durumda...

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Şu an görüntü devam ediyor.. Harika Bişey...

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Selaümaleyküm;

Bende şuanda odamın camından o muazzam kareyi yakalamaya çalışıyorum ama kaan kardeşimin dediği gibi hava puslandı üstecelikte ay ve yıldız teyet yakınlıktayken :(
Hayırlısı iyi bir kare yakalayabilirsem paylaşabilmek ümidi ile...

İnşallah yakalarsınız.. Gerçi burda yıldız biraz alta kaymış görünüyor..

Kaan Erdem

Yönetici
bahçeden,birinci kattan,ikinci kattan,masa üstünden ,sandalyeden vs... her yerden onlarca çektim elimde en belirgin olan bu.....

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Ben göremedim arkadaşım söyledi ama daha öncede bu şekilde olmuşlardı ne muhteşem bişey bizim için Türk olmak gerçekten de gurur veriyor...

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bir de ilginç olan havada başka yıldız görünmüyor..

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
bahçeden,birinci kattan,ikinci kattan,masa üstünden ,sandalyeden vs... her yerden onlarca çektim elimde en belirgin olan bu.....

Ben de denedim ama çekemedim sizin çektiğiniz bu görüntü de fana değil.. Elinize sağlık..

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm arkadaşlar akşam iş dönüşü eve giderken tesadüfen gökyüzüne baktım o da ne ay ve yıldız tıpkı bayrağımızdaki gibi olmuştu..Allahım ne kadar güzeldi ...tek kelimeyle muhteşemdi....tam olarak hatırlamıyorum ama 2002 yılıydı sanırım yine aynı ay ile yıldız bu şeklini almıştı...bu çok güzel birşey anlatacak kelime bulamıyorum...

berat05

Yönetici
selamün aleyküm

bende iş çıkışında saat 6 da gördüm.biraz pusluydu ama ilgimi çekmişti.

Rabbim Ne isterse onu yakınlaştırır..
İsterse bulutlara ismini yazdırır İsterse ay yıldızı birleştirir bayrağımızı hatırlatır
HERŞEY O'nun Emrine Amededir

LA İLAHE İLLALLAH

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt