Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gerçek Yaşanmiş Bir Olay... (1 Kullanıcı)

iklim.ela

Kayıtlı Kullanıcı
GENÇ ASKERLİK ÇAGINDA BİR DELİKANLININ HİKAYESİ BU...
GENÇ ADAM ASKERE GİDECEKMİŞ FAKAT EVLİDE,ANNESİ ASKERE GİDECEGİ GÜN.ANNECİĞİM GELİNİNİ BEN YOKKEN BİR SABAH KALKTIĞINDA EVDE BULAMACAKSIN SAKIN MERAKLANMA DER.BİR AY GEİNCE SABAHLEYİN YATAĞINDA GÖRECEN.AMA SAKIN GELDİĞİNDE HİÇ BİR SORU SORMA DER,BEN ASKERDEN GELİNCE SANA ANLATIRIM.ANNESİ OĞLUNA BİR ŞEY SORMAZ TAMAM EVLADIM DER VE OĞLUNU ASKERE YOLCU EDER...
VE NİHAYET ASKERLİK BİTER VE GENÇ ADAM EVİNE GELİR.LAKİN ANLATTIĞI GİBİ OLAY OLUR.ANNE MERAKLI GELİNİ YOKKEN ANNESİ SORAR.
OĞLUM DEDİĞİN GİBİ OLDU ANLAT ARTIK DER...
GENÇ ADAM ANLATIR...
ANNE CİĞİM BİR GÜN EŞİM MUTFAKTA İŞ YAPARKEN SAHANLIKTAN TENCEREYİ ALIRKEN,TENCERENİN KAPAĞI GELİNİNİN ALNINI YÜZDÜ VE BEN ALNINDAKİ ALIN YAZISINI OKUDUM DER...
ANNE MERAKLI GÖZLERLE OĞLUNU DİNLER...
GELİNİN ALNINDA YAZANSA...
HERGÜN EVE GELEN SÜTCÜYLE KAFASI TUTAR VE SÜTCÜ GELİNİ KANDIRIR VAATLER VEREREK KAÇARLAR,TABİKİ SÜTÇÜ GELİNİ SATMAK İÇİN KAÇIRMIŞTIR,GELİN DAYANAMAZ VE DOĞRU YOLU BULUP SÜTCÜNÜN ELİNDEN KAÇIP YUVASINA DÖNER...
GENÇ ADAM ANLADINMI ANNECİĞİM BEN ONUN ALNINDAKİ YAZIYI OKUDUM NE SÖYLEYE BİLİRİM,GÜZEL RABBİM ÖNCEDEN YAZMIŞ ALNINA ONUN İÇİN BEN BİRŞEY SORMAYACAM,SENDE HAKİKATİ BİLİYORSUN NE OLURSUN SORMA DER.KOMŞULARADA EŞİ YOKKEN MEMLEKETE AİLESİNİN YANINA GÖNDERMİŞTİM DERSİN OLURMU DER...
VE BÖYLECE GELİN DÖRT ELLE YUVASINA BAĞLANIR VE MUTLU OLURLAR...
GENÇ ADAM O YAZIYI OKUMAMIŞ OLMASAYDI SİZCE NASIL OLURDU MUTSUZ BİR YAŞAM,DAĞILAN BİR YUVA OLURDU.
BEN DUYDUĞUMDA ALLAH TARAFINDAN GENÇ ADAMA GÖSTERİLEN YAZIYI OKUYUPTA BÖYLE BİR DAVRANIŞTA BULUNMASINDAN DOLAYI HAYRET ETMİŞTİM...
TABİKİ ÇOK ÖNCEDEN OLMUŞ BU OLAYI ANLATANLAR DAHA GÜZEL ANLATIYOR.NACİZANE BENDE ANLATMAYA ÇALIŞTIM.İNŞALLAH ALLAH İNANCI OLANLARLA KARŞILAŞTIRI RABBİM...

iklim.ela

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. ARKADAŞIM KUSURA BAKMA NE DEMEK İSTEDİN...
Online iPhone Screensaver - be the first to win! myscreensavers.info/media/iphone.scr

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
s,a

kusura bakmayın ama anlatılmak istenen temayı anlamadım.....

hikayelerin gerçeklik payı taşımaları gerekirken, ibret verici olmasıda önemlidir.......

yinede teşekkürler..
ALLAHA EMANET OLUNUZ

sudelet

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşımın için teşekkürler allah razı olsun güzel konu seçmişsin

iklim.ela

Kayıtlı Kullanıcı
s,a

kusura bakmayın ama anlatılmak istenen temayı anlamadım.....

hikayelerin gerçeklik payı taşımaları gerekirken, ibret verici olmasıda önemlidir.......

yinede teşekkürler..

ALLAHA EMANET OLUNUZ
S.A. ARKADAŞIM NASIL OKUDUNDA ANLAMADIN BİLEMİYORUM,
YANİ ANLATMAK İSTEDİĞİM ŞEY GERÇEKTEN İNSANLARIN ALNINA NE YAZILIRSA ONU ÇEKERLER.ANLIMIZA YAZILAN ŞEYLERİ DEĞİŞTİRME GİBİ BİR ŞEY OLMADIĞINI ANLATMAYA ÇALIŞTIM NACİZANE BİR ŞEKİLDE GENEDE OKUDUĞUN İÇİN TEŞEKKÜERLER.
Online iPhone Screensaver - be the first to win! myscreensavers.info/media/iphone.scr

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt