Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ezandan ve Kurandan rahatsız oldular! (1 Kullanıcı)

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
ay çok üzüldüm.hazmedemiyorlarmışş:Dbi bilseler ki biz onları hiiiç takmıyoruz o zaman kafayoı yerler zannnımca.işte allaha acmışlar bi şavaş.debelenip duruyorlar.oysaki galib olan başından belli iken....

ank1818

Kayıtlı Kullanıcı
hepsininde suratlarına bi bakın lütfen,nasıl nursuz müsübet tipliler.:D

m.unal

Kayıtlı Kullanıcı
Hamedemiyorlar ve de hazmedemeyecekler Allah Bizimle

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Yanlarından bir başı örtülü hanım geçince zoruna gidiyormuş. Siz de benim yanımdan geçince bende sizler için ne kadar üzülüyorum bir bilseniz..Allah ıslah eylesin...

gitarro

Kayıtlı Kullanıcı
bu insanlar kıble olarak kendilerine şeytanı seçmişler ve onun etrafında dönüp ona tavaf ediyorlar. ve şeytan da eminim kısk kıs gülüyor. Ne diyelim Allah ıslah etsiz....

belkısuzun

Kayıtlı Kullanıcı
REZALET.özgürlükten bahseden insanların özgürlük anlayışı onlar için en büyük acı cumhurbaşkanının hanımının bile başı kapalı

minoug

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm kardeş ya varya inanılmaz rezalet Ya resmen kendileri değilde şeytan konuşuyor
Allah'ım Güzel ve Sonsuz Güç Sahibi Olan Rabbim Sen bu insanları tez bir zamanda islah Eyle politikacı erkeklerden bile bu kadar iğrenç şeyler duymadım Şoktayım REZALET REZALAT REZALET!!!

OKADAR ÖFKELENDİM Kİ ANLATAMAM AMA HEMEN HADİS-İ ŞERİF GELDİ AKLIMA "ÖFKELENME" ONLAR EZELDEN YOLLARINI ÇİZMİŞLER ZATEN.

Halimize bin Şükür!!!

Emeğine sağlık herkese sunduğun için Rabbim razı Olsun kardeş!

Selamün Aleyküm!

elifnur

Kayıtlı Kullanıcı
Rezalet rezil rüsva insan müsveddeleri cehennem tuturuklari bunlar BU gibi dinin emirlerini kaldirmak isteyenlerde dünyada iken cehennemle müjdelenmişler gibi sinirden ne yazacağimi bilemedim .paylaşim için allah razi olsun.

sarmasik

Kayıtlı Kullanıcı
Bu nedir ya inanın sonunu getiremedim...Allaha havale ediyorum Rabbim büyük..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt