Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Filistine İlaç değil, Askeri Yardım Gönderelim. TBMM Göreve Davet (1 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
millet vekillerine mail atmak isteyenler aşağıdaki linkte adres var

http://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/m...sd.uye_e_posta

Lanet Olsun...
Kahretsin...
Protestolar...
Yahudi Mallarını Protesto...
Kınamalar...
sürüp gider yıllardır

Peki sonuç?

Sonuç Ortada. Akan Mazlum İnsanların KaNları, yüzbinlerce Filistin Şehidi..
1948'den buyana Altmış yılda değişen hiç bir şey yok.
Her Zulumun ertesi günü Müslümanlar sokaklarda Protestolardan Öteye gidemedi.

Müslüman Devletlerin Politikalarında da bir değişim Olmadı.
Tıbbı yardım, biraz sadaka, ve Kurban etlerini gönderdik Yahudilerin Kanlarını aldıkları bu davaya Kurban edilen filistin'lilere...

2008'in son günlerinde yine aynı Vahşet 400'e yakın İnsan Kahpece , Kalleşce, Şerefsizce saldırılar sonucu Şehid oldular..OLUYORLAR

Müslüman Devlet başkanları aynı Laf salatalarına başladılar bile, Acilen Tıbbı yardım edilecektir. İsraili Kınıyoruz Falan filan, Cart curt...!!!
Yahu Filistinin İlaca, doktora Acilen ihtiyacı yokki!!
Ne demek İlaç ve Gıda yardımı göndermek bunu zaten boynumuzun borcu olarak yapacaz..
İsrail vursun Öldürsün, zulum yapsın, bekleyelim ertesi gün kalkıp bir kaç süslü lafla kınarız, sonrasında bir kaç koli malzeme göndeririz , bu iş BİTER.

BİTTİMİ PEKİ!

Gerçek yardım İslam Ülkelerinin ASKERİ yardımı İLE olur
Filistin çevresindeki 400 Milyon Müslüman Millet duruyor!
Bu Müslüman Ülkelerin Mali ve Askeri Potansiyeli vardır
Eğer araplar yardım etmiyorlarsa,
Bizde Onlar gibimi Olacaz!!

İslam Ülkelerinin tamamı bir sabahta Silahlı güçlerini İsrailin sınırına dayarsa bu mesele biter!

Yeter Artık

Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanına ve Başbakanına

TÜrkiye Büyük Millet Meclisine

Eğer Müslüman bir Ülke isek;

Eğer Ayeti celiledeki her Harfe İman etmişsek
Gereğini yapınız
Nasılmı?
Türk Silahlı Kuvvetlerini, Tankıyla, topuyla, Savaş Uçaklarıyla Göreve Gönderin
Dert etmeyin bu Ülkede Şerefli İslam Gençliği gönüllü çıkacaktır İnşaallah
Varsın Bu Ülke Ambargo altında yıllarca yaşasın!

Yarın Mahşer gününde bu Zulume Millet olarak susmanın verdiği Günahla eziklikle Rabbimizin huzuruna varmaktansa
Bu Fani dünyada yokluk, kıtlık, içinde yaşamak daha Şereflidir.

Tıpkı
Filistin halkının yaşadığı gibi, Şereflice Şehid oldular.
Yeter Artık
İcaraatı görelim
Eğer Samimi İsek
Buyrun Kim tutuyor bizleri,

Bugün hemen Şimdi İlk adım olarak, Filsitine saldıralr durmazsa Ültimatom verilerek SAVAŞ SEBEBİ sayınız

Olamaz demeyin
Bu yahudilerin ağa Babası ABD Okyanus ötesinden gelip Irak'ta Savaş yapmadımı?
Aynı gerekçeyle Müslüman Ülkeler bunu yapabilir!!!

[Ümmet-i Muhammed] ???
Neresindeyiz?

Azad

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
ne olur kardeslerimize yardim edin...ilaç asker gida ne olursa yeter ki acilarini biraz daha azaltalim...selametle kardeslerim...

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Artık zamanı gelmiş hatta geçiyor..
Mehmetçik Gazze'ye..
Mehmetçik Gazze'ye..
Mehmetçik Gazze'ye..

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
YETER,YETER,YETER Artık.İnsanların din,namus ve vatan ile ilgili kıskançlıklarını kaybetmesi manevi bir yok oluşun başlangıcıdır.Bir kaç gündür yemekten ve içmekten kesildim. Her agzıma lokma atışımda, o masum ne için öldürüldüğünü bilmeden dünyanın gözleri önünde Anne ve babalarının avuçları arasında kayıp giden o masum çocıklarımız gözlerimin önüne geliyor.Başlarını kuma gömüp,dünyadaki her şeyin kendilerinin sanan o zavallı yaratıklar,çünki insan olamazlar,öyle bir an gelecek ki firavunun ugradığı azimetten daha beter olacaklar.Türkiyede insanlar sokaga dökülmüşken Arap liderleri nerdesiniz.Konumu ne olursa olsun,korkunun kölesi olmak,bir insanın en kötü özelliğidir.Korkunun kölesi olan insanlar ,merhamet,adalet gibi erdemli davranışları bile yerine getiremez.Bu günden itibaren Amerika ve israil,le ait her şeyi protosto ediyorum.İçi boş insanların bu dünyada işi yok.ArkDAŞLAR HADİ HEPİMİZ MAİL ATMAYA.

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Kahrolsun israil:'(

Kahrolsun israil:'(

[sıze="4"][ı]
filistinde hastanelere yaralılar sığmıyormuş,ve bugün yaralılarla dolu olan bir ambulansa bomba atmışlar.yani yaralılarında tedavisi
yapılamıyor.ecelleriyle başbaşa bırakılıyorlar.rabbim acısın inşallah.
Dularda buluşalım.bu gece 04:00 a alarmlarımızı ayarlayalım inşallah.aynı anda yapılan duaların kabul olma ihtimali daha fazladır inşallah..​
[/ı]
[/sıze]

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ne olur kardeslerimize yardim edin...ilaç asker gida ne olursa yeter ki acilarini biraz daha azaltalim...selametle kardeslerim...

evet öyle konuşmakla,kınamakla olmuyor bu işler...dün ABD için asker göndermeye kalkan milletvekilleri şimdi filistin için neden asker göndermezsiniz...B)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
YETER,YETER,YETER Artık.İnsanların din,namus ve vatan ile ilgili kıskançlıklarını kaybetmesi manevi bir yok oluşun başlangıcıdır.Bir kaç gündür yemekten ve içmekten kesildim. Her agzıma lokma atışımda, o masum ne için öldürüldüğünü bilmeden dünyanın gözleri önünde Anne ve babalarının avuçları arasında kayıp giden o masum çocıklarımız gözlerimin önüne geliyor.Başlarını kuma gömüp,dünyadaki her şeyin kendilerinin sanan o zavallı yaratıklar,çünki insan olamazlar,öyle bir an gelecek ki firavunun ugradığı azimetten daha beter olacaklar.Türkiyede insanlar sokaga dökülmüşken Arap liderleri nerdesiniz.Konumu ne olursa olsun,korkunun kölesi olmak,bir insanın en kötü özelliğidir.Korkunun kölesi olan insanlar ,merhamet,adalet gibi erdemli davranışları bile yerine getiremez.Bu günden itibaren Amerika ve israil,le ait her şeyi protosto ediyorum.İçi boş insanların bu dünyada işi yok.ArkDAŞLAR HADİ HEPİMİZ MAİL ATMAYA.

ben bir kısım milletvekillerine mail attım umarım ulaşmıştır...allaha emanet olunuzB)

şuan gazzeden haber alınamıyor ne durumdalar artık allah biliyor....

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
[sıze="4"][ı]
filistinde hastanelere yaralılar sığmıyormuş,ve bugün yaralılarla dolu olan bir ambulansa bomba atmışlar.yani yaralılarında tedavisi​

yapılamıyor.ecelleriyle başbaşa bırakılıyorlar.rabbim acısın inşallah.

Dularda buluşalım.bu gece 04:00 a alarmlarımızı ayarlayalım inşallah.aynı anda yapılan duaların kabul olma ihtimali daha fazladır inşallah..
[/ı][/sıze]

inşaallah kardeşim inşallah.ben kalkacam inşallah.dualarımız makbul olur allahın izniyleB)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
hayvanlar için mail zinciri oluşturun insanlar bugünde filistin için oluşturalım lütfen ve milletvekillerine seslenelim.belki bir faydası dokunur...

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
Gerçek yardım İslam Ülkelerinin ASKERİ yardımı İLE olur
Filistin çevresindeki 400 Milyon Müslüman Millet duruyor!
Bu Müslüman Ülkelerin Mali ve Askeri Potansiyeli vardır
Eğer araplar yardım etmiyorlarsa,
Bizde Onlar gibimi Olacaz!!

İslam Ülkelerinin tamamı bir sabahta Silahlı güçlerini İsrailin sınırına dayarsa bu mesele biter!

Yeter Artık

Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanına ve Başbakanına

TÜrkiye Büyük Millet Meclisine

Eğer Müslüman bir Ülke isek;

Eğer Ayeti celiledeki her Harfe İman etmişsek
Gereğini yapınız
Nasılmı?
Türk Silahlı Kuvvetlerini, Tankıyla, topuyla, Savaş Uçaklarıyla Göreve Gönderin
Dert etmeyin bu Ülkede Şerefli İslam Gençliği gönüllü çıkacaktır İnşaallah
Varsın Bu Ülke Ambargo altında yıllarca yaşasın!

Yarın Mahşer gününde bu Zulume Millet olarak susmanın verdiği Günahla eziklikle Rabbimizin huzuruna varmaktansa
Bu Fani dünyada yokluk, kıtlık, içinde yaşamak daha Şereflidir.

Tıpkı
Filistin halkının yaşadığı gibi, Şereflice Şehid oldular.
Yeter Artık
İcaraatı görelim
Eğer Samimi İsek
Buyrun Kim tutuyor bizleri,

Bugün hemen Şimdi İlk adım olarak, Filsitine saldıralr durmazsa Ültimatom verilerek SAVAŞ SEBEBİ sayınız

Olamaz demeyin
Bu yahudilerin ağa Babası ABD Okyanus ötesinden gelip Irak'ta Savaş yapmadımı?
Aynı gerekçeyle Müslüman Ülkeler bunu yapabilir!!!

[Ümmet-i Muhammed] ???
Neresindeyiz?
Devlete baş olmuş ılımlılar işi geçiştirmekle..halkın infialini önlemekle..cılız tepki vermekle meşgüller...BÖYLE MÜSLÜMAN OLUNURMU...MÜSLÜMAN BİR DUVARIN TUĞLALARI GİBİ OLMALI DEĞİLMİ...MEHMETCİK GAZZEYE...MEHMETCİK GAZZEYE...NATO İSRAİL AB ABD NİN KONTUROLÜNDE ONLAR..MÜSLÜMAN MÜSLÜMANIN YANINDA YERALMALIDIR...ANCAK MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR..MEHMETCİK GAZZEYE..YAHUDİYLE SAVAŞMAYA..BÜTÜN ÜMMETİN İSTEĞİ BUDUR...

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
Mehmetcik GAZZEYE...1 NUMARADA GÖNÜLLÜYÜM...EN ÖNDE GİDECEĞİME ALLAHCC ADINA SÖZ VERİYORUM...

rubby

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum herkese selamlar.. Ben bu her türü olan kötü olaylara karşı yapılan protestoların çok saçma olduğunu düşünüyorum.Çünkü hep sonuç sıfır oluyor.Başörtüsüne karşı protestolar yapıldı ne oldu sonuç sıfır.Ben tesettürlü olmamama rağmen tabiki herkesin düşünce, fikir ve kıyafet özgürlüğü olduğuna inanıyorum ve destekliyorum fakat elinize ne geçiyor koca bir sıfır.Veya karikatüristin peygambere yaptığı hakaretler protesto edildi ne oldu sonuç sıfır. Yani anlayacağınız müslüman olan insanlar bu kadar acizmi ki sadece şakşakçılıkla protestoyla yetinmeye çalışıyorlar. Elalemin vicdansız allahsızları protesto değil direk icraate geçiyor.peki sizler sizler diyorum bende müslümanım allah şükür ama ben zaten onlar gibi yaşayan kıyafet olarak diyeyim en azından( düşünce başka birşey)o yüzden benim özgürlüğüm sizler gibi kısıtlanmadığı için bu şekil konuşuyorum.Sizler özgürlüğünüzü kazanmak için sadece protestolar yaparak birşeyler elde etmeye çalışıyorsunuz fakat özgürlükler bence bu kadar kolay kazanılmaz . Üç beş kişinin boy gösterisi yaparak onu bunu pankartlarla kınayarak özgürlüğe
kavuşulması imkansız.Bilmiyorum bunun başka yolları olmalı.Eğer söz konusu olan benim özgürlüğümün kısıtlanması olsaydı eminim bunun için savaşırdım ve bunun başka yollarını arardım.Allah hepinizin yardımcısı olsun ne diyeyim...

yuessa

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım bu cihadda sadece duamdır benim silahım...kahr-u perişan olasın israil!!!

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Mehmetcik GAZZEYE...1 NUMARADA GÖNÜLLÜYÜM...EN ÖNDE GİDECEĞİME ALLAHCC ADINA SÖZ VERİYORUM...

Helal olsun size abi...Bazı gençlerin duyarsızlığı düşündürüyor bizi daha coco cola içmemeye bile yanaşmıyorlar...Allah tan sizin gibilerde vardır.Allah celle celalüh rızası için evinden çıkacak,canını ortaya koyacaklarda vardır hamdolsun...

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
Allahım..Lafta koma..Allahım ayaklarımızı sabit eyle...Davamız var hakim kılınması gereken...İntikamımız var alınması gereken..Çocuklarımızı katlediyorlar Allahım...Vatanlarımızı işgal ediyorlar..Sana savaş açtılar Allahım..Bizleri askerin eyle...

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Köpeğe ben yatayım sen çalış eve para getirmekten zor bunlara müslüman olduklarını kanıtlatmak.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt