Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

gece yatağıma yatarken duyduğum sesler (1 Kullanıcı)

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
:gulegule:a03:geceleri yatağıma yattığım zaman bir sessizlik çöküyor. bu sessizlikte ilahiler duyuyorum. Sanki bir camii içinde imamlar yanyana dizilmiş ilahiler okunuyo. Bende eşlik ediyorum onlara sanki ordaymışım gibi sesler okadar kuvvetleniyoki. Sonra tavaf esnasında okunan LEBBEYK duasını duyuyorum. Aslında ben bu duayı duymadan önce hiç bilmiyordum kitaplardan araştırdım korkudan uyuyamadım. Sonra alıştım. Ablamın evi camiile yanyana
bir gece yatarken yine böyle oldu ama bu sefer camiiden okadar yükseldiki sesler evde kim varsa kaldırdım herkez duydu hayret ettiler ben anlatıyordum kimse inanmıyodu. CAMI AÇIP CAMİİYE DOĞRU BAKTILAR CAMİİDEN SESLER HALA YÜKSELİYOR FAKAT CAMİNİN IŞIKLARI BİLE YANMIYORDU. ŞİMDİ BAZEN KORKUYORUM ACABA NEDEN DUYUYORUM DİYE ALIŞTIM AMA YİNEDE KORKULARIM VAR BU YÜZDEN BİLGİLERİNİZ VARSA BANA YAZARSANIZ ÇOK İYİ OLUR ŞİMDİDEN ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN......:a03:

xmpx

Kayıtlı Kullanıcı
sayın can kırıkları duyduğunuz sesler sizi korkutup ürkütmesin duyduğunuzu söylediğiniz şeylerde çünkü kötü bir taraf yok ilahi duyuyorsunuz ne güzel lebbeyk nidaları duyuyorsunuz ne güzel işin en güzel tarafı da duyduğunuzu söylediğiniz sesleri evdekilerin de duyması yani şahitleriniz var müsterih olunuz içiniz rahat olsun bence gayb alemine aşina bir tarafınız var

xmpx

Kayıtlı Kullanıcı
sayın can kırıkları ayrıca uyumadan önce muavvizeteyn (felak ve nas surelerini), ayetel kürsiyi, fatihayı, ihlas suresini vb. duaları okursanız ve okumayı alışkanlık haline getirirseniz rahatlayacağınızdan eminim Allah selamet versin

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim zaten o duaları okumadan asla uyumam ama tavsiyeniz için rabbim sizden razı olsun inşaallah......selametle....
---------------------------------------------

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt