Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

GIYBETLE İFTİRANIN FARKI (1 Kullanıcı)

omer58

Kayıtlı Kullanıcı
Bir kadın bir meselenin hükmünü öğrenmek için Peygamber Efendimiz(S:A:V:)'in yanına gideer Çıkıp giderken,hz.AİŞE(r.anha) validemiz:-YA RESULALLAH! BU KADIN NE KADARDA KISA!deyince Resulallah Efendimiz(S.A.V.): YA AİŞE! GIYBET ETME,buyurdu.hz. Aişe validemiz;YA RESULALLAH!BEN ANCAK ONDA OLANI SÖYLEDİM,dedi.bunun üzerine efndimiz (S.A.V.) şu cevabı verdiler:EVET ZATEN ONDA OLANI SÖYLEDİĞİN İÇİN GIYBET OLDU:ONDA OLMAYANI SÖYLESEYDİN İFTİRA OLURDU:sevgili kardeşlerim,bilim ve ilim sayfasında gıybet ile ilgili açıklamalar yazdım ALLAH C:C: HEPİMİZDEN RAZI OLSUNB)B)B)B)B)B)B)

by-cansuyu

Kayıtlı Kullanıcı
RE: GIYBETLE İFTİRANIN FARKI

allah razı olsun

omerislam

Kayıtlı Kullanıcı
RE: GIYBETLE İFTİRANIN FARKI

B)Gerçekten ikisinin arasındaki fark çok önemli Allah fu farkları anlayıp iki olayıda bizlere hiç bir zaman yaşatmasın inşallah Allah razı olsun sizden sizlerden tüm Allah doslarından B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt