Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

EYVAH DEMEDEN!!!!! (1 Kullanıcı)

fatmaerikci34

Kayıtlı Kullanıcı
DÜNYADA BİRÇOK SEVDİKLERİMİZ VAR, SEVDİĞİMİZ BİRÇOK ŞEYLERDE VAR. FAKAT KABRE GİRİNCE HEPSİNDEN AYRILACAĞIZ. "EYVAH" DİYECEĞİZ, "SEVDİKLERİMİZİN HEPSİ GERİDE KALDI" HALBUKİ ZAMANINDA MVLA İLE OLSAYDIK, SEVDİĞİMİZİ ORADA BULACAKTIK. BIRAKTIĞIMIZA YANMAYACAK, KAVUŞTUĞUMUZA SEVİNECEKTİK. EN KARLI Bİ NOKTA. FAKAT BİR TÜRLÜ BUNU TUTAMIYORUZ. BİZE MÜDDETTE VERİLİYOR FIRSATTA VERİLİYOR, HEP KAÇIYORUZ. YARIN BOŞLUĞA DÜŞECEĞİMİZİ HİÇ HESAP EDEMİYORUZ. İNSAN HAZRET_İ ALLAH İLE OLURSA, YAŞAMASI İLE ÖLÜMÜ ARASINDA ZERRE KADAR FARK OLMAZ. "İSTERSEN AL, İSTERSEN BIRAK. DİLEĞİM DİLEĞİNDİR. SEN NEYİ İSTİYORSAN BEN ONU İSTİYORUM." DER. BURADA GİZLİ BİR HUSUS ORTAYA ÇIKIYOR. O MAHLUK O'NUN KUDRET ELİNDEDİR DE O ANDA O'NUN ELİNDE KONUŞUYORDUR. SAHİBİ " SENİ ALIYORUM" DESE, TÜYÜ KIPIDAMADIĞI GİBİ, CİDDEN SEVİNİR. ÇÜNKÜ O BAŞKASINI MABUD EDİNMEMİŞTİR.....

SELAM VE DUA İLE KARDEŞLERİM KABRE GİRMEDEN ÖNCE RABBİMİZE DÖNELİM

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: EYVAH DEMEDEN!!!!!

ALLAH TÜM MÜSLÜMANLARIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN TÜM GÜNAHLARIMIZI AFFEYLESİN. PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN

fatmaerikci34

Kayıtlı Kullanıcı

TAYFUN KARDEŞİM ALLAH SENDENDE RAZI OLSUN... SEVGİLİ KARDEŞİM AYSUN ALLAH AZZE VE CELLE O KADAR BAĞIŞLAYICIDIR Kİ ONUN MERHAMET DERYASININ YANINDA SENİN GÜNAHLARIN YANLIZCA BİR SU DAMLASI KALIR NE MUTLUKİ SANA GÜNAHLARINI BİLİP DERS ALIYORSUN KARDEŞİM GÜNAH İŞLERİZ BİZ İNSANIZ BİZE DÜŞENDE BU GÜNAHLARDAN MÜMKÜN OLDUĞUNCA UZAK DURMAK VE SIK SIK TÖVBE ETMEK........ GÜZEL KARDEŞİM ALLAH AFFETMEKTEN BIKMAZ KUL TÖVBE ETMEKTEN BIKMADIKÇA İNŞAALLAH YÜCE RABBİM SENİDE BİZLERİDE AFFETSİN AMİN

FUNDA_

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİM BİZLERİ ONUN HUZURUNA ÇIKMAYA YÜZÜMÜZ OLACAK OLAN KULLARINDAN EYLESİN VE BİLEREK YADA BİLMEYEREK İŞLDEĞİMİZ GÜNAHLARIMIZI AF EYLESİN :(

gulumnur

Kayıtlı Kullanıcı

sa ben kendim icin konusmam gerekirse yarincilrdan oldugumu dusunuyorum bazen ve cok uzuluyorum olumle yasam arasinda ince bir cizgi var ve sunuda biliyorum genc olenlerden benim ne ozelligim varki ben uzun yasayayim insallah Rabbim olum gelmeden bizlre Ona en guzel sekilde kulluk yapmayi nasip eden ve onu konuscagimiz gun bizim icin en guzel gunumuz olur
OLUM VAR OLUM VAR OLUM VAR
UC KERE OLUMU AN GUNDE
AMA BUTUN BEDENINLE
OLUM BITIS DEGIL MUSLUMAN ICIN HUZURDUR
DUALARINIZI BEKLIYORUM SA

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt