Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Eyvah! Ben Ne Yapmişim (1 Kullanıcı)

FEYZAADALI

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun Aeyküm. Dünden Beri çok üzgünüm Gece Bile Uykumdan Uyandim Saatlerce Uyuyamadim.aşka Mecnun Kardeşimizin Yazdiği Bir Konu Beni çok Endişelendirdi. Yazisinda Allah Rizasi Için Diye Başliyan Konulardan Bahsediyor Insanlarin Bu Yüzden Kendilerini Mecbur Hissettiklerini Ve Dualara Belkide Mecburiyetten Katildiklarini Söylüyor.ben Kendimi Dilenci Gibi Hisseettim. çok üzgünüm çünkü Benimde Böyle Bir Konu Başliğim Var Ve Ben Bilinçli Olarak Sadece Dikkat çekmek Için Bu Başliği Atmiştim çünki Bebeğimi Kaybetme Tehlikesi Ile Yanip Tutuşuyordum Son çarem Gibi Gelmişti.ama Dünkü Yazidan Sonra Ya Ben Ne Yapmişim Istemeden Daha Doğmamiş Bir çocuğa Bir Sürü Hak Yüklemişim Dedim.eğer Sirf Ben
Allah Rizasi Için
Başliği Attiğimiçin Bize Dua Eden Kardeşlerim Varsa Lütfen Doğmamiş Bebeğim Ve Bana Hakkinizi Helal Edermisiniz? Birdaha Bu Kelimeleri Kullanirken Inanin çok Dikkatli Olacağim Dünden Beri çektiğim Vijdan Azabini Anlatamam.
Aşka Mecnun Kardeşim
Senin Yazina Cevap Verip Sadece Orada Senden Helallik Dileye Bilirdim Fakat Diğer Kardeşlerimdende Helallik Almak Istedim. Hakkini Tekrar Helal Et.uyarin Için Rabbim Senden Razi Olsun
Hepinize Hayirli Cumalar .rabbim Inşaallah Hiç Kimseyi Içinden çikamadiği Sikintilarda Birakmasin.

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Canım kardeşim öyle düşünme Aşka Mecnun iyi bir konuya deyindi bundan sonra daha dikkatli olmalıyız sizide çok iyi anlıyorum hatalarımızı yanlış yaparak öğreniyoruz önemli olan bundan sonrasıdır benden yana helal olsun sende helal et kardeşim selametle Rabbime emanetsin bebişe iyi bak şubat ayıda yaklaşıyor kendine dikkat et :H

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
BEN BU SİTEYE 3,4 GÜN KAYIT OLDUM.BİRBİRİMİZE HAKKIMIZ GEÇMEMİŞTİR AMA YİNEDE BEN EĞER HAKKIMDA VARSA HELAL EDİYORUM.

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
ablacığım..hakkım varsa helal olsun..inşallah..sıkıntıyı veren Rabbim,ferahlığı da verir ve bebeğinde kimsenin hakkı yoktur inşallah..istediğin şey zaten sadece yüreklerden gelen dualardı..inşallah hepimiz ALLAH ın cc rızasını kazanabilmek için buradayız ve mücadelemiz o..
tabi ki,bilmemek ayıp değil..inşallah abilerimiz,ablalarımız ve kardeşlerimiz sayesinde bilgileniyoruz.
selam ve dualarımla..:H
cuman mübarek olsun feyzaablam..

sena30

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.kardeşim.eğer Varsa Benimde Hakkim Helal Olsun.tabi Bilmeden Bazi şeyler Yapiyoruz.benimde Böyle Bir Konu Başliğim Var.benim Içinde Haklarinizi Helal Edin.rabbime Emanet Olun.....

leyla-1

Altın Üye
Selamün Aleyküm
Canım kardeşim öyle düşünme Aşka Mecnun iyi bir konuya deyindi bundan sonra daha dikkatli olmalıyız sizide çok iyi anlıyorum hatalarımızı yanlış yaparak öğreniyoruz önemli olan bundan sonrasıdır benden yana helal olsun sende helal et kardeşim selametle Rabbime emanetsin bebişinle.
Bundan sonra dikkat ederiz inşallah benden yana tüm arkadaşlarıma varsa hekkım helal olsun biz müslüman din kardeşiz Allah için birbirimizi seviyoruz ve Allah rızası için dua ediyoruz Rabbim bizleri affetsin bilerek ya da bilmeyerek şeytane nefsimize uyup işlediğimiz günahlarımızı affetsin bizleri doğru yoldan ayımasın ayrılanları doğru yola iletip hidayete erdirsin yaşamımıza bir düzen bir yön versin cennetinden bir köş nasip etsin inşallah cümlemize bizlerede inşallah.Selam ve dua ile hayırlı cumalar...

selmagül

Kayıtlı Kullanıcı
varsa benim de hakkım helal olsun.bence arkadaşımız da bunu iyi niyetle uyarı için yazmıştır. niçin dilenci olasın ki.
zaten ALLAHIN kapısında hepimiz dilenci değil miyiz.

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Ablacığım Allah yardımcın olsun sen üzülme inş sıkma tatlı canını Hakkımız varsa Helal olsun inş Evladında sağ salim dünyaya gelir Allah için birbirimizi çok seviyoruz Selametle :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt