Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

filisintindeki 4 büyük fitne (1 Kullanıcı)

zodehala

Kayıtlı Kullanıcı
Arakdaşlar bi yerde gördüğüm bir yazıyı sizinle paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum .

filisintindeki 4 büyük fitne

Tv lerden gördüğünüz gibi filistinliler israillilere taş atarak cevap veriyor. Bunun hikayesini unuttum ama onalara gör israil bundan çok korkuyormuş. Bu büyük yalanı filistine yutturan ve devam ettiren bence hainin önde gidenidir.

Bir israilli herkes kadar taştan korkar. Bunu aksini idda eden aynı hainliği paylaşandır. Adam sana fosfor bombası atıyor sen hala çakıl taşı ile cevap ver.

------------------------------

Tv lerde izlediğiniz üzere hiç bir filistinlinin elinde silah yok. ve israil askerinin silahlı saldırısından sonra hemen 5-10 silahlı filistinli ortaya çıkıp havaya nerdeyse 10 şarjör boşalıtıyor . Amaç ne ? Amaç filistinliyi kandırmak. neden çatışmada düşmana ateş etmiyorsunda zaten kıt olan kaynağını israf ediyorsun be hain köpek

-----------------------------------

Aynı filistinli hala israil malı kullanıyor . Diliyle israile lanet edip icraatıyla ona yardım ediyor. Allahı kandıracağınızmı sanıyorsunuz ey münafık filistin

-------------------------------------

Tv lerde gördüğünüz gibi filistini savunduğunu idda eden hamas gibi örgütler ara ara israile bombalı ve silahlı saldırı yapıyor ve israil vatandaşını öldürüyor. Gayr- müslimi sırf gayr-i müslüm olduğu için öldürmek müslümanı öldürmenkten daha günah olduğunu bu forumdakiler bilirler.

Ya savaş ilan edip topluca cihat edin yada şu an ki bulunduğunuz durum gibi rezil bi şekilde ölürsünüz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt