Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Estetik (1 Kullanıcı)

ysnkrglle

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm

Konu başlığından da anlaşıldığı gibi sorum estetik üzerine olacak.
Küçüklüğümde düşmüş ve burnum kanamış, bunun sonucunda burnum eğri olmus ve kıkırdak yamulmuş ve bu ciddi şekilde nefes problemi yapıyor ( aynı zmanda gece hırıltılar ağız açık uyuma) yani burnumun tek deliğinden nefes alıyorum.
Yıllarca bu günü bekledim ve ameliyat günü 20 haziran ama kafama takılan estetik günah mı ? Şahsen ben isyan edip ameliyat olmuyorum nefes problemim ve sağlığım açısından oluyorum
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim
Allah'a emanet olun

_YUSUF_

Yönetici
Ve Aleyküm Selam
Öncelikle geçmiş olsun Allah'u teala şifalar versin
Eğer nefes problemi nedeni ile doktor ameliyat olman gerektiğini söylemişse ameliyat olmanda dinimiz açısından bir sakınca olmayacaktır.Dediğiniz gibi beğenmemekten değil sağlık probleminden dolayı ise tabi değilse günaha girersiniz
Allah'a emanet

ysnkrglle

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam
Öncelikle geçmiş olsun Allah'u teala şifalar versin
Eğer nefes problemi nedeni ile doktor ameliyat olman gerektiğini söylemişse ameliyat olmanda dinimiz açısından bir sakınca olmayacaktır.Dediğiniz gibi beğenmemekten değil sağlık probleminden dolayı ise tabi değilse günaha girersiniz
Allah'a emanet

Allah razı olsun

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm

Konu başlığından da anlaşıldığı gibi sorum estetik üzerine olacak.
Küçüklüğümde düşmüş ve burnum kanamış, bunun sonucunda burnum eğri olmus ve kıkırdak yamulmuş ve bu ciddi şekilde nefes problemi yapıyor ( aynı zmanda gece hırıltılar ağız açık uyuma) yani burnumun tek deliğinden nefes alıyorum.
Yıllarca bu günü bekledim ve ameliyat günü 20 haziran ama kafama takılan estetik günah mı ? Şahsen ben isyan edip ameliyat olmuyorum nefes problemim ve sağlığım açısından oluyorum
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim
Allah'a emanet olun

aleyküm selam kardeşim.burun eğriliği ile estetik aynı şeyler değilki.burun eğriliği içerden kırılıp düzeltiliyo yani burunun dış görünüşünde hiç bir değişim olmaz.ama hem deviasyon hemde estetik istiyosanız ozaman ikisi birden yapılır yani kbb ve plastik cerrah aynı anda yapar operasyonu ki şimdilerde her iki operasyonuda ayn dr yapabiliyo.estetikde burun kemiği tamamen kırılıyo yada törpüleniyo ve tekrar şekil verilip alçıyla bandajlanıyo.yani eğrilik düzeltilirken şekil değişmez eğer siz istemesseniz.kaldıki allahın yarattığını beğnmemek oluyomuş estetik ameliyat keyfi olduğunda.kaza sonucu olan travmalar ve değişimler farklı tabi.

çağrı1907

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH IN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN,doktorun gerekli gördüğü şeylerde sakınca olacağını sanmıyorum nacizhane bilgimle...dinimiz en güzel din,bir an önce sağlığına kavuşursun inşAllah.selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt