Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

FIKRA İNADIN BÖYLESİ (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Bir gun uc arkadas birbirlerine ne kadar inatci olduklarini ispatlamaya çalisiyorlarmis ve herkes en çok inat ettigi ani anlatiyormus.
Birincisi anlatmaya baslamis:"Ben birgun evi aradim benim hanim alo demedi bende cevap vermedim telefon sabaha kadar acik kaldi" demis.
2.inatci "O da bir seymi? Ben bir gun eve geldim kapiyi caldim hanim kimsin demedi bende kim oldugumu soylemedim sabaha kadar kapinin onunde yattim" 3.inatci " O da bir seymi? Biz evlendigimizde karim bana dokunmadi diye bende ona dokunmadim ve hala daha dokunmuyorum" demis. Iki inatci birden "Olurmu yahu" demii,"Sizin iki tane cocugunuz var" demisler. Inat ettim onlari da sormadim demiş...

SheeKMuraT

Kayıtlı Kullanıcı
RE: FIKRA İNADIN BÖYLESİ

S.A Bu kadar SıkıntıLArın Arasın Bİr anlık bile olsa uzuklaştırdıgın için teşekkür KArdeşim Selametle S.A

hasann

Kayıtlı Kullanıcı
RE: FIKRA İNADIN BÖYLESİ

s.a eline sağlık hafize kardeşim ne inatçılar varmış:DselametleB)

Ali yurt

Kayıtlı Kullanıcı
Ne yapsın garibim yengem onu düşündüğü için yapmıştır o çocuklarıda..

zazahasan

Kayıtlı Kullanıcı
bence fikran berbat islamiyete aykiri cok terbiyesiz bise ya ayip ayip

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt