Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

FIKRA GİBİ (1 Kullanıcı)

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Avustralya'da devlete ait bir sirketin umum müdürlügünü yapan bir adama yaninda çalisanlarin küçük bir sakasi çok pahalliya mal olmus.Yilbasi dolayisi ile sirket çalisanlari ve aileleri için tertip edilen bir eglencede müdür masa üzerinde cüzdanini birakip tuvalete gitmis. Adamin cüzdaninikaristirip loto biletini bulan yardimcisi biletteki numaralari bir yere kayit etmis ve gidip garson kiz ile bir seyler konusmus. Adam tuvaletten döndükten biraz sonra garson kiz salonun ortasina gelip
"Yilbasi otosu biraz önce çekildi, bir kisi alti bildi, tam 15 milyon dolar kazandi,size kazanan numaralari okuyorum.." deyip adamin numaralarini okumus.
Müdür cüzdanindan biletini çikartmis, numaralari kontrol etmis bir sararmis, bir kizarmis. Garson kizi çagirip numaralari bir daha ögrenmis, biletini bir daha kontrol etmis. Bir kadeh viskiyi dibine kadar içtikten sonra ayaga kalkmis ve söyle demis
"Sizlere kisa bir açiklamam var, senelerden beri çalistigim bu sirketten ve sizlerden nefret ediyorum. Karimi ve çocuklarimi da hiç sevmiyorum, alti aydan beri sekreterim ile birlikteyim. Artik
hepinizin cani cehenneme, ben sekreterimi alip Amerika'ya gidiyorum,
çünkü lotodan tam 15 milyon dolar kazandim!"

Hakiki bir hikayenin, bir meslek
hayatinin ve bir evliligin sonu.....

lana

Kayıtlı Kullanıcı
RE: FIKRA GİBİ

selamunaleyküm kardeşim çok ibret verici bence insanlar ne kadar uğraşsalardı yatıklarını saklayamazlar vede son işmanlık fayda vermez saolasınız selametle kalınız...B)

merve18_19

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ...

RE: ...

inanılır gibi degil.adam cok nankörmüs.allahu teala boyle insanları islah eylesin ınsallah...

Ali yurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bence adama çok büyük iyilik yapmışlar yıllarca ikiyüzlü yaşamaktan kurtarmışlar ama eminim sekreteride ilk ışıklarda inmiştir

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt