Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

fenerbahçeliler kızmasın (1 Kullanıcı)

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
yıl 2047 :a21:

113266493ahm8bz5.jpg

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
YIL...2099
___SPOR GAZETESİ___
Sayın okurlarımız,bu yılda türkiye kupasını BEŞİKTAŞ kazandı.:a01::a01::a01::a01:

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı

Ekrem kardeşim eline sağlık.. Bu da benden bir katkı olsun..

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
hepsi güzel ama bence sitemize yakışmıyo. çünki biz dostluktan arkadaşlıktan bahsediyoruz bu sitede dimi kardeşlerim uyarmak istedim. aynı zamanda bir fenerbahçeli olarak tamam fenerbahçe güzel oynamıyo ama bu sitede eleştirmek bence yersiz. aziz yıldırımın söylediği kendine. bi müsabaka olur ve en iyi oynayan kupayı kazanır...spor dostluktur..... unutmayalım.!!!

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
hepsi güzel ama bence sitemize yakışmıyo. çünki biz dostluktan arkadaşlıktan bahsediyoruz bu sitede dimi kardeşlerim uyarmak istedim. aynı zamanda bir fenerbahçeli olarak tamam fenerbahçe güzel oynamıyo ama bu sitede eleştirmek bence yersiz. aziz yıldırımın söylediği kendine. bi müsabaka olur ve en iyi oynayan kupayı kazanır...spor dostluktur..... unutmayalım.!!!
yok fenerbahçeye saygımızı büyük siz kötü futbol oynuyor demişsiniz ama fenerbahçe iyi top oynuyor.
tebessüm olsun diye ekledim

Enes_Bilal

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUNALEYKUM

Katılıyorum kardeşim size...hiç ama hiç yeri değil böyle şeylerin burda....tebessüm için çok daha güzel kısaslar var...

Müslüman-Türkler

Kayıtlı Kullanıcı
Emeginize sağlık.
Fenerbahçede
Galatasarayda
Beşiktaş da
Trabzonspor da
Hepsi ayrı bir renk ayrı bir güzellik

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt