Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

gelin maddi cihad edelim (1 Kullanıcı)

azizislam

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm arkadaşlar
madem gidip savaşamıyoruz
onlara dilimizle ve maddiyatlarını elimizden geldiğince kısıtlayarak cihad ederiz bizde

İşte Amerikan ve israil malları

ACE - ALDAYS - ALGİDA - ALO - ALORKO - ARİEL - AXE - BALLERİNA - BARCLAY - BIBO - BLENDAX - BRUT - CALVE - CAPPY - CARREFOUR - CARTEDOR - CARUSUN - CHESTERFIELD - CIF - CLEAR - CNN - COCACOLA - CORNETTO - DANONE - DISNEY - DOMESTOS - DOVE - DUNHILL - ELİDOR - FANTA - FEBREZE - HR ORGINS - IBM - IMPULSE - IPANA - JACOBS - JOHNMON - KENT - KITKAT - KIWI - KLEENEX - KNORR - KOMİLİ - KOROPLAST - KRAFT - LEGGS - LEVER - LİPTON - LM - LOREAL - LUX - MAGGI - MAGNUM - MARLBORO - MAX - MAXWELL - MC DONALDS - MILKA - MİS - NESCAFE - NESQUIK - NESTLE - NOKIA - OLD SPANAC - OMO - ORGANİCS - ORKID - PALLMALL - PANTENE - PARLIAMENT - PRIMA - PRINGLES - PROFILO - REJOICE - REXONA - RİNSO - SALEM - SANA - SARALLE - SCHWEPPES - SENSUN - SİGNAL - SOLERO - SPRITE - SUAVE - TANG - TIMOTE - TURKUAZ - UNIPRO - VAKKO - VARTA - VİECNETTA - VİM - WINSTON - YUMOŞ -

bir türlü elimizden düşüremediğimiz nokia-vs gibi markalar
bunları elimizden geldiğince almamaya çalışarak onları kınayabiliriz
belkide bunları aldık diye sorumlu olacağız
ama şimdi cihad etmeliyiz her ne yolla olursa olsun yeterki hedef masum olmasın hadi gelin arkadaşlar 1 marka almayarak bile cihada katkınız olur gelin bu inkar edenlerin zulmettiği dünyada onları engellemeye çalışarak Allahı hoşnut edip Resulümüzün yüzünü güldürelim ve bu dünyadan alnımız ak olarak ayrılarım

ben cocalayı almıyorum mesela vs vs

azizislam

Kayıtlı Kullanıcı
İsrail ve Amerika'nın ürettiği ürünleri boykot edip satın almazsak belki daha az bomba düşer Filistin ve Lübnan insanlarına....
Elimizden bir şey gelmiyor. Bu barbarların ürünlerini almayalım arkadaşlar.

Shell ve BP'den benzin ve mazot almayalım......

İçtiğimiz Coca-cola nın sahibi yahudi bir işadamıdır ve internette kendi sitesinde "Yıllık tüm gelirlerimin yarısını İsrail e bağışlıyorum" diye bir açıklama yapmıştır.

Kullandığımız diş macunu Colgate nin sahibi de yahudidir ve ülkesine yardım etmektedir. Yine kullandığımız arabanın lastiğini üreten Lassa, içilen içki Efes Pilsen, giyilen giysi nike, adidas, versage...vs, kullanılan ev aletleri Bosch hep yahudi ürünüdür.

Elimizden bırakmadığımız cep telefonları Nokıa, Siemens...vs. Giydiğimiz giysilerden, yediğimiz içtiklerimize, kullandığımız elektronik aletlerden diş macunlarımıza kadar sahipleri yahudi olan mallarla çepeçevriliyiz.

Yahudi işadamları ülkelerine yıllık bütçelerinden ayırıp düzenli olarak para göndermektedir. Giden her para Fİlistine bir bomba olarak düşmektedir. Ve bu malları kullanarak bizde İsrail e yardım etmiş oluyoruz, müslüman kardeşlerimizin ölümüne, dünyadaki kaosa bizde sebep vermiş oluyoruz.

Herkesi yahudi mallarına boykota çağırıyorum. Bilinçli olmalı, netten yada başka bir araçla takip etmeli, sahibi yahudi olmayan şirketlerin mallarından ihtiyaçlarımızı gidermeliyiz.
alıntı

azizislam

Kayıtlı Kullanıcı
sizde bunu başka yerlerde paylaşın katılarımız artsın ha gayret

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt