Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forum Adminleri bir inceleyebilirlerse.. (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan أحمد
  • Başlangıç tarihi
أ

أحمد

Selamun Aleykum Kolay gelsin.

Diğer bilgisayarımdaki Harddisk girişindeki dişli tutucunun çürümesi yada çok fazla çıkarıp takmaktan zarar görmesi nedeniyle yeni bir harddisk üzerinden devam ediyorum,

Daha önce durumu farketmiştim ama farklı bir sorun olabileceğini düşünerekten üzeirnde durmamıştım ama şu anda çözdüm ELHAMDÜLİLLAH.

Ben foruma أحمد bu üyelik ismiyle üye olmuştum. Ama malum format attıktan sonra yeni bilgisayarda google translate kullanarak Ahmet ismini Arapçaya çevirerek girmeye çalıştım onun çevirdiği ise şöyleydi, احمد Benim normalde kullanmak istediğim hesap أحمد fakat farkında olmadan bu hesabı احمد kullanıyordum. Benim için bi durum söz konusu değil iki farklı hesap nicki, fakat ikisinde ortak email ve ortak şifresi var, ben artık diğerini kullanmayacağım benim için bir sorun yok.

Konuyla ilgili belki bir sıkıntı olabilir, bilmenizde fayda olabileceğini düşündüm .

Hayırlı çalışmalar.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt