Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

evlilik te yapılacaklar (1 Kullanıcı)

<1907>

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. arkadaşlar ben evlilik hazırlıklarına başladım ama dinen sakıncalı bişey yapmak istemiyorum ...
dinimizde eşler arasındaki ilişkiler de yasak olan davranışları yazarsanız sevinirim Allah'a emanet olun
yardımlarınız için tşklr

S

sevinç 54

aleyküm selam hayırlısı olur inşallah senin için önemli olan ilk önce ahlaklı biri olması içinde allah korkusu olması ben evli bir bayan olarak çok okudum islami evlilik kitaplarını ama bir insanda saygı sevgi olmazsa karşındaki hayırsız olursa hiç bir şey fayda etmez sevgi saygı oldumu o size yeter de artar bile senin için dua edicem hayırlısıysa olur inş

zeymes

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH devamını getirir inşallah

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH CC tamamına hayırlısıyla erdirsin

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili Arkadaşlar konuyu açan kişi 26-05-2008 de açmış ve ortadan kaybolmuş. İnşallah hakkında hayırlısı olmuştur.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt