Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Filistinli Kardeşlerimiz için Sanal İmza Kampanyası (1 Kullanıcı)

FatihTuran

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum Kardeşlerim Biliyorum Çok Bir Faydası Olmayacak Ama Yinede Bir Nebzede Olsa Kalben Bugz Etmek Babında İmza Kampanyasına Katılalım inşAllah

gazzedekatliamadurde.com Gazze'de Katliama DUR De!

hasan43

Kayıtlı Kullanıcı
bu mesajımı okuyanlardan Allah rıza için istiyorum filistinli kardeşlerimize ve onlar gibi zulm; savaş halinde olan bütün masum insanlara dua edelim

Allah'ım müslümanları kötülerin zalimleri ve fitnecilerin şerlerinden emin kıl ve bizleri birlikte olmayı nasip et! amin

fatih kardeşim bu da benim imzam olsun

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam,
paylaşım için teşekkürler kardeşim
selametle...

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam kardeşim..ahh keşke yüregimizde kopan fırtınaları imzalara dökebilesek..ahh keşke kardeşlerimizin acısına ortak olabilsek...
rabbim yardımcılları olsun..

K

kırıkkalp

RABBİM razı olsun ne kadar acımasız insanlar bunlar yaaa yaptıkları yetmiyormuş gibi filistine giden yardımlara bile engel oluyorlar :a18::a18:

mir_erhan

Moderator
bütün yüeğimizle hatta canımızla bu katılıma varız.
Allah razı olsun inşallah.

ceeren

Kayıtlı Kullanıcı
Buda benım ımzam olsun kardesler ınsallah sesimizi duyurabılırız allah razı olsun

nisaerimez

Kayıtlı Kullanıcı
ben de imza kampanyasına katıldım. elimizden ne geldiyse yapmaya her zaman varım.
Allah hepinizden razı olsun

rubby

Kayıtlı Kullanıcı
allah onların yardımcısı olsun

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum herkese selamlar.. Ben bu her türü olan kötü olaylara karşı yapılan protestoların çok saçma olduğunu düşünüyorum.Çünkü hep sonuç sıfır oluyor.Başörtüsüne karşı protestolar yapıldı ne oldu sonuç sıfır.Ben tesettürlü olmamama rağmen tabiki herkesin düşünce, fikir ve kıyafet özgürlüğü olduğuna inanıyorum ve destekliyorum fakat elinize ne geçiyor koca bir sıfır.Veya danimarkalı karikatüristin peygambere yaptığı hakaretler protesto edildi ne oldu sonuç sıfır. Yani anlayacağınız müslüman olan insanlar bu kadar acizmi ki sadece şakşakçılıkla protestoyla yetinmeye çalışıyorlar. Elalemin vicdansız allahsızları protesto değil direk icraate geçiyor.peki sizler sizler diyorum bende müslümanım allah şükür ama ben zaten onlar gibi yaşayan kıyafet olarak diyeyim en azından( düşünce başka birşey)o yüzden benim özgürlüğüm sizler gibi kısıtlanmadığı için bu şekil konuşuyorum.Sizler özgürlüğünüzü kazanmak için sadece protestolar yaparak birşeyler elde etmeye çalışıyorsunuz fakat özgürlükler bence bu kadar kolay kazanılmaz . Üç beş kişinin boy gösterisi yaparak onu bunu pankartlarla kınayarak özgürlüğe
kavuşulması imkansız.Bilmiyorum bunun başka yolları olmalı.Eğer söz konusu olan benim özgürlüğümün kısıtlanması olsaydı eminim bunun için savaşırdım ve bunun başka yollarını arardım.Allah hepinizin yardımcısı olsun ne diyeyim...

Allahcc razı olsun...

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm bence yani yanlış anlamayın da imza yerine bir dua etseniz daha makbule geçer diye düşünüyorum sanki İsrail bizim imzamızı görünce o küçücük yavrucakların üzerine misket bombası atmaktan vazmı geçecek___?

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
kahrolsun israil ve yandaşları.
kahrolsun masum çocukları katkeden çocuk katilleri.
______YA RAB!!!!
SEN ÜMMETİ MUHAMMEDE YARDIM ET.
SENKİ ZULMEDENE HAKETTİGİ CEZAYI TEZ ZAMANDA VERENSİN.
FİLİSTİNDE HUNHARCA ÖLDÜRÜLEN O MASUM YAVRULARIN VE MÜSLÜMANLARIN AHINI TEZ ZAMANDA AL.
SENDEN BAŞKA SIGINACAK YERİMİZ YOK.SEN DUALARIMIZI KABUL ET EY ALLAHIMMMMMM..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt