Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

**ettehiyyatünün Açiklamasi*** (1 Kullanıcı)

ktyglcnztkn

Kayıtlı Kullanıcı
Peygamber efendimiz hira mağarasına çıkar ve Allahu Tealadan:
-ETTEHIYYATÜ LİLLAHİ VESSALAVATU VETTEYYİBAT(selam senin üzerine olsun)der ve peygamber efendimiz de:
-ESSELAMÜ ALEYKE EYYUHENNEBİYYU VE RAHMETULLAHI VE BERAKATUH(selam sadece benim üzerime değil bütün ÜMMET-İ MUHAMMED'İN üzerine olsun)der ve allahu teala:
-ESSELAMU ALEYNA VE ALA IBADILLAHİ HISSALİHİN(selam bütün salih kullarımın üzerine olsun der ve sonundada:
-EŞHEDÜ ENLA İLAHE İLLALLAH VE EŞHEDÜ ENNE MUHAMMEDEN ABDUHU VE RESULUH(ŞEHADET EDERİMKİ ALLAH'TAN BAŞKA İLAH YOKTUR VE BEN YİNE BEN ŞEHADET EDERİMKİ MUHAMMED(s.a.v) ALLAH'IN KULU VE ELÇİSİDİR.

S.a belki yanlış yazmış olabilirim ama bende sizlerle bunu paylaşmak istedim hayırlı akşamlar

gizemmsevgi

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık kardeşim paylaşımın için teşşekür ederim sağol hayırlı akşamlar:H

gizemmsevgi

Kayıtlı Kullanıcı
-EŞHEDÜ ENLA İLAHE İLLALLAH VE EŞHEDÜ ENNE MUHAMMEDEN ABDUHU VE RESULUH(ŞEHADET EDERİMKİ ALLAH'TAN BAŞKA İLAH YOKTUR VE BEN YİNE BEN ŞEHADET EDERİMKİ MUHAMMED(s.a.v) ALLAH'IN KULU VE ELÇİSİDİR.

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşim Için Allah Razi Olsun. Ettehiyyatü Duasini Belki Bilirsiniz önceden Asri Saadet Diye Bir Program Vardi Necmettin Nursaçandi Programin Sunucusu.ondan Duymuştum Peygamberimiz Miraca çiktiğinda Yüce Rabbimizle Arasindaki Ilk Konuşma Diye Söylemişti.hira Mağarasinda Değil.allaha Emanet Ol Kardeşim Hayirli Akşamlar

ktyglcnztkn

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşim Için Allah Razi Olsun. Ettehiyyatü Duasini Belki Bilirsiniz önceden Asri Saadet Diye Bir Program Vardi Necmettin Nursaçandi Programin Sunucusu.ondan Duymuştum Peygamberimiz Miraca çiktiğinda Yüce Rabbimizle Arasindaki Ilk Konuşma Diye Söylemişti.hira Mağarasinda Değil.allaha Emanet Ol Kardeşim Hayirli Akşamlar

teşekkür ederim uyardığın için sende allaha emanet ol hayırlı akşamlar sizede

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt