Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ey hayat!!! zevklerin ve güzellik dediğin çirkinliklerinle beni esir aldın ama artık. (1 Kullanıcı)

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Kimi zaman çok güzel bi olayla çıkar şeytanın hileleri karşına kimi zaman hiç beklemediğin bi anda o an hoşnut olursun balıklama atlarsın üstüne zaman gelir pişöamlıklar gelince aklına ah edip inlemekte nafile kalır geriye! İnsan öleceğini hiç bir zaman kestiremez gözüne ama kalınca bir başına ve düşünce bunları oysa ölümün ona o kadar yakın olduğunu anlarda korkular kaplar yüreğini! Bu ölümlü dünyada herşey Allah uğrun, Allah yolunda olması dileğiyle arkadaşlar!
Arkadaşlar dağ gibi günahların arasından geldim buraya, belki affedilmeyecek hatalar içinden. Sizden dualarınızı ve Allahü Teala'ya ibrahim kulunun günahlarını affetmesi için bi dua da siz edin arkadaşlar... Beni bu ümitsizlik kuyusunda yalnız bırakmayın. Allahım beni ve farkına varıpta bütün tövbe edenleri afveylesin... Ya rab beni rahmetinden mahrum bırakma. Selam ve dua ile kalın arkadaşlar...

ömerbinabdülaziz

Yasaklı Kullanıcı
selamun aleyküm hoşgeldiniz kardeşim.

Arkadaşlar dağ gibi günahların arasından geldim buraya, belki affedilmeyecek hatalar içinden.

De ki: "Ey çok günah işleyerek kendi öz canlarına kötülük etmede ileri giden kullarım! Allah'ın rahmetinden ümidinizi kesmeyiniz.Allah bütün günahları affeder. Çünkü O, gafur ve rahîmdir (çok affedicidir, merhamet ve ihsanı fazladır)." zümer suresi 53.

dualarımız seninle inşaallah kardeşim.selam ve dua ile.

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun...

allah razı olsun...

kardeşim sizlerin dualarını hissedince daha güçlüoluyorum... Allah'ın rahmeti hepimizin üstün de olsun. dua ve sağlıkla kal kardeşim...

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
Dualarimiz tum Muslumanlarla.

Allah razi olsun!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt