Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Esselamün aleyküm (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan irem merve
  • Başlangıç tarihi
I

irem merve

Aranıza yeni katılıyorum bir oglum ve bir de torunum var burada daha iyi bilgilerle boş zamanımmı değerlendirmek ve güzelşeyler ögrenmek için üye oldum çok güzel dualar okudum .Rabbim yazan emeğı geçen kardeşlerimizden razı olsun :a15: inş

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim....
üyeliginiz hayırlı ve daim olsun inşallah....
allaha emanet olun...

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam...
hoş geldiniz,üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşaALLAH...
selam ve dua'ile...

Cihat-82

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam. Üyeliğinizin hayırlı olması dileğiyle.

MEVA_İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle selam ve dua ile....B)B)B)

yusuf özer

Kayıtlı Kullanıcı
bende yeniyim daha burda hiç birşey bilmiyorum bende hafızlık hakkında bi kaç şeyler yazmak istiyorum ama yapamadım banada yardımcı olursanız çok memnun olurum resim koymayıda istiyorum.

Cileli54

Kayıtlı Kullanıcı
ve Aleyküm Selam,hosgeldiniz

Sizin icin de hayirli olur insALLAH

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Aranıza yeni katılıyorum bir oglum ve bir de torunum var burada daha iyi bilgilerle boş zamanımmı değerlendirmek ve güzelşeyler ögrenmek için üye oldum çok güzel dualar okudum .Rabbim yazan emeğı geçen kardeşlerimizden razı olsun :a15: inş

Ve Aleykümselam Hoş geldin irem merve sitemize hayırlar bereketler getirdini nihayet benim akranlarımda yavaş yavaş çoğalıyoruz bende kendimi tanıtayım ellidört yaşındayım dört çocuğum var ikisi kız ikisi erkek beş torunum var enbüyük torunum onbeş yaşında en küçük torunum beş yaşında sakın bu siteden çıkma :a35:

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam abla hayırlara vesile olur inşallah haramıza hoşgeldin

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam,

Hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun,bizlerde sizlerden istifade etmek isteriz,hayırlı paylaşımlar dilerim...

yusufolcay

Kayıtlı Kullanıcı
bende yeniyim burda sizde hoş geldiniz yeni dostluklar ve yararlı bilğilere ulaşmanız dileğiyle ..

glrrr

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba sitenize yeni üye oldum..sitenin içeriği çok hoşuma gitti..burdan çok şeyler öğreneceğimi düşünüyorum..

berku

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamün aleyküm,ben de yeni üye olanlardanım.Paylaşan ve emek verenlerden Allah razı olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt