Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Esselamün Aleyküm (2 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan nefs-i mutmainne
  • Başlangıç tarihi
N

nefs-i mutmainne

Esselamün Aleyküm islam kardeslerim bende yenilerdenim =) . tesadüfen karşılastım hosuma gtti emeği gecen herkezin ellerine sağlık..

yanlız benim anlamadığım bi kaç yer var yardımcı olabilecek mümin ve müminelerdn yardım isticektm .. Allah'a emanet Olun.. Hakkınızı Helal edin!

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam hoşgeldin

N

nefs-i mutmainne

hsbuldum kardesm snde yenisn sanırım snde hosgeldin =)

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam kardeşim hoş geldin. Tesadüf diye bir şey yoktur tevafuken burada bulunduğunu dersek daha doğru demiş olabiliriz.

Selam ve dua ile...

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim aramıza hoşgeldın..
üyeliğin hayırlı olsun..
hayırlı paylaşımlar...

N

nefs-i mutmainne

haklısın 'Luvi' kardesm öle dha dogru olur. hosbuldum İnsallah hayırlı olur =)) ALLah'a emanet oLun

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamün Aleyküm islam kardeslerim bende yenilerdenim =) . tesadüfen karşılastım hosuma gtti emeği gecen herkezin ellerine sağlık..

yanlız benim anlamadığım bi kaç yer var yardımcı olabilecek mümin ve müminelerdn yardım isticektm .. Allah'a emanet Olun.. Hakkınızı Helal edin!

Rahman ve Rahiym olan ALLAH'ın adıyla,
Anlamadığınız şeyleri söyleyebilirseniz buradaki kardeşlerimiz elinden geldiği kadar yardımcı olacaklardır.

Selam ve dua ile...

N

nefs-i mutmainne

cok cok hosbuLdum islamın güzel yolcuları!
snde hosgeldin o zmn 'paranormal' kardesm =))İnşAllah hayırlı olur Allah'a Emanet olun aranızda oldugum içn cok mutluym bu zamanda böle insanlar bulmak zor =))

N

nefs-i mutmainne

aleykum SElam din kardesim kndine yni sayfa acsaydın da olurdu ama hic problem deil tabikide :DseLam ve dua iLe kal Allah'a emanet oL =)

acmiyy

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam hosgeldiniz hayirli olur insallah hepimiz icin selam ve dua ile...

reyhan_bahçesary

Kayıtlı Kullanıcı
s.a

s.a

selamın aleyküm bu sitteyi yeni kesfetim cok güzel birsite emeği gecenlerden Allah (c c )razı olsun selam ve dua ile kalın..

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı

ve aleyküm selam kardeşim hoşgeldin sen soracak olduğun şeyleri yaz biz elimizden geldiği kadarıyla yardımcı oluruz selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt