Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

gençlik neler yapıyo (1 Kullanıcı)

faruk_ist_a

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaşlar bende yenı üyeyım inş. beraberce bılği alış verışinde bulunalım bılen bılmeyene ögretsın islam dininin güzelliklerini beraberce paylaşalım akadaşlar inş. bu ğüzelliklerin hayrını ahirettte allahım bütün islam alemıne nasip eder inş. bizleri cennet ül bakıyle müjdeler inş. selametle allah u tealaya emanet olun kardeşlerimmmmm

faruk_ist_a

Kayıtlı Kullanıcı
yorumlarınızı beklıyorum arkadaşlar

nesligul

Kayıtlı Kullanıcı
Hosgeldiniz uyeliginizz hayirli olsun
Hayirli paylasimlar dilegi ile..

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
a.s hosgeldiniz.................

garip_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
a.s hoşgeldiniz
hayırlı ramazanlar...:)

S

sevinç 54

Senden utandim ya rab

--------------------------------------------------------------------------------

resulullah efendimiz(s.a.v)anlatıyor:

"önceki ümmetler içinde bir adam vardı.tevhit inancından başka(allahın varlıgına ve birligine iman hariç),işe yarar hiçbir hayırlı ameli yoktu.bir gün ailesini toplayıp,

"öldügüm zaman beni yakın.kemiklerimi havanda döverek toz edin.sonra rüzgarlı bir günde bu tozun yarısını karaya,yarısını denize atın"diye vasiyet etti.adam ölünce vasiyet yerine getirildi.aziz ve celil olan allah rüzgara,'dagıttıgın tozları topla'buyurdu.rüzgar tozları topladı,ilahi huzura getirdi.hak teala adama,

"neden böyle yaptın?"diye sordu.adam,

"senden haya ettigim(huzuruna günahkar bir kul olarak geldigim)için ya rab"diye cevap verdi.o zaman allah teala,

"ben de seni magfiret ettim."buyurdu.

"ŞÜPHE YOKKİ ALLAH KULLARINA ZERRE KADAR HAKSIZLIK ETMEZ.EGER YAPTIGI İŞ HAYIR İSE ONU KAT KAT ARTIRIR VE TARAFINDAN BÜYÜK BİR MÜKAFAT VERİR.

SaBoTaJ

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam Hoşgeldiniz...

yunus57

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum...kardeşlerim.evet yeni nesil aslında işin gerçeği bu günümüz gençliği bence karanlıklar içinde günah içinde .tabiki bu genellleme deil amma.acı gerçek bu.bunu günlük hayatımızda goruyor ve yaşıyoruz hatta.ALLAH(cc)neslimize aydınlık yolu gosterır inş..tabıkı bıse düşen gorevlerde var.o hissi hep içimizde yaşamalıyıs.ALLAH neslimize ALLAH aşkını peygamber efendimiz HZ.MUHAMMED(sav)aşkını aşılasın.ALLAH(cc)'ın selameti ve bereketi üzerinizde olsun kardeşlerim...

zeymes

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam hoşgeldinüyeliğin hayırlı ve daim olsun kardeşim ALLAHA emanet ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt