Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

fırında makarna (1 Kullanıcı)

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
1paket fiyonk makarna peyynir sıvı yağ kabartma tozu 2tane hazır yufka 2tane yumurta tepsinin altına yufkayı ser makarnayı haşla süz malzemeleri makarnaya kat boca et yufkanın üstüne yufkaynan kapat yumurta sür fırında pişir afiyet olsun:evet

merdiven

Kayıtlı Kullanıcı
Kabartma tozuna gerek yok .Ben süt peynir yağ ve yumurta ile karıştırıyorum haşlanmış makarnayı sonra dediğiniz gibi yufkalarla kapatıyorum ,hatta içine maydonoz dereotu da katılabilir isteğe göre

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
MAKARNAYI SEVMEM AMA TARİFİNİZİ DENİCEM ELLERİNİZE SAGLIK KARDEŞLERİM
ALLAH'A EMANET OLUN...

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm

:T tarif icin__

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
:Gbahar 58 bende sivaslıyım şu anda gurbetteyim sivaslı arkadaşları öptüm .sen mesaj yazınca toprağın kokusu geldi:G

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
:Gbahar 58 bende sivaslıyım şu anda gurbetteyim sivaslı arkadaşları öptüm .sen mesaj yazınca toprağın kokusu geldi:G

Sende Sivastan__:A
Kader ortagiyiz desene_

sivas.gif

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
ya neden herkes yemekten bahsediyor bu akşam çok açım makarnayıda çok özledim ama yapmamın imkanı yokkkk:A

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
Bahar Kardeşim Sendemi Gurbet Kuşusun Allah Yardim Etsin

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
Mabet Kardeşim Zaten Bu Saatten Sonrada Makarna Yenmez Hafif Birşeyler Yemeni Tavsiye Ederim Afiyet Olsun

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
ya neden herkes yemekten bahsediyor bu akşam çok açım makarnayıda çok özledim ama yapmamın imkanı yokkkk:A

s.a güzel kardeşim. nasılsın? yurtta mı kalıyorsun şu an sen kardeşim. mesajın içimi burktu gerçekten..:gulegule
Mevlam yardımcınız olsun inş, senin ve tüm öğrenci kardeşlerimizin...B)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
s.a güzel kardeşim. nasılsın? yurtta mı kalıyorsun şu an sen kardeşim. mesajın içimi burktu gerçekten..:gulegule
Mevlam yardımcınız olsun inş, senin ve tüm öğrenci kardeşlerimizin...B)
a.s canım kardeşim evet yurtta kalıyorum aman siz sakın üzülmeyin he beni de üzersiniz evet bugün hiç bişey yiyeedim yurtta yemek yiyeiyorum malesef:(

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
a.s canım kardeşim evet yurtta kalıyorum aman siz sakın üzülmeyin he beni de üzersiniz evet bugün hiç bişey yiyeedim yurtta yemek yiyeiyorum malesef:(

:( est kardeşim, kardeşlerimizin dertleriyle dertlenmeliyiz inş.
tahmin ettiğim yurtlardansa, yemekleri fena olmaz aslında.
eve çıkma ihtimalin yok mu kardeşim, yurtta da evde de kalmış biri olarak ev gibisi yoktur derim ben ;) yurtta sorumluluk daha az belki ama evin sıcaklığı orda olmuyor malesef.Rabbim hakkında hayırlısını versin inş...

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
:( est kardeşim, kardeşlerimizin dertleriyle dertlenmeliyiz inş.
tahmin ettiğim yurtlardansa, yemekleri fena olmaz aslında.
eve çıkma ihtimalin yok mu kardeşim, yurtta da evde de kalmış biri olarak ev gibisi yoktur derim ben ;) yurtta sorumluluk daha az belki ama evin sıcaklığı orda olmuyor malesef.Rabbim hakkında hayırlısını versin inş...
ALLAH razı olsun ablam çok sağol.ama bildiğiniz yurtta değilim özel bir yurttayım ve yemek yiyeiyorum hijyen meselesi biraz .ama seneye bakalım hayurlısı ne ise o olur inşALLAH
selam ve dua ile ablam dualarında beni unutma B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun ablam çok sağol.ama bildiğiniz yurtta değilim özel bir yurttayım ve yemek yiyeiyorum hijyen meselesi biraz .ama seneye bakalım hayurlısı ne ise o olur inşALLAH
selam ve dua ile ablam dualarında beni unutma B)

amin, ecmain inş kardeşim..ben de özel yurttan bahsetmiştim zaten ;)
dualarım sizlerle kardeşim inşaAllah.sen de bizi unutma inş. selametle.. B)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
amin, ecmain inş kardeşim..ben de özel yurttan bahsetmiştim zaten ;)
dualarım sizlerle kardeşim inşaAllah.sen de bizi unutma inş. selametle.. B)
ben senin nasıl bir yurttan bahsettiğini anladım abla:evet
ama benimki bağımsız bir özel yurt
anladın inşALLAH
MESELA BU SABAH KAHVALTI YAPMADIM YİNE YAPAMIYORUM ŞİMDİ FIRINDA MAKARNA BİLE YERDİM HE O KADAR FENAYIM ANLA:K
CANIM ABLAM BNİM BUNLARDA GEÇER İNSANOĞLU HAYATINDA BİRAZ DA OLSUN ZORLUK GÖRSÜN BİRZ PARASIZ KALALIM AÇ KALALAIM BAKALIM HAYAT NASILMIŞ ANLAYALIM.YEDİĞİ ÖNÜNDE YEMEDİĞİ ARKASINDA BİR GENÇLİKTEN KİME FAYDA GELİR Kİ ZATEN

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
:guleguleRabbim Tüm Okuyan Gurbette Olan Kardeşlerime Yardim Etsin Tok Açin Halinden Anlamazmiş Ben Kendi Evimde Canim Ne Isterse Onu Pişiriyorum şimdi Kendimden Utandim Siz öğrenci Kardeşlerim Yurtlarda Eğitiminiz Için Mücadele Veriyorsunuz Rabbim Emeğinizi Ziyan Etmesin Allah Yardimciniz Olsun SELAMETLE.:):gulegule

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt