Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

''Farkettiğin guzellik secdelerin nurudur." (1 Kullanıcı)

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
''Farkettiğin guzellik secdelerin nurudur."

"sayin bayan" dedi.guzellik konusunda tarafsiz bir arastirma yapiyoruz.ozellikle cilt guzelliginizi neye borclu oldugunuzu sorabilirmiyim size?
genc kiz kot pantoluna kadar sarkan saclarini geriye savurup bakislarini devirirken.
"Henuz yeterli kadar para kazanmadigim icin cildime salatalik kabuklari yapistiriyorum,dedi.arada birde salatalik kremi kullaniyorum.bu yuzdende paril paril parliyor elbet" dedi.
Spiker bu sefer genc bir kadina donerek:
"Ya siz hanimefendi?"diye sordu."sizin cildinizde cok bakimli goruluyor"

Kadin kendinden emin vaziyette:
"Ben pahali bir cilt bakim setine sahibim.Duzenli olarak cildime bakar,sabah aksam kremleyip nemlendiririm."

Raportajin burasinda,orta yasli bir hanim devreye girerek:
"Vaktiyle bende oyle yapmistim kizim ,dedi.Ama cildimin nemi fazla kacmis olmaliki,uc-bes sene sonra islak camasir gibi asagi sarkti."

Spiker canli yayinda olduklari icin durumun kotuye gittigini anlamisti.Kadinin sozlerini boguntuya getirmek gayesiyle birkac defa oksurup lafi kivirtarak:
Iyi ama hanimefendi,diye atildi.Cildiniz fena gorunmuyorki"
Kadin,boynundaki fulari cozup altindaki dikisleri gosterirken:"estetik ameliyat diye birsey duymadin galiba,diye cikisti.Cildimi gerdirmek icin azmi bicak altina yattim ben?"

Spiker,bir anda berbat olup meslek hayatini tehlikeye sokan roportajini nasil noktalayacagini dusunurken,supermarketin raflarina mal dolduran yasli bir kadini farketti.Kadin,oldukca fakir gorunmesine ragmen cevresindeki butun meraklilardan daha degisik guzellige sahipti.Spiker,calistigi televizyona boy boy reklam veren kozmetik firmalarini daha fazla kizdirmamak gayesiyle ister istemez o tarafa yonelerek:
"Teyzecigim.dedi.Lutfen bizi bagislayin,guzellik ve cilt bakimi konusunda arastirma yapiyoruz.Siz ilerlemis yasiniza ragmen bu kadar guzel olan cildinize hangi kremi suruyorsunuz?"

Yasli kadin,nurlu yuzunu cevreleyen basortusunu biraz daha sikarken,hafifce gulumseyerek:

"Biz yuzumuze krem falan surmeyiz evlad,ama yuzumuzu seccadeye sureriz.Farkettigin guzellik secdelerin nurudur."

alıntı

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
elif.jpg

Selamün Aleyküm gönlü güzel ablam..B)
Emeğinize, yüreğinize sağlık olsun inşallah..Çok güzel ve anlamlı bir paylaşımdı.. Hiçbir krem, hiçbir kozmetik verebilir mi o nuru, o güzelliği? Ahirette ümmet-i Muhammed'in şiarları abdest azalarının parlaklığı olacak inşallah..Gerçekten de özellikle yaşını almış, kapalı ve namaz kılan yaşlılara, büyüklere baktığımızda çoğu kez yüzlerinde bir kırışığın bile olmaması çok dikkat çekicidir.. Yüzlerinde bir nur ve aydınlık vardır.. Kendileri de bu nurun, namazdan geldiğini, namaz vesilesiyle olduğunu söylerler..Bu da namazın secdelerinin bir hediyesidir yüze... Yeter ki içten ve huşu ile kılınsın inşallah..Allah c.c razı olsun ablacım..Sizin de Cum'anız mübarek olsun inşallah..Dualarımızın kabulü duasıyla En Emin'e emanetimsiniz.

aysun adak

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim gerçekten çok güzel yazmışsın eline emeğine sağlık ALLAHA emanet olun

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
De ki;Allah'ın boyasıyla boyandık. Allah'tan daha güzel rengi kim verebilir? Biz ancak O'na kulluk ederiz .” (Bakara 138

selamun aleykum kıymetli kardeşim
yüreginize saglık .
muhabbetle baki selamlar

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com

"Biz yuzumuze krem falan surmeyiz evlad,ama yuzumuzu seccadeye sureriz.Farkettigin guzellik secdelerin nurudur."
Esselamunaleyküm değerli kardeşim Allah razı olsun...
çok anlamlı bir yazı okuduk..Rabbimin verdiği o nuru ...
kim verebilir ki...selam ve baki dua ile ...

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
emeyine sağlık nekadar güzel bir paylaşım abdestin namazın verdiyi nuru başka ne verebilirki

sudenaz34

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten çok güzeldi günümüz insanlarına örnek bi cevap..çok teşekkür ediyorum..Rahman Razı olsun..

semos

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçekten çok değerli bir paylaşımdı.Allah c.c. razı olsun inşallah

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
hepinizden özürdilerim biraz kendimi iyi hissetmiyorum...siteye giriyorum ama bir sebep için...
İNŞALLAH hepinize cevap yazacağım SİZLERDEN DE RABBİM razı olsun İNŞALLAH...

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
elif.jpg

Selamün Aleyküm gönlü güzel ablam..B)
Emeğinize, yüreğinize sağlık olsun inşallah..Çok güzel ve anlamlı bir paylaşımdı.. Hiçbir krem, hiçbir kozmetik verebilir mi o nuru, o güzelliği? Ahirette ümmet-i Muhammed'in şiarları abdest azalarının parlaklığı olacak inşallah..Gerçekten de özellikle yaşını almış, kapalı ve namaz kılan yaşlılara, büyüklere baktığımızda çoğu kez yüzlerinde bir kırışığın bile olmaması çok dikkat çekicidir.. Yüzlerinde bir nur ve aydınlık vardır.. Kendileri de bu nurun, namazdan geldiğini, namaz vesilesiyle olduğunu söylerler..Bu da namazın secdelerinin bir hediyesidir yüze... Yeter ki içten ve huşu ile kılınsın inşallah..Allah c.c razı olsun ablacım..Sizin de Cum'anız mübarek olsun inşallah..Dualarımızın kabulü duasıyla En Emin'e emanetimsiniz.

Aleykümselam canım kardeşim ALLAH c.c. razı olsun emeğine sağlık bu güzel yorumun için (MAŞALLAH)...benimde etrafıma baktığımda kapalı ve namaz kılan büyüklerimizde gerçekten öyle yüzlerinde bir nur ...
ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...
(özürdilerim geç bir cevap oldu bazı sebeplerden ....)

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
De ki;Allah'ın boyasıyla boyandık. Allah'tan daha güzel rengi kim verebilir? Biz ancak O'na kulluk ederiz .” (Bakara 138

selamun aleykum kıymetli kardeşim
yüreginize saglık .
muhabbetle baki selamlar

Aleykümselam değerli kardeşim teşekkür ederim
selam ve dua ile...

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com

Esselamunaleyküm değerli kardeşim Allah razı olsun...
çok anlamlı bir yazı okuduk..Rabbimin verdiği o nuru ...
kim verebilir ki...selam ve baki dua ile ...

Aleykümselam güzel kardeşim ALLAH c.c. sizden de razı olsun
teşekkür ederim evet çok haklısınız...
selam ve dua ile...

albii

Kayıtlı Kullanıcı
ben bu siteye daha yeni katıldım gerçekten çok güzel yüreğinize sağlık ALLAHA EMANET OLUN İNŞALLAH

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt