Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumla ilgili bir sorunum var, lutfen iceri ------) (1 Kullanıcı)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar selamun aleykum..

Ben foruma girdigimde, sag ust taraftaki "Bildilerimleriniz" bolumune girdigimde aynen su yaziyla karsilasiyorum..

Sayın KatrePare, bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yoktur. Bunun nedeni aşağıdakilerden biri olabilir:

1.Bu bölüm forumdan kaldırılmış olabilir.
2.Bu uyarıyı foruma ekli bir dosyaya tıkladığınızda aldı iseniz, foruma ekli dosyalar kaldırılmıştır.
3.Kullanıcı izinleriniz veya üyesi olduğunuz grubun izinleri, bu sayfayı görüntülemenize izin vermiyor. Yada admin ayarlarıyla uğraşıyor olabilirsiniz ve izniniz olmadığından bu sayfayı görüntüleyemiyorsunuz.
4.Veya girmek istediğiniz konu forumdan kaldırılmıştır.

Neden boyle ? 2 yeni bildirim olmasina ragmen ulasamiyorum, yardim edin lutfen yoksa meraktan ikiye bolunecegim :a14:

أ

أحمد

Üyelerin o bölümü görmesi kısıtlanmış. "Yeni MesajlarYardımAjandaTopluluk Forum İşlemleri Yararlı Linkler Bağış YapınMesajlarım" bu sekmelerin olduğu yerden bildirimlerini bi şekilde bulabilirsin tahminimce..

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Canım o bildirimler görünmüyor, Zaten mesajların sağ alt köşesinde ki like'ı tıklayınca oluşuyor.:)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Tesekkurler her ikinize de, olayi kavradim tam anlamiyla.. Cesmi kardesim forumdaki tecrubenle aydinlattigin de Allah razi olsun.:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt