Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

gazete,yazar,tv boykot edilecekler!!!!!! (3 Kullanıcı)

sessiz_kardelen

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.marmarauniversity.azbuz.com
dinimize hakaret eden bizle alay eden bize bidon kafalı diyen yazar ve onların kukla gazetelerine para verip almayalım arkadaslar....verilen tek bir 30 ykr bile onlara verilince bize silah olarak dönüyor.duyarlı olup savaşımızı bu yönde de sürdürelim.
cumhuriyet
hürriyet
sabah
milliyet
akşam
güneş
vatan
star
şok
yeniçağ
ve adını sayamadığım nice gazete...

dğerlerinin adlarını da siz yazın biz de daha dikkatli olalım...

tvler

show
star
atv
fox
doğan gurubu(d'li kanallar)
habertürk
kanaltürk
ve diğerleri

köşe yazarları
ilhan sami selçuk
ertuğrul özkök
emin çölaşan
serdar turgut

bu bölüme yeni her türlü boykot kampanyasını eklemenizi rica ediyorum...

09MUZAFFER

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.

İnşallah Muvaffak olursunuz...

selam ve dua ile....

Semra Ece

Kayıtlı Kullanıcı
M.Ali Birand
Cengiz Çandar
E.Özkök görünce midem bulanıyor
Vatan Gazetesi bayan yazarlarıda buna ek

leni

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun bundan sonra daha dikkatli olucas inşallah

09MUZAFFER

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.

hrant öldürüldüğünde yayın akışını kesen ancak 13 şehidimizden sonra DANSÖZ oynatan kanallara hrant öldürüldüğünde ''hepimiz hrantız hepimiz ermeniyiz'' diyerek sokağa cıkıp 13 şehidimizde e de oturan umrusamayan insanlara e hranta 13 şehitten daha fazla üzülen bütün insanları kınıyorum

selam ve dua ile...

kıvırcık fenerli

Kayıtlı Kullanıcı
Nur Tv Ye Dikkat Bu Kanali Kiniyorum
Orada Bir Adam Haşa Kendini Peygamber Zannediyor

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Nur Tv Ye Dikkat Bu Kanali Kiniyorum
Orada Bir Adam Haşa Kendini Peygamber Zannediyor

evet yaşlı bi adam sürekli konuşuyordu..öyle bişeyler ben de duymuştum ama kesin bir bilgim yok..bilgisi olan varsa paylaşabilir mi..geçen sene bi süre izlemiştim o adamı..bi de konuşurken uzun aralar vererek konuşuyor..

selam ve dualarımla..

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu..
ben de yazar olarak EMİN ÇÖLAŞAN ı kınıyorum.hürriyet gazetesinden kovulmuş ta; neymiş efendim, içinde kovulma sebepleri olan bi kitap yazmış ta..
böyle islamı kullanarak,müslümanları küçük göstermeyle biyerlere gelmeye çalışanları Rabbim kahretsin..
selam ve dualarımla..

tuts@k

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.zulmekarsiyiz.tr.cx
ben zaten ne gazzete okurum nede televziyona bakarim, Kitaplarim bana kafi, gazetede sadece Vakiti okumak istiyorum ama bullundugum ülkede yok..

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
Bende Tuncay özkan'i Kiniyorum.çocuklarinizi Fethullahcilara Emanet Etmeyin Sahp çikin Diyerek Meydanlarda Bas Bas Bağirmişti.

ciftci

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar boykot etmesine edelimde o gazeteyi yada kanali yada kisiyi sen sevmedigin icinmi boykot edelim?
sebebi soylemeliyiz
arkadasin biri gazeteleri siradan yazmis arayada yenicagi eklemis ben yenicagda bisey gormedim,haa o arkadas gormusse ne gordugunu yazsin bizde bilelim.biri fethullah gulene bisey demis.cagin silahi medya degil mi?
kendi gazetesi televizyon kanali yokmu o adamin?
niye demis nasil demis bunlarida goz onunde bulunduralim.

sessiz_kardelen

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.marmarauniversity.azbuz.com
arkadaslar boykot etmesine edelimde o gazeteyi yada kanali yada kisiyi sen sevmedigin icinmi boykot edelim?
sebebi soylemeliyiz
arkadasin biri gazeteleri siradan yazmis arayada yenicagi eklemis ben yenicagda bisey gormedim,haa o arkadas gormusse ne gordugunu yazsin bizde bilelim.biri fethullah gulene bisey demis.cagin silahi medya degil mi?
kendi gazetesi televizyon kanali yokmu o adamin?
niye demis nasil demis bunlarida goz onunde bulunduralim.

yeniçağın yazarlarını ve solcularla bir olup türban için neler söylediğini sanırım görmedin.ya da görezden geldin diyelim.açık din düşmanlarına karşı tabi tavır aLICAZ.arkadaslar ilginize çok teşekkür ederim.umarım hassasiyette aynı şey olur...Allah razı olsun..

burcak

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.arenatr.com
nur tv ve iskender evrenesoğlu

nur tv ve iskender evrenesoğlu

evet yaşlı bi adam sürekli konuşuyordu..öyle bişeyler ben de duymuştum ama kesin bir bilgim yok..bilgisi olan varsa paylaşabilir mi..geçen sene bi süre izlemiştim o adamı..bi de konuşurken uzun aralar vererek konuşuyor..

selam ve dualarımla..

Bahsi gecen şahıs İskender ali evrenesoğlu kimdir kısaca:
1. Kendini Mehdi olarak belirtmiş bir zat.
2. Kendini asrın İmamı olarak görüyor.
3. Kur-an meal okuyarak vede okutarak Kutsal kitabın Ne anlatmak istediğini resmen önüne set çekmiş oluyor.
4. Kendini resul olarak görüyor.
5. Neden abd de bulunduğu açık seçik ifade etmiyor.

İskender ali evrenesoğlu

ve M.İ.H.R. Saçmalığı

Mihr, İskender’e atfedilen dört kavramın kısaltılmasıyla oluşturulmuş bir terim, bir sıfat.
M=Mehdi,
İ=İmam,
H=Halife,
R=Resul

Mihr, İslam'ın şartını 7'ye çıkardı! Hz. Muhammed'in vefatının ardından çıkan sahte peygamber dalgası yüzyıllardır durulmuyor! Hele öyle biri var ki... Soruları "Allah'la konuşayım, size cevabını vereyim" diye yanıtlayan, kafasında nur haleleri saptayan bu kişi, bugün İslam'ın şartını 7'ye çıkarınca ortalık karıştı. İşte ayrıntılar. Mihr (Mehdi İmam Halife Resul) Tarikatı işbaşında. Soner Yalçın'ın Efendi 2 kitabında "Sabetayist" göndermesi yaptığı İskender Evrenosoğlu, Resul olduğunu ilan etmişti. Amerika ile sıkı ilişki içinde olan Evrenosoğlu, bugün bir skandala daha imza atarak şimşekleri üzerine çekti.
Tarikatının vakfı olan MİHR Vakfı tarafından, Düzce'de bir düğün salonunda konferans düzenlendi. ''Kur-an'daki İslam, Mutluluk ve Tasavvuf'' konulu konferansta, ABD'de yaşayan MİHR Vakfı Genel Başkanı İskender Erol Evrenosoğlu, internet ortamından canlı bağlantıyla dinleyicilerin sorularını yanıtladı.
Salonda bulunan Türk Diyanet Vakfı Sen üyeleri ve din görevlileri, Evrenosoğlu'nun İslam dininin 5 değil, 7 şartı bulunduğu yönündeki iddialarına tepki gösterdiler. Konferansın Düzce'de yapılmasına da tepki gösteren sendika üyeleri, dinleyicilerin salonu terk etmelerini istediler. Görevlilerin müdahalesiyle sendika üyeleri salondan çıkarıldı. Bu arada, salonda bulunan dinleyicilerin büyük kısmı, sendika üyelerinin uyarısı üzerine konferansı terk etti.
Mihr isimli bir tarikat kuran İskender Evrenosoğlu, Denizli merkezinde kurduğu bu sapkın tarikatın propagandasını "mihr tv" ve "mihr fm" ile yapıyordu. RTÜK tarafından en çok kapatılan televizyon rekoruna sahip olan mihr tv'nin ardından "nur tv" ile ekranlara tekrar taşındı Evrenosoğlu. Sahip olduğu televizyonlarda kullandığı logo ise Osmanlı arması oldu. Bir televizyon programında kendisine sorulan, "Kuran hakkında gizlenen gerçekler var mı?" sorusuna "Bilmiyorum, bir Allah'a sorayım söylerim" cevabını verecek kadar sapıtan Evrenosoğlu kendi kitap ve CD'lerini müritlerine fahiş fiyata satıyor.
Kendisine Kuran indirildiğini de iddia eden Evrenosoğlu hatırı sayılır bir mürit kitlesine de sahip. Bu kitapta, Erbakan ve Demirel suresi bulunduğunu söyleyen Evrenosoğlu, UFO yapabileceğini de iddia etmişti.
Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı görevinde bulunmuş olan İskender Evrenosoğlu, kafasına indiğini iddia ettiği nur halelerinin fotoğraflarını her fırsatta basın mensuplarıyla paylaşmayı ihmal etmiyor. Ahiret hayatı hakkında da istatistiki bilgiler vermekten çekinmeyen Evrenosoğlu, Türkiye'deki 70 milyon insandan 5 milyonunun cennete gireceğini söylüyor!

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim Doğru Yoldan Saptirmasin Inşallah..

Rabbim Doğru Yoldan Saptirmasin Inşallah..

Bahsi gecen şahıs İskender ali evrenesoğlu kimdir kısaca:
1. Kendini Mehdi olarak belirtmiş bir zat.
2. Kendini asrın İmamı olarak görüyor.
3. Kur-an meal okuyarak vede okutarak Kutsal kitabın Ne anlatmak istediğini resmen önüne set çekmiş oluyor.
4. Kendini resul olarak görüyor.
5. Neden abd de bulunduğu açık seçik ifade etmiyor.

İskender ali evrenesoğlu

ve M.İ.H.R. Saçmalığı

Mihr, İskender’e atfedilen dört kavramın kısaltılmasıyla oluşturulmuş bir terim, bir sıfat.
M=Mehdi,
İ=İmam,
H=Halife,
R=Resul

Mihr, İslam'ın şartını 7'ye çıkardı! Hz. Muhammed'in vefatının ardından çıkan sahte peygamber dalgası yüzyıllardır durulmuyor! Hele öyle biri var ki... Soruları "Allah'la konuşayım, size cevabını vereyim" diye yanıtlayan, kafasında nur haleleri saptayan bu kişi, bugün İslam'ın şartını 7'ye çıkarınca ortalık karıştı. İşte ayrıntılar. Mihr (Mehdi İmam Halife Resul) Tarikatı işbaşında. Soner Yalçın'ın Efendi 2 kitabında "Sabetayist" göndermesi yaptığı İskender Evrenosoğlu, Resul olduğunu ilan etmişti. Amerika ile sıkı ilişki içinde olan Evrenosoğlu, bugün bir skandala daha imza atarak şimşekleri üzerine çekti.
Tarikatının vakfı olan MİHR Vakfı tarafından, Düzce'de bir düğün salonunda konferans düzenlendi. ''Kur-an'daki İslam, Mutluluk ve Tasavvuf'' konulu konferansta, ABD'de yaşayan MİHR Vakfı Genel Başkanı İskender Erol Evrenosoğlu, internet ortamından canlı bağlantıyla dinleyicilerin sorularını yanıtladı.
Salonda bulunan Türk Diyanet Vakfı Sen üyeleri ve din görevlileri, Evrenosoğlu'nun İslam dininin 5 değil, 7 şartı bulunduğu yönündeki iddialarına tepki gösterdiler. Konferansın Düzce'de yapılmasına da tepki gösteren sendika üyeleri, dinleyicilerin salonu terk etmelerini istediler. Görevlilerin müdahalesiyle sendika üyeleri salondan çıkarıldı. Bu arada, salonda bulunan dinleyicilerin büyük kısmı, sendika üyelerinin uyarısı üzerine konferansı terk etti.
Mihr isimli bir tarikat kuran İskender Evrenosoğlu, Denizli merkezinde kurduğu bu sapkın tarikatın propagandasını "mihr tv" ve "mihr fm" ile yapıyordu. RTÜK tarafından en çok kapatılan televizyon rekoruna sahip olan mihr tv'nin ardından "nur tv" ile ekranlara tekrar taşındı Evrenosoğlu. Sahip olduğu televizyonlarda kullandığı logo ise Osmanlı arması oldu. Bir televizyon programında kendisine sorulan, "Kuran hakkında gizlenen gerçekler var mı?" sorusuna "Bilmiyorum, bir Allah'a sorayım söylerim" cevabını verecek kadar sapıtan Evrenosoğlu kendi kitap ve CD'lerini müritlerine fahiş fiyata satıyor.
Kendisine Kuran indirildiğini de iddia eden Evrenosoğlu hatırı sayılır bir mürit kitlesine de sahip. Bu kitapta, Erbakan ve Demirel suresi bulunduğunu söyleyen Evrenosoğlu, UFO yapabileceğini de iddia etmişti.
Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı görevinde bulunmuş olan İskender Evrenosoğlu, kafasına indiğini iddia ettiği nur halelerinin fotoğraflarını her fırsatta basın mensuplarıyla paylaşmayı ihmal etmiyor. Ahiret hayatı hakkında da istatistiki bilgiler vermekten çekinmeyen Evrenosoğlu, Türkiye'deki 70 milyon insandan 5 milyonunun cennete gireceğini söylüyor!

BİLGİLER İÇİN RABBİM RAZI OLSUN İNŞALLAH..:G
ZATEN ADAMIN DURUŞUNDA Bİ ACAYİPLİK VARDI.. Bİ ARA HULKİ CEVİZOĞLUNUN PROGRAMINA KATILMIŞ..KENDİ PROGRAMINDA ,CEVİZOĞLUNUN PROGRAMINI ELEŞTİRİYORDU..KOVULMUŞLAR MI ORADAN,YANİ BİŞEYLER ANLATIYORDU..ZATEN ANLATIM ŞEKLİ DE Bİ ACAYİPTİ..UZUN ARALIKLARLA BEKLEYİ,KONUŞUYORDU..BU İSKENDER EVRENESOĞLUNU GÖRDÜĞÜM ANDA BOYKOT EDİP,DİNLEMEYECEĞİM..
DEMEK ADAM İSLAMİYETE FAYDALI OLAYIM DERKEN,BİRİLERİNİN ONU YÜCELTMESİYLE,KENDİNDE ÜSTÜN VASIFLAR GÖRMEYE BAŞLADI..RABBİM SAPTIRMASIN İNŞALLAH..

SELAM VE DUALARIMLA..

Mohaç

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeş ALLAH razı olsun.. Duyarlılık göstermişsiniz...
Şu yazdığınız listeye biraz olsun hissiyat gösterip müslüman kardeşlerimiz riayet etse...

Bana kalırsa o liste bayağı kabarık... O gazetelerin hiç birine para veripte hiç almadım... Tv derseniz... 13 dır.. Tv de yok... Yani anlayacağınız çağın gerisinden geliyorum...

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeş ALLAH razı olsun.. Duyarlılık göstermişsiniz...
Şu yazdığınız listeye biraz olsun hissiyat gösterip müslüman kardeşlerimiz riayet etse...

Bana kalırsa o liste bayağı kabarık... O gazetelerin hiç birine para veripte hiç almadım... Tv derseniz... 13 dır.. Tv de yok... Yani anlayacağınız çağın gerisinden geliyorum...

kendi adıma;estağfirullah abiciğim..eğer o gazeteleri okumamak ve tv seyretmemek insanı geri bırakmaz..fikrimizi,zikrimizi sağlam ve emin kılar inşallah..

selam ve dualarımla..

havva362

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samsundayasamak.tr.gg
ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR ZAMAN'IM BELLİ TV BELLİ ... YERİMİ BULDUM HERKESE DE TAVSİYE EDERİM DİĞER HABER VERDİKLERİNİ SANAN MAŞA GAZETE DERGİ TELEVİZYON VE BUNA EK OLRAK GİZLİ SİLAH RADYOLARI İŞİME GELEN ŞEKLİYLE DİNLİYOR SEYREDİYOR OKUYORUM ... KİM NE DEMİŞ NASIL DEMİŞ BİLELİM .. BİLELİM Kİ ONA GÖRE BİLİNÇLENELİM... AMA BOYKOTUNUZA DA KATILIYORUM... SONUNA KADAR DA DESTEK VERİYORUM.RABBİM MUVAFFAK ETSİN İNŞAALLAH(AMİİİN)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt