Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ey müslüman Kardeşlerim... herkes bi şekilde birilerinin duasına muhtaçtır... (1 Kullanıcı)

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Selamü aleyküm canım kardeşlerim, Arkadaşlar dağ gibi günahların arasından geldim buraya, belki affedilmeyecek hatalar içinden. Sizden dualarınızı ve Allahü Teala'ya ibrahim kulunun günahlarını affetmesi için bi dua da siz edin arkadaşlar... Beni bu ümitsizlik kuyusunda yalnız bırakmayın. Allahım beni ve farkına varıpta bütün tövbe edenleri afveylesin... Ya rab beni rahmetinden mahrum bırakma. Selam ve dua ile kalın arkadaşlar...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.niyetiniz de halis,daim ve sabit olmanız duası ile selametle kalınız hoş geldiniz.

sarmasik

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim...

Rabbim yardımcınız olsun,tövbelerinizi kabul buyursun inşallah...

Selam,sevgi ve sonsuz dua ile...Rabbime emanetsiniz...

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
a.s kardesim hosgeldin bol bol tevbe ederiz inşallah.

ahsengazi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim RABBİM dualarınızı kabul namzlarınızı kabul etsin inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt