Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

filistindeki kardeşlerimiz (1 Kullanıcı)

MEHBUL

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili kardeşlerim filistindeki israil boykotu altında olan kardeşlerimizi unutuyoruz. bu konuyu biraz daha gündemde tutarsak iyi olur. çünkü peygamber efendimizin bir hadisinde şöyle buyurmaktadır.kim bir kötülük görürse onu eliyle düzeltsin buna gücü yetmesse diliyle düzeltsin onada gücü yetmesse kalbiyle buğz etsin buda imanın en zayıf noktasıdır.bizde onlara buğz edip müslümanlara dua edelim şimdiden göstereceğiniz ilgi için allah razı olsun hepinizden.allaha emanet olun

MEHBUL

Kayıtlı Kullanıcı
kimse cevap yazmadı filistine ilgi bukadarmı onlarda kardeşlerimiz

MEHBUL

Kayıtlı Kullanıcı
çünkü iman edenler kardeştir

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm evet haklısınız dua kampanyası yapabiliriz çok iyi olur

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Yapabileceğim birşey varsa seve seve
Kahrolsun israil ve amerika

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Allah RAzı Olsun Duyarlılığınızdan dolayı .. Kanayan Yara Filistin :( Rabbim Yardımcıları Olsun BEn hemen hemen her duamda KArdeşlerimize Dua ediyorum :( Filistinli Müslüman KArdeşlerimiz İçin Yapılması Çok İyi Olur ....

Allaha emanet olun .....

Mekarim-i Ahlak

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbimiz Mucahid kardeslerimize zalimlere karsi yardim et ve uzerlerine sabir ya dir...

Rabbimiz zalimlerin tuzaklarini kendi baslarina gecir...

Rabbimiz kardeslerimiz zulum altinda cihad ederken bizleri suursuz ve duyarsiz kilma...

Rabbimiz kardeslerimize iki guzellikten birini nasip et; ya zafer, ya sehadet...

Rabbimiz bizleri de o sehit kardeslerimizle birlikte cennetinde komsu kil...

Rabbimiz bizlere de sehadeti, sehadet bilincini ve bu bilincle tavizsiz bir hayat surdurmeyi nasip et...

Rabbimiz suphesiz ki guc, izzet ve seref ancak senin yanindadir...

Rabbimiz bizler sana guvendik, velimiz ancak sensin...

Rabbimiz Mucahid kardeslerimize cesaret merhamet ve umit ver...

Rabbimiz kafirlere ise korku, yilginlik ve umitsizlik ver...

Rabbimiz bizlere kafirler toplulu una karsi zafer ve basari ver...

Rabbimiz hamd ancak sana aittir, ancak sana kulluk eder, ancak senden yardim isteriz...

amin.amin.amin.yarab.

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
ahh ahhh kanayan yara filistin ayaga kalkin din kardeslerim gozlerinizi açin o yediginiz mc donaldslar pepsiler coca colalar hepsi ama hepsinin parasi kursun olarak geri donuyor .... birde ustune ustluk oyle uyutuluyoruz ki bizim iftar sofralarinin reklamlarini yapip iftarini coca cola ile açan aileleri gosteriyor yaziklar olsun .......

e.s.r.a

Kayıtlı Kullanıcı
en iyisi dua etmek.elimizden başka bişey gelmez.

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Filistin, Lübnan, Irak ve işgal altında bulunan diğer Müslüman din kardeşlerimiz için dua kampanyası başlatalım ne dersiniz? Kim ne okumak isterse okunsun ve duası yapılsın derim ben fikri olan varsada bizimle paylaşsın
Selametle

alifurkan

Kayıtlı Kullanıcı
her namazımızda dua edelim arkadaşlar

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
bende kampayaya katılıyorum yalnız filistin,ırak olarak sınırlamak istemiyorum... bu gün ve bundan önceki bütün müslümanlardan eziyet gören her nerde olursa olsun işkence ve zulum gören kardeşlerimizin yanındayım dualarımla yanlarındayı.ALLAHın laneti zulum edenlerin üzerine olsun ALLAH onları hidayete eriştirsin....

MEHBUL

Kayıtlı Kullanıcı
gösterdiğiniz ilgiden dolayı allah razı olsun hepinizden elimizden gelen duayı esirgemeyelim

gül-ü züleyha

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamunaleykum değerli kardeşlerim.Bu konuyla ilgili bende bir sayfa açtım fakat katılım olmadı,kardeşimizden ALLAH razı olsun ki burda katılımcıların olmasını sağlamış.buna çok sevindim.Gerçekten de biz müslimanların kendi telaşına dalıpta unuttuğumuz bir yaradır Filistin.yara ama acısını gerçekten de yürekten hissetmediğimiz bir yara.televizyonlarda haberlerde izleyince vaah vvaah yazııkk deyip belkide bize filim gibi gelen 10 dk.lık bir üzntümüzolan ,FİLİSTİN öyle değilmi!çünkü onların yaşadıklarını yaşamayan anca vahlar durur.bazen uykumuz kaçtımı hiç yada dualarımızda hep oldumu yoksa oda arada bir duamız da uykuya mı daldı,tıpkı gaflete dalan vicdanlarımız gibi...bu böyle olmaz dua ilk yapacağımız şey ama sonrasında da bizde kendi silahlarımızla vurabiliriz buda ancak onların mallarını boykot ederek gerçekleşebilir.cebimizden çıkan her kuruş onlara bir kurşun olarak dönüyor lütfen bunu hesab ederek tüketimimizi yapalım.orda can kardeşlerimiz yüreklerindeki acılarından nefes alamazken biz nasıl oluyorda rahatca bunları görmezden gelebilriz ki..haydi kardeşler boykotaaa

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Esselamunaleykum değerli kardeşlerim.Bu konuyla ilgili bende bir sayfa açtım fakat katılım olmadı,kardeşimizden ALLAH razı olsun ki burda katılımcıların olmasını sağlamış.buna çok sevindim.Gerçekten de biz müslimanların kendi telaşına dalıpta unuttuğumuz bir yaradır Filistin.yara ama acısını gerçekten de yürekten hissetmediğimiz bir yara.televizyonlarda haberlerde izleyince vaah vvaah yazııkk deyip belkide bize filim gibi gelen 10 dk.lık bir üzntümüzolan ,FİLİSTİN öyle değilmi!çünkü onların yaşadıklarını yaşamayan anca vahlar durur.bazen uykumuz kaçtımı hiç yada dualarımızda hep oldumu yoksa oda arada bir duamız da uykuya mı daldı,tıpkı gaflete dalan vicdanlarımız gibi...bu böyle olmaz dua ilk yapacağımız şey ama sonrasında da bizde kendi silahlarımızla vurabiliriz buda ancak onların mallarını boykot ederek gerçekleşebilir.cebimizden çıkan her kuruş onlara bir kurşun olarak dönüyor lütfen bunu hesab ederek tüketimimizi yapalım.orda can kardeşlerimiz yüreklerindeki acılarından nefes alamazken biz nasıl oluyorda rahatca bunları görmezden gelebilriz ki..haydi kardeşler boykotaaa

Hassasiyetinizden dolayı Allah(s.w.t) Razı olsun kardeş..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt