Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gerekirse karadan yürütülecek bu gemi gazzeye gidecek!!! (1 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Beklenen zaman gelecektir Ey İsrail..!!
Biz İsterSek AteŞi KüL DikeNi GüL GeCeyi Gün £deRiz.
Biz İsteRSek, BaŞı BeDendeN KaLßi YeRindeN AgaCı KöküNden SökeRiz.
Biz İsterSek, MeSkeni ALem ALemi KraL KraLı SoytaRı £deRiz.
Biz İsterSek, Zamanı ALır GüneŞi BatıRıR KıyaMeti KoPaRıR GideRiz…
...Biz kimmiyiz 100 lerce asır dünyaya hükmetmiş ecdadın TORUNLARIYIZ...

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Onlar sanıyorlar ki, biz sussak mesele kalmayacak,
Halbuki;
Biz sussak tarih susmayacak
Onlar sanıyorla...r ki,
Bizden kurtulsalar mesele kalmayacak
Halbuki;
Bizden kurtulsalar, vicdan azabından kurtulamayacaklar...
Vicdan azabından kurtulsalar
Tarihin azabından kurtulamayacaklar.
Tarihin azabından kurtulsalar...
Allah'ın gazabından kurtulamayacaklar!

Sezai Karakoç

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
Bugün dua günüdür dostlar!

Kardeşlerimize bol bol dua edelim lütfen….

Her şerden bir hayır çıkaran Rabbim,bu şerden de bir hayır çıkar!
Bu alçak,bu seviyesiz,bu kalleşçe saldırının,nice zamandır uyuyan Ümmet-i Muhammedin uyanmasına, kalp gözlerinin açılmasına, yepyeni bir dirilişe vesile olmasını nasip et.
Eyyy gaybın anahtarları elinde olan yüceler yücesi Allahım,sen Hayy ve Kayyumsun.Kafirin planlarını yerle bir edecek hesaplar sende gizli.Tüm gafletimize,tüm gayretsizliğimize ve günahlarımıza Rağmen Gafur,Gaffar isimlerine sığınıyoruz.Bizleri affet,günahlarımızı dualarımızın önüne engel yapma Allahım…
Kahhar isminle senden kafir güçleri kahretmeni,küffarı zelil etmeni,İslamı zaferle şereflendirmeni istiyoruz.Tek söylemler yetmiyor biliyoruz ama aciziz sen gönülden yaptığımız şu dualarımızı kabul et.
İsraili kahret,yandaşlarını destekçilerini kahret,islami yeniden dirilt Allahım
Şu an zor durumda olan,kafirin elinde tutulan kardeşlerimize yardımını indir,güçlerini artır Allahım… Amiiiiiin…

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
bunu nasıl yapabiliyorlar .. bu nasıl bir cesaret bu nasıl bir hadsizlik degilmi .. ??

ya kendilerine çok güveniyorlar .. ,, yada bize !! güvenmiyorlar ...

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
artık uyan müslüman.. kanı dökülen kardeşin şehadet şerbetini içti gerekirse bu uğurda giderim deme gerekiyor. vakit bu vakittir.

sessiz kalmayalım duyarlı olalım ne geliyorsa elden artık bilmiyorum gereken neyse yapalım. ..

ALLAH celle celalüh ihh gemisine yardım etsin inşa-ALLAH şehit olan kardeşlerimize rabbimden merhamet ve rahmet diliyorum.

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
evli olmasam ben de katılacaktım belki,

karınca bir gün Hacca gitmeye niyetlenmiş, demişler ki sen ulaşamazsın. Olsun demiş karınca hiç olmazsa yolunda ölürüm..

inşAllah bu zulüm biter, Rabbimize havale ettik,

Zalimler için yaşasın CEHENNEM !

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
evli olmasam ben de katılacaktım belki,

karınca bir gün Hacca gitmeye niyetlenmiş, demişler ki sen ulaşamazsın. Olsun demiş karınca hiç olmazsa yolunda ölürüm..

inşAllah bu zulüm biter, Rabbimize havale ettik,

Zalimler için yaşasın CEHENNEM !

o gemide giderkende şimdide içimdeki pişmanlığı kimse bilemez. keşke demek istemesemde gitmek için canımı verirdim o 18 kişiden biri ben olsaydım :( en azından müslüman kardeşlerim için bişey yapmış irade göstermiş olurdum.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Vatan istediler, Olur veririz dedik, Vatanı vereceğiz sandılar. Biz size vatan d...eğil, Vatan uğruna canımızı veririz demek istedik..! Vatan istediler. Bizim değil ki dedik. Vatanı sahipsiz sandılar, Biz, bu vatan sahipsiz demedik, Biz, bu vatanın emanetcisiyiz demek istedik..! Vatan istediler, Şimdimi dedik. Pazarlık ya...pıyoruz sandılar. Biz, pazarlık yapalım demedik, Ecelinize bu kadar erkenmi susadınız demek istedik...........

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bugün dua günüdür dostlar!

Kardeşlerimize bol bol dua edelim lütfen….

Her şerden bir hayır çıkaran Rabbim,bu şerden de bir hayır çıkar!
Bu alçak,bu seviyesiz,bu kalleşçe saldırının,nice zamandır uyuyan Ümmet-i Muhammedin uyanmasına, kalp gözlerinin açılmasına, yepyeni bir dirilişe vesile olmasını nasip et.
Eyyy gaybın anahtarları elinde olan yüceler yücesi Allahım,sen Hayy ve Kayyumsun.Kafirin planlarını yerle bir edecek hesaplar sende gizli.Tüm gafletimize,tüm gayretsizliğimize ve günahlarımıza Rağmen Gafur,Gaffar isimlerine sığınıyoruz.Bizleri affet,günahlarımızı dualarımızın önüne engel yapma Allahım…
Kahhar isminle senden kafir güçleri kahretmeni,küffarı zelil etmeni,İslamı zaferle şereflendirmeni istiyoruz.Tek söylemler yetmiyor biliyoruz ama aciziz sen gönülden yaptığımız şu dualarımızı kabul et.
İsraili kahret,yandaşlarını destekçilerini kahret,islami yeniden dirilt Allahım
Şu an zor durumda olan,kafirin elinde tutulan kardeşlerimize yardımını indir,güçlerini artır Allahım… Amiiiiiin…

Amin mihribancım dua müminin silahı.Allah yardımcıları olsun.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
o gemide giderkende şimdide içimdeki pişmanlığı kimse bilemez. keşke demek istemesemde gitmek için canımı verirdim o 18 kişiden biri ben olsaydım :( en azından müslüman kardeşlerim için bişey yapmış irade göstermiş olurdum.

Niyet hayr akibet hayır inşallah kardeşim

acizanegünahkar

Kayıtlı Kullanıcı
İnşallah;
Layık olduklarını bulacaklar,
RABBİMMMM sen her şeye Kadirsin,
AMİNNNN amin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt