Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

~fazileti ~büyük~salavat (1 Kullanıcı)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
FAZILETI COK YÜCE OLAN SALAVATI SERIFE:

Bu Salavatin Sevabi Hazret-i RESUL´(sav.) efendimizin dilinden:

DENIZLER MÜREKKEB, AGACLAR KALEM VE BÜTÜN MELEKLER KATIP OLSALAR VE KIYAMETE KADAR YAZSALAR DENIZLER BITER, KALEMLER TÜKENIR, O SALAVATIN SEVABINI TAMAM YAZAMAZLAR...!

Bu salavat insani günah kirinden arindirir. Efendimiz (sav.)'i rüyada görme serefine yükseltir. Insani velilik mertebesine ulastirir. Efendimiz (a.s)'in Rizasini kazandirir.
SABAH VE AKSAM 3 DEFA OKUNULMASI TAVSIYE EDILMEKTEDIR.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ALLAHÜMME SALLI ALA MUHAMMEDIN VE ALA ALI MUHAMMEDIN FIL EVVELIYNE VEL AHIRIYNE VE FIL MELEIL A'LA ILA YEVMID DIYN.

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
allahümme salli ala muhammedin ve ala ali muhammedin fil evveliyne vel ahiriyne ve fil meleil a'la ila yevmid diyn.

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
allahümme salli ala muhammedin ve ala ali muhammedin fil evveliyne vel ahiriyne ve fil meleil a'la ila yevmid diyn.

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
ablacım emegine saglık inşa-ALLAH efendımıze bolca salavat getırenlerden oluruz

amin amin amin ............... canım nasılsın senin olayı çok merak ediyorum ama bilgisayara bir türlü ayar verdiremedim ablacığım leyla 1 kardeşimden haberin varmı

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
amin amin amin ............... canım nasılsın senin olayı çok merak ediyorum ama bilgisayara bir türlü ayar verdiremedim ablacığım leyla 1 kardeşimden haberin varmı

ablam konuşuruz inşa-ALLAH su anda degişen hiçbişey yok aynı devam edıyo bakalım hakkımızda en hayırlısı olsun.hamdolsun iyiyim.leyla ablanın yegenı hastaydı bi kaç gun önce girmişti siteye bende orda denk geldım kürsatın konusuna yazmişti orda gördum onunda bi turlu bası dertten kurtulmadı hep hastalıkta rabbım yar ve yardımcısı olsun.

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
ablam konuşuruz inşa-ALLAH su anda degişen hiçbişey yok aynı devam edıyo bakalım hakkımızda en hayırlısı olsun.hamdolsun iyiyim.leyla ablanın yegenı hastaydı bi kaç gun önce girmişti siteye bende orda denk geldım kürsatın konusuna yazmişti orda gördum onunda bi turlu bası dertten kurtulmadı hep hastalıkta rabbım yar ve yardımcısı olsun.

aylin hakkında hangisi hayırlıysa RABBİM CC onu nasibetsin inşallah bakalım RABBİM CC ne yazmış leylayla siteye girdiyimden beri hiç rastlaşmadık merak ettim onun derdi çok ALLAH CC işlerini kolaylaştırsın inşallah yardımcısı olsun

A

Arzu_76

dinci kardeşim Rabbim razsı olsun sizden
dilimizden düşürmeyiz inşallah

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
aylin hakkında hangisi hayırlıysa RABBİM CC onu nasibetsin inşallah bakalım RABBİM CC ne yazmış leylayla siteye girdiyimden beri hiç rastlaşmadık merak ettim onun derdi çok ALLAH CC işlerini kolaylaştırsın inşallah yardımcısı olsun

şimdi hatrlamıyorum ama.evet abla bi ara konuştuk skıntısı cokdu rabbım hidayet nasip etsın ya.
sende hersey yolunda mı abla peki?

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Nilüfer ablam..
Rahman c.c razı olsun inşallah bu güzel paylaşımınız için.. Emeğinize sağlık..
Bizleri faziletlendirecek olan ve Efendimiz (s.a.v)'e yakınlaşma vesilesi olacak salavat-ı şerifelerimizin, dua misali her daim kâl'imizde olması duası ile..
Rabbimize emanet olunuz ablam..Baki Selam ve Dua ile inşallah.B)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Nilüfer ablam..

Rahman c.c razı olsun inşallah bu güzel paylaşımınız için.. Emeğinize sağlık..
Bizleri faziletlendirecek olan ve Efendimiz (s.a.v)'e yakınlaşma vesilesi olacak salavat-ı şerifelerimizin, dua misali her daim kâl'imizde olması duası ile..
Rabbimize emanet olunuz ablam..Baki Selam ve Dua ile inşallah.B)

ve aleyküm selam canım kardeşim duana canı gönülden amin amin diyorum inşallah canım kardeşim RABBİM CC razı olsun RABBİME CC emanet ol selametle kal inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt